Spelprogram - Flickor, Div 4 Mellersta

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 19:00 200431003 Kinnarp-Slutarp/Vartofta - IK Gauthiod 1 - 0 Tångavallen
2019-05-05 13:00 200431002 Trollhättans FK/Halvorstorp Grå - Toarpsalliansen Orange 0 - 4 Stavrelunds IP
2019-05-05 15:15 200431001 Falköpings KIK - Gerdskens BK 2 - 8 Dotorpsplan B
2019-05-12 11:00 200431004 IK Gauthiod - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 2 - 3 Lunnevi IP B-plan
2019-05-12 15:30 200431005 Toarpsalliansen Orange - Falköpings KIK 0 - 1 Dalsjöhov naturgräs
2019-05-13 19:15 200431006 Gerdskens BK - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 6 - 2 Gerdskenvallen B-plan
2019-05-18 13:00 200431008 Trollhättans FK/Halvorstorp Grå - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 0 - 4 Stavrelunds IP
2019-05-19 17:15 200431007 Falköpings KIK - IK Gauthiod 3 - 1 Dotorpsplan B
2019-05-21 18:30 200431009 Toarpsalliansen Orange - Gerdskens BK 5 - 0 Engvallen A
2019-05-25 11:30 200431011 IK Gauthiod - Toarpsalliansen Orange 1 - 0 Lunnevi IP B-plan
2019-05-26 13:30 200431012 Gerdskens BK - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 8 - 4 Gerdskenvallen A-plan
2019-05-29 19:00 200431010 Kinnarp-Slutarp/Vartofta - Falköpings KIK 2 - 4 Tångavallen
Juni
2019-06-02 15:00 200431014 IK Gauthiod - Gerdskens BK 0 - 1 Lunnevi IP B-plan
2019-06-02 15:00 200431015 Toarpsalliansen Orange - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 3 - 2 Engvallen, Gånghester
2019-06-02 17:15 200431013 Falköpings KIK - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 4 - 3 Dotorpsplan B
2019-06-09 13:00 200431016 IK Gauthiod - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 3 - 1 Lunnevi IP B-plan
2019-06-10 19:15 200431024 Gerdskens BK - Toarpsalliansen Orange 1 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-06-16 15:00 200431017 Toarpsalliansen Orange - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 3 - 1 Dalsjöhov naturgräs
2019-06-20 19:00 200431020 Trollhättans FK/Halvorstorp Grå - IK Gauthiod 1 - 1 Stavrelunds IP
2019-06-20 19:15 200431019 Falköpings KIK - Toarpsalliansen Orange 0 - 2 Ållevi
2019-06-23 12:00 200431021 Kinnarp-Slutarp/Vartofta - Gerdskens BK 2 - 2 Tångavallen
2019-06-25 19:00 200431022 Kinnarp-Slutarp/Vartofta - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 1 - 2 Tångavallen
2019-06-25 19:00 200431023 IK Gauthiod - Falköpings KIK 2 - 2 Lunnevi IP B-plan
Augusti
2019-08-17 15:00 200431026 Trollhättans FK/Halvorstorp Grå - Gerdskens BK 2 - 9 Stavrelunds IP
2019-08-18 15:00 200431027 Toarpsalliansen Orange - IK Gauthiod 3 - 0 Målevi A
2019-08-21 19:00 200431029 Kinnarp-Slutarp/Vartofta - Toarpsalliansen Orange 0 - 3 Tångavallen
2019-08-23 18:30 200431030 Gerdskens BK - IK Gauthiod 2 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-25 17:00 200431028 Trollhättans FK/Halvorstorp Grå - Falköpings KIK 4 - 3 Stavrelunds IP
2019-08-28 18:30 200431033 Kinnarp-Slutarp/Vartofta - IK Gauthiod 2 - 4 Tångavallen
2019-08-31 13:00 200431032 Trollhättans FK/Halvorstorp Grå - Toarpsalliansen Orange 1 - 5 Stavrelunds IP
September
2019-09-04 19:00 200431025 Falköpings KIK - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 1 - 0 Ållevi
2019-09-07 12:30 200431036 Gerdskens BK - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 5 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-08 11:00 200431034 IK Gauthiod - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 0 - 1 Lunnevi IP B-plan
2019-09-08 15:00 200431035 Toarpsalliansen Orange - Falköpings KIK 1 - 4 Dalsjöhov naturgräs
2019-09-12 19:00 200431031 Falköpings KIK - Gerdskens BK 1 - 6 Ållevi Konstgräs
2019-09-15 14:00 200431038 Trollhättans FK/Halvorstorp Grå - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 3 - 1 Stavrelunds IP
2019-09-15 15:00 200431039 Toarpsalliansen Orange - Gerdskens BK 1 - 6 Målevi A
2019-09-15 15:15 200431037 Falköpings KIK - IK Gauthiod 1 - 1 Dotorpsplan B
2019-09-18 17:45 200431040 Kinnarp-Slutarp/Vartofta - Falköpings KIK 4 - 2 Tångavallen
2019-09-21 12:00 200431042 Gerdskens BK - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 3 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-22 17:00 200431041 IK Gauthiod - Toarpsalliansen Orange 1 - 1 Lunnevi IP B-plan
2019-09-22 18:00 200431018 Gerdskens BK - Falköpings KIK 12 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-29 13:00 200431044 IK Gauthiod - Gerdskens BK 2 - 5 Lunnevi IP B-plan
2019-09-29 15:15 200431043 Falköpings KIK - Trollhättans FK/Halvorstorp Grå 3 - 3 Dotorpsplan B
Oktober
2019-10-05 12:00 200431045 Toarpsalliansen Orange - Kinnarp-Slutarp/Vartofta 4 - 0 Dalsjöhov konstgräs