Spelprogram - Pojkar Division 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falu BS FK Jan Nilsson 0703299937 Blå/Blå/Blå
HAIK/Korsnäs Torkel Holst 0702112423 Röd/Svart/svart/röd
IFK Rättvik FK Bengt-Arne Nyberg 0722096294 Vit/Blå/Blå
Islingby IK Markus Anfält 0701816231 Röd/Vit/Röd
Kvarnsvedens IK Calle Jungsbo 0709138595 Röd/Röd/Röd
Leksands IF FK Christer Magnusson 0703946226 Vit/Blå/Vit
Ludvika FK Josef Broman 0735502991 Gul/Grön/Gul
Malungs IF Malungs IF(Föreningen) Grön/Vit
Somaliska Förening Ileys Abdulahi Mohamed Hersi ljusblå /vit/blå
Älvdalens IF FK David Paulsson 0702075218 Röd/röd/Vit
Öna SK Per Jerkgård 0768310091 Gul/Blå/Blå
Östansbo IS Fredrik Axelsson +46727318050 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 15:00 030336022 HAIK/Korsnäs - Islingby IK 9 - 0 Dalavallen
2019-05-04 17:30 030336005 Kvarnsvedens IK - IFK Rättvik FK 6 - 2 Ljungbergsplanen
2019-05-05 030336004 Malungs IF - HAIK/Korsnäs OW (0 - 3)
2019-05-05 15:30 030336006 Leksands IF FK - Falu BS FK 0 - 3 Siljansvallen A
2019-05-05 18:00 030336001 Islingby IK - Ludvika FK 2 - 5 Idunvallen
2019-05-07 030336003 Älvdalens IF FK - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) Älvdalens IP
2019-05-11 14:00 030336011 Öna SK - Islingby IK 5 - 0 Prästholmens IP
2019-05-12 030336008 IFK Rättvik FK - Malungs IF WO (3 - 0) Hedslund Konstgräs
2019-05-12 030336010 Somaliska Förening Ileys - Östansbo IS OW (0 - 3)
2019-05-12 11:15 030336007 Falu BS FK - Kvarnsvedens IK 0 - 0 Kopparvallen Konstgräs
2019-05-12 17:15 030336009 HAIK/Korsnäs - Älvdalens IF FK 2 - 1 Dalavallen
2019-05-14 19:00 030336002 Östansbo IS - Öna SK 0 - 3 Björkliden B
2019-05-18 12:30 030336018 Öna SK - Ludvika FK 2 - 2 Prästholmens IP
2019-05-19 030336013 Islingby IK - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) Idunvallen
2019-05-19 030336016 Malungs IF - Falu BS FK OW (0 - 3)
2019-05-19 11:00 030336014 Östansbo IS - HAIK/Korsnäs 0 - 6 Björkliden A
2019-05-19 19:00 030336017 Kvarnsvedens IK - Leksands IF FK 4 - 1 Ljungbergsplanen
2019-05-21 19:00 030336015 Älvdalens IF FK - IFK Rättvik FK 2 - 3 Älvdalens IP
2019-05-22 030336019 Leksands IF FK - Malungs IF WO (3 - 0) Siljansvallen A
2019-05-22 030336023 Somaliska Förening Ileys - Öna SK OW (0 - 3)
2019-05-22 18:30 030336024 Ludvika FK - Kvarnsvedens IK 3 - 3 ABB Arena Konstgräs
2019-05-25 12:00 030336025 Islingby IK - IFK Rättvik FK 1 - 7 Idunvallen
2019-05-26 030336028 Malungs IF - Kvarnsvedens IK OW (0 - 3)
2019-05-26 030336029 Somaliska Förening Ileys - Ludvika FK OW (0 - 3)
2019-05-26 14:00 030336026 Östansbo IS - Falu BS FK 1 - 2 Björkliden A
2019-05-26 15:00 030336027 Älvdalens IF FK - Leksands IF FK 7 - 1 Älvdalens IP
2019-05-26 17:00 030336030 Öna SK - HAIK/Korsnäs 2 - 3 Prästholmens IP
Juni
2019-06-01 16:00 030336031 Kvarnsvedens IK - Älvdalens IF FK 6 - 0 Sportfältet
2019-06-02 030336035 HAIK/Korsnäs - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) Haraldsbo IP
