Spelprogram - Flickor Division 3 Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Avesta AIK blå Lars-Erik Modig 0702522898 Blåvit/Blå/Blå
Avesta AIK vit Lars-Erik Modig 0702522898 Blåvit/Blå/Blå
Enviken/Sundborn Jessica Davidsson 0729111395 Grön/Grön/Svart
IFK Hedemora FK Mikael Eriksson Vit/Vit/Vit
Islingby IK Jenny Isberg 0703259289 Röd/Vit/Röd
Korsnäs IF FK Gul Göran Sandbäck 0703983543 Gul/Svart/Svart/Gul
Korsnäs IF FK Svart Jan Olsson 0722452722 Gul/Svart/Svart/Gul
Slätta SK gul Lars Fellbrink 0702261675 Gul/Svart/Svarta
Slätta SK Svart Lars Fellbrink 0702261675 Gul/Svart/Svarta
Torsångs IF Liselotte Gustafsson 0735230130 Gulblå/blå/blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 19:00 030731003 Korsnäs IF FK Gul - Slätta SK Svart 3 - 1 Lindvallen A
2019-05-04 11:00 030731004 Slätta SK gul - Korsnäs IF FK Svart 6 - 2 Slätta IP Konstgräs
2019-05-05 16:00 030731002 Avesta AIK blå - IFK Hedemora FK 1 - 2 Avestavallen C
2019-05-05 16:00 030731005 Enviken/Sundborn - Avesta AIK vit 4 - 2 Rönnvallen
2019-05-08 19:00 030731009 IFK Hedemora FK - Islingby IK 2 - 8 Vasaliden Arena
2019-05-11 11:00 030731001 Islingby IK - Torsångs IF 2 - 11 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-11 11:00 030731008 Slätta SK Svart - Avesta AIK blå 4 - 1 Slätta IP Konstgräs
2019-05-12 16:00 030731006 Avesta AIK vit - Slätta SK gul 3 - 7 Avestavallen C
2019-05-12 17:00 030731010 Torsångs IF - Enviken/Sundborn 5 - 4 Torsångs IP A
2019-05-17 18:00 030731011 Islingby IK - Slätta SK Svart 6 - 1 Idunvallen
2019-05-18 12:00 030731013 Korsnäs IF FK Gul - Avesta AIK vit 5 - 3 Lindvallen Konstgräs
2019-05-19 13:00 030731015 IFK Hedemora FK - Torsångs IF 2 - 2 Brunnsjöliden A
2019-05-19 16:00 030731012 Avesta AIK blå - Korsnäs IF FK Svart 2 - 4 Avestavallen C
2019-05-22 19:00 030731014 Slätta SK gul - Enviken/Sundborn 3 - 1 Dalavallen
2019-05-23 18:45 030731028 Avesta AIK vit - IFK Hedemora FK 4 - 1 Avestavallen C
2019-05-24 19:00 030731018 Korsnäs IF FK Svart - Islingby IK 0 - 4 Lindvallen Konstgräs
2019-05-25 16:00 030731019 Slätta SK Svart - IFK Hedemora FK 4 - 3 Slätta IP Konstgräs
2019-05-26 16:00 030731016 Enviken/Sundborn - Korsnäs IF FK Gul 3 - 4 Rönnvallen
2019-05-26 17:00 030731020 Torsångs IF - Slätta SK gul 2 - 3 Torsångs IP A
Juni
2019-06-01 16:00 030731024 Slätta SK Svart - Torsångs IF 0 - 3 Slätta IP Konstgräs
2019-06-02 13:00 030731025 IFK Hedemora FK - Korsnäs IF FK Svart 0 - 4 Brunnsjöliden A
2019-06-02 17:00 030731022 Avesta AIK blå - Enviken/Sundborn 3 - 0 Avestavallen C
2019-06-04 19:00 030731029 Korsnäs IF FK Svart - Slätta SK Svart 4 - 2 Lindvallen Konstgräs
2019-06-05 17:30 030731030 Torsångs IF - Korsnäs IF FK Gul 7 - 5 Torsångs IP A