2019-06-02 030336036 Ludvika FK - Malungs IF WO (3 - 0) ABB Arena Konstgräs
2019-06-02 12:30 030336032 Leksands IF FK - Östansbo IS Siljansvallen A
2019-06-02 17:00 030336033 Falu BS FK - Islingby IK 5 - 1 Kopparvallen C
2019-06-02 17:00 030336038 Östansbo IS - Kvarnsvedens IK 3 - 4 Björkliden A
2019-06-09 030336039 Älvdalens IF FK - Malungs IF WO (3 - 0) Älvdalens IP
2019-06-09 030336041 Somaliska Förening Ileys - IFK Rättvik FK OW (0 - 3)
2019-06-09 10:00 030336021 IFK Rättvik FK - Östansbo IS 2 - 6 Hedslund Konstgräs
2019-06-09 15:00 030336040 HAIK/Korsnäs - Ludvika FK 0 - 1 Haraldsbo IP
2019-06-09 16:00 030336042 Öna SK - Falu BS FK 3 - 3 Öna IP
2019-06-09 18:00 030336037 Islingby IK - Leksands IF FK 5 - 1 Idunvallen
2019-06-11 19:00 030336034 IFK Rättvik FK - Öna SK 1 - 2 Hedslund Konstgräs
2019-06-16 030336043 Malungs IF - Östansbo IS OW (0 - 3)
2019-06-16 030336046 Falu BS FK - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) Kopparvallen A
2019-06-16 18:00 030336047 IFK Rättvik FK - HAIK/Korsnäs 2 - 3 Hedslund Konstgräs
2019-06-20 19:00 030336045 Leksands IF FK - Öna SK 0 - 11 Siljansvallen A
2019-06-23 030336049 Islingby IK - Malungs IF WO (3 - 0) Idunvallen
2019-06-23 030336053 Somaliska Förening Ileys - Leksands IF FK OW (0 - 3)
2019-06-23 13:00 030336054 Öna SK - Kvarnsvedens IK 5 - 0 Öna IP
2019-06-23 14:00 030336050 Östansbo IS - Älvdalens IF FK 4 - 2 Björkliden A
2019-06-23 15:00 030336052 HAIK/Korsnäs - Falu BS FK 0 - 5 Haraldsbo IP
2019-06-25 18:00 030336012 Ludvika FK - Leksands IF FK 5 - 2 ABB Arena B
Augusti
2019-08-02 18:30 030336060 Ludvika FK - Östansbo IS 6 - 0 ABB Arena Konstgräs
2019-08-04 030336056 Malungs IF - Öna SK OW (0 - 3)
2019-08-04 030336057 Kvarnsvedens IK - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) Kvarnsvedens IP
2019-08-04 17:00 030336055 Älvdalens IF FK - Islingby IK 0 - 2 Älvdalens IP
2019-08-08 18:00 030336061 Islingby IK - Östansbo IS 1 - 1
2019-08-11 030336051 IFK Rättvik FK - Ludvika FK Hedslund Konstgräs
2019-08-11 030336065 Somaliska Förening Ileys - Malungs IF 0 - 0
2019-08-11 10:00 030336063 IFK Rättvik FK - Leksands IF FK Hedslund Konstgräs
2019-08-11 15:00 030336064 HAIK/Korsnäs - Kvarnsvedens IK 1 - 3 Haraldsbo IP
2019-08-11 16:15 030336062 Falu BS FK - Ludvika FK 3 - 1 Kopparvallen A
2019-08-13 19:00 030336071 Leksands IF FK - IFK Rättvik FK 2 - 7 Siljansvallen A
2019-08-13 19:00 030336074 Östansbo IS - Ludvika FK 2 - 2 Björkliden A
2019-08-14 030336069 Malungs IF - Somaliska Förening Ileys 0 - 0
2019-08-15 18:30 030336068 Älvdalens IF FK - Öna SK 0 - 9 Älvdalens IP
2019-08-17 15:00 030336076 HAIK/Korsnäs - Leksands IF FK 3 - 1 Haraldsbo IP
2019-08-17 18:00 030336073 Islingby IK - Älvdalens IF FK 3 - 1 Idunvallen
2019-08-18 030336077 Somaliska Förening Ileys - Kvarnsvedens IK OW (0 - 3)
2019-08-18 14:00 030336075 IFK Rättvik FK - Falu BS FK 2 - 2 Hedslund Konstgräs
2019-08-18 17:00 030336067 Östansbo IS - Islingby IK 5 - 2 Björkliden A
2019-08-19 030336078 Öna SK - Malungs IF WO (3 - 0) Öna IP
2019-08-22 19:00 030336066 Öna SK - Älvdalens IF FK 7 - 2 Öna IP
2019-08-23 18:30 030336084 Ludvika FK - IFK Rättvik FK 3 - 3 ABB Arena Konstgräs
2019-08-25 030336080 Malungs IF - Islingby IK OW (0 - 3)
2019-08-25 030336082 Leksands IF FK - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) Siljansvallen A
2019-08-25 14:00 030336081 Kvarnsvedens IK - Öna SK Ljungbergsplanen
2019-08-25 15:00 030336079 Älvdalens IF FK - Östansbo IS 7 - 3 Älvdalens IP
2019-08-25 17:00 030336059 Falu BS FK - IFK Rättvik FK 5 - 1 Kopparvallen C
2019-08-29 18:00 030336090 Öna SK - Leksands IF FK 5 - 0 Öna IP
2019-08-31 11:00 030336020 Falu BS FK - Älvdalens IF FK 3 - 0 Kopparvallen C
September
2019-09-01 030336086 Östansbo IS - Malungs IF WO (3 - 0) Björkliden A
2019-09-01 030336089 Somaliska Förening Ileys - Falu BS FK OW (0 - 3)
2019-09-01 10:00 030336085 Islingby IK - Kvarnsvedens IK 1 - 2 Idunvallen
2019-09-01 15:00 030336087 Älvdalens IF FK - Ludvika FK 3 - 4 Älvdalens IP
2019-09-02 19:30 030336044 Kvarnsvedens IK - Islingby IK Ljungbergsplanen
2019-09-03 18:00 030336088 HAIK/Korsnäs - IFK Rättvik FK WO (3 - 0) Haraldsbo IP
2019-09-06 18:30 030336096 Ludvika FK - HAIK/Korsnäs 3 - 1 ABB Arena Konstgräs
2019-09-06 19:00 030336070 Kvarnsvedens IK - HAIK/Korsnäs Ljungbergsplanen
2019-09-08 030336091 Malungs IF - Älvdalens IF FK OW (0 - 3)
2019-09-08 030336095 IFK Rättvik FK - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) Hedslund Konstgräs
2019-09-08 12:00 030336092 Kvarnsvedens IK - Östansbo IS Kvarnsvedens IP
2019-09-08 14:00 030336093 Leksands IF FK - Islingby IK 2 - 1 Siljansvallen A
2019-09-08 16:00 030336094 Falu BS FK - Öna SK 3 - 3 Kopparvallen A
2019-09-11 17:30 030336083 Falu BS FK - HAIK/Korsnäs 3 - 2 Kopparvallen C
2019-09-14 10:00 030336102 Öna SK - IFK Rättvik FK Öna IP
2019-09-14 15:00 030336048 Ludvika FK - Älvdalens IF FK 3 - 0 ABB Arena Konstgräs
2019-09-15 030336100 Malungs IF - Ludvika FK OW (0 - 3)
2019-09-15 030336101 Somaliska Förening Ileys - HAIK/Korsnäs OW (0 - 3)
2019-09-15 12:00 030336097 Islingby IK - Falu BS FK Idunvallen
2019-09-15 15:00 030336099 Älvdalens IF FK - Kvarnsvedens IK Älvdalens IP
2019-09-15 17:00 030336098 Östansbo IS - Leksands IF FK Björkliden A
2019-09-18 18:00 030336058 Leksands IF FK - HAIK/Korsnäs Siljansvallen A
2019-09-18 19:00 030336072 Ludvika FK - Falu BS FK ABB Arena Konstgräs
2019-09-20 030336108 Ludvika FK - Somaliska Förening Ileys WO (3 - 0) ABB Arena Konstgräs
2019-09-21 030336103 Kvarnsvedens IK - Malungs IF WO (3 - 0) Ljungbergsplanen
2019-09-22 11:15 030336105 Falu BS FK - Östansbo IS Kopparvallen C
2019-09-22 12:00 030336104 Leksands IF FK - Älvdalens IF FK Siljansvallen A
2019-09-22 14:00 030336106 IFK Rättvik FK - Islingby IK Hedslund Konstgräs
2019-09-25 19:00 030336107 HAIK/Korsnäs - Öna SK Kopparvallen Konstgräs