2019-06-05 18:30 030731027 Enviken/Sundborn - Islingby IK 1 - 8 Rönnvallen
2019-06-05 19:00 030731026 Slätta SK gul - Avesta AIK blå 5 - 1 Dalavallen
2019-06-07 17:00 030731033 Korsnäs IF FK Svart - Torsångs IF 0 - 2 Lindvallen Konstgräs
2019-06-08 11:00 030731034 Slätta SK Svart - Avesta AIK vit 7 - 1 Slätta IP Konstgräs
2019-06-09 13:00 030731035 IFK Hedemora FK - Enviken/Sundborn 10 - 2 Brunnsjöliden A
2019-06-09 16:00 030731032 Avesta AIK blå - Korsnäs IF FK Gul 5 - 6 Avestavallen C
2019-06-09 18:30 030731031 Islingby IK - Slätta SK gul 2 - 0 Sportfältet 5
2019-06-13 19:00 030731036 Korsnäs IF FK Gul - Islingby IK 0 - 6 Lindvallen Konstgräs
2019-06-15 15:00 030731037 Slätta SK gul - IFK Hedemora FK 6 - 2 Bågskytteplan
2019-06-16 12:30 030731038 Enviken/Sundborn - Slätta SK Svart 2 - 4 Rönnvallen
2019-06-17 17:30 030731040 Torsångs IF - Avesta AIK blå 6 - 2 Torsångs IP A
2019-06-19 18:30 030731042 Avesta AIK vit - Torsångs IF 2 - 7 Avestavallen C
2019-06-23 15:00 030731023 Korsnäs IF FK Gul - Slätta SK gul 1 - 2 Lindvallen Konstgräs
2019-06-24 18:30 030731041 Islingby IK - Avesta AIK blå 6 - 0 Idunvallen
2019-06-25 19:30 030731044 Slätta SK Svart - Slätta SK gul 0 - 0 Kopparvallen Konstgräs
2019-06-26 18:30 030731045 IFK Hedemora FK - Korsnäs IF FK Gul 2 - 6 Brunnsjöliden A
2019-06-27 19:00 030731043 Korsnäs IF FK Svart - Enviken/Sundborn 5 - 3 Lindvallen Konstgräs
2019-06-29 11:30 030731007 Korsnäs IF FK Svart - Korsnäs IF FK Gul 4 - 6 Lindvallen Konstgräs
Augusti
2019-08-01 18:30 030731039 Avesta AIK vit - Korsnäs IF FK Svart 2 - 2 Avestavallen C
2019-08-03 15:00 030731048 Slätta SK gul - Slätta SK Svart 0 - 0 Slätta IP Konstgräs
2019-08-04 18:30 030731017 Avesta AIK vit - Avesta AIK blå 3 - 6 Avestavallen C
2019-08-05 19:00 030731047 Korsnäs IF FK Gul - IFK Hedemora FK 10 - 1 Lindvallen Konstgräs
2019-08-07 18:30 030731049 Enviken/Sundborn - Korsnäs IF FK Svart 0 - 9 Rönnvallen
2019-08-09 19:00 030731053 Korsnäs IF FK Svart - Avesta AIK vit 16 - 2 Lindvallen Konstgräs
2019-08-11 15:00 030731051 Islingby IK - Korsnäs IF FK Gul 3 - 3 Idunvallen
2019-08-11 16:00 030731052 Avesta AIK blå - Torsångs IF 1 - 5 Avestavallen C
2019-08-14 18:00 030731057 Slätta SK gul - Islingby IK 2 - 7 Dalavallen
2019-08-14 18:30 030731058 Enviken/Sundborn - IFK Hedemora FK 6 - 3 Rönnvallen
2019-08-14 18:30 030731059 Avesta AIK vit - Slätta SK Svart 2 - 2 Avestavallen C
2019-08-16 18:30 030731056 Korsnäs IF FK Gul - Avesta AIK blå 6 - 2 Lindvallen Konstgräs
2019-08-17 11:00 030731064 Slätta SK Svart - Korsnäs IF FK Svart 2 - 6 Bågskytteplan
2019-08-17 15:00 030731065 IFK Hedemora FK - Avesta AIK vit Brunnsjöliden A
2019-08-18 16:00 030731062 Avesta AIK blå - Slätta SK gul 4 - 2 Avestavallen C
2019-08-21 17:30 030731060 Torsångs IF - Korsnäs IF FK Svart 4 - 8 Torsångs IP A
2019-08-21 18:30 030731021 Islingby IK - Avesta AIK vit 9 - 2 Sportfältet 5
2019-08-23 18:00 030731050 Torsångs IF - Avesta AIK vit 7 - 0 Torsångs IP A
2019-08-23 18:00 030731061 Islingby IK - Enviken/Sundborn 7 - 0 Idunvallen
2019-08-24 11:00 030731066 Slätta SK gul - Korsnäs IF FK Gul 1 - 4 Dalavallen
2019-08-25 13:00 030731070 Torsångs IF - Slätta SK Svart 10 - 2 Torsångs IP A
2019-08-25 16:00 030731067 Enviken/Sundborn - Avesta AIK blå 4 - 3 Rönnvallen
2019-08-27 18:00 030731055 IFK Hedemora FK - Slätta SK gul 2 - 5 Brunnsjöliden A
2019-08-28 18:00 030731046 Avesta AIK blå - Islingby IK 1 - 2 Avestavallen C
2019-08-30 18:00 030731063 Korsnäs IF FK Gul - Torsångs IF 0 - 2 Lindvallen Konstgräs
2019-08-31 12:00 030731073 Korsnäs IF FK Gul - Enviken/Sundborn 8 - 1 Lindvallen Konstgräs
2019-08-31 15:00 030731075 IFK Hedemora FK - Slätta SK Svart 1 - 8 Brunnsjöliden A
September
2019-09-01 15:00 030731074 Slätta SK gul - Torsångs IF 2 - 6 Bågskytteplan
2019-09-05 17:45 030731069 Korsnäs IF FK Svart - IFK Hedemora FK 7 - 3 Lindvallen Konstgräs
2019-09-07 11:00 030731076 Enviken/Sundborn - Slätta SK gul 3 - 3 Rönnvallen
2019-09-07 12:00 030731078 Korsnäs IF FK Svart - Avesta AIK blå 3 - 0 Lindvallen Konstgräs
2019-09-08 16:00 030731077 Avesta AIK vit - Korsnäs IF FK Gul 4 - 3 Avestavallen C
2019-09-08 17:00 030731080 Torsångs IF - IFK Hedemora FK Torsångs IP A
2019-09-11 18:30 030731054 Slätta SK Svart - Enviken/Sundborn 6 - 3 Slätta IP Konstgräs
2019-09-14 16:30 030731084 Slätta SK gul - Avesta AIK vit 0 - 3 Slätta IP Konstgräs
2019-09-15 10:00 030731083 Korsnäs IF FK Gul - Korsnäs IF FK Svart Lindvallen Konstgräs
2019-09-15 16:00 030731082 Avesta AIK blå - Slätta SK Svart 1 - 3 Avestavallen C
2019-09-17 17:30 030731071 Islingby IK - Korsnäs IF FK Svart 6 - 4 Sportfältet 5
2019-09-18 17:45 030731085 Enviken/Sundborn - Torsångs IF 2 - 9 Rönnvallen
2019-09-18 18:00 030731068 Avesta AIK vit - Islingby IK 0 - 4 Avestavallen C
2019-09-21 13:00 030731087 Korsnäs IF FK Svart - Slätta SK gul 9 - 2 Lindvallen Konstgräs
2019-09-21 17:00 030731081 Islingby IK - IFK Hedemora FK 3 - 5 Sportfältet 5
2019-09-22 11:00 030731088 Slätta SK Svart - Korsnäs IF FK Gul 7 - 3 Slätta IP Konstgräs
2019-09-22 12:00 030731086 Avesta AIK vit - Enviken/Sundborn 3 - 0 Avestavallen C
2019-09-22 15:00 030731089 IFK Hedemora FK - Avesta AIK blå 6 - 4 Brunnsjöliden A
2019-09-22 17:00 030731090 Torsångs IF - Islingby IK 2 - 3 Torsångs IP A
2019-09-25 18:00 030731079 Slätta SK Svart - Islingby IK Slätta IP Konstgräs
2019-09-28 13:00 030731072 Avesta AIK blå - Avesta AIK vit Avestavallen C