Spelprogram - Div. 3 pojkar (17 år)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Rasmus Petersson 0763479174 Gul/Svarta/Gula
Halmstads BK Robert Nordström 0733301003 blå, svart, blå
IF Centern U Mikael Höglin 0733896400 blåvit-randig/Blå/Blåa
Lerkils IF Stefan Jernberg 0767885501 Blå/Röd/Blå
Lilla Träslövs FF Stefan Svensson 0703841428 vit/blåa/blåa
Onsala BK Kenny Dahl 0708437224 vit/blå/blå
Oskarströms IS Jonas Pettersson 0709708154 vit, vita, vit
Ullareds IK Dag Emanuelsson 034630803 0761612044 blå, blå, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 19:00 079600020 Onsala BK - IF Centern U 1 - 3 Rydets IP Konstgräs
2019-04-13 14:30 079600040 BK Astrio - Onsala BK 4 - 1 Kärlekens IP 3
2019-04-15 18:30 079600008 Oskarströms IS - IF Centern U 1 - 6 Esperedsvallen
2019-04-16 15:00 079600033 Onsala BK - Halmstads BK 4 - 3 Rydets IP Konstgräs
2019-04-17 19:00 079600030 BK Astrio - Ullareds IK 5 - 5 Kärlekens IP 3
2019-04-25 18:30 079600037 Oskarströms IS - Halmstads BK 1 - 2 Esperedsvallen
2019-04-25 18:30 079600038 IF Centern U - Ullareds IK 7 - 1 Kärlekens IP
2019-04-27 14:00 079600006 BK Astrio - Lerkils IF 1 - 4 Halmstad Arena P6
Maj
2019-05-02 18:30 079600002 IF Centern U - Lilla Träslövs FF 6 - 2 Kärlekens IP
2019-05-02 18:30 079600004 Ullareds IK - BK Astrio 2 - 4 Hedevi 1
2019-05-07 19:30 079600003 Lerkils IF - Halmstads BK 2 - 5 Ängås IP D
2019-05-09 18:30 079600007 Lilla Träslövs FF - Ullareds IK 4 - 1 Östervi A
2019-05-12 16:00 079600001 Onsala BK - Oskarströms IS 0 - 1 Rydets IP B
2019-05-13 19:15 079600005 Halmstads BK - Onsala BK 4 - 0 Halmstad Arena P2
2019-05-16 18:30 079600009 Halmstads BK - Oskarströms IS 6 - 3 Halmstad Arena P2
2019-05-21 19:00 079600012 Onsala BK - BK Astrio 5 - 1 Rydets IP B
2019-05-22 19:00 079600010 Ullareds IK - IF Centern U 2 - 4 Hedevi 1
2019-05-23 19:00 079600016 BK Astrio - Halmstads BK 1 - 4 Halmstad Arena P6
2019-05-23 19:30 079600011 Lerkils IF - Lilla Träslövs FF 5 - 2 Ängås IP D
2019-05-27 18:30 079600013 Lilla Träslövs FF - Onsala BK 3 - 6 Östervi A
2019-05-30 11:00 079600018 BK Astrio - Oskarströms IS 2 - 1 Söndrums IP B
2019-05-30 13:00 079600017 Halmstads BK - Lilla Träslövs FF 8 - 0 Halmstad Arena P2
2019-05-30 19:00 079600014 IF Centern U - Lerkils IF 2 - 2 Kärlekens IP
Juni
2019-06-02 16:00 079600015 Oskarströms IS - Ullareds IK 0 - 1 Esperedsvallen
2019-06-05 19:00 079600019 Lerkils IF - Ullareds IK 4 - 2 Ledets IP
2019-06-08 10:30 079600028 BK Astrio - IF Centern U 2 - 6 Söndrums IP B
2019-06-10 18:30 079600023 Lilla Träslövs FF - BK Astrio 1 - 4 Östervi A
2019-06-10 19:00 079600022 Oskarströms IS - Lerkils IF 1 - 2 Esperedsvallen
2019-06-11 19:00 079600021 Ullareds IK - Onsala BK 5 - 4 Hedevi 1
2019-06-13 18:30 079600026 Lilla Träslövs FF - Oskarströms IS 5 - 3 Östervi A
2019-06-15 14:00 079600034 IF Centern U - Oskarströms IS 10 - 3 Kärlekens IP
2019-06-18 19:00 079600025 Onsala BK - Lerkils IF 5 - 4 Rydets IP B
2019-06-18 19:00 079600029 Lilla Träslövs FF - IF Centern U 2 - 6 Östervi A
2019-06-19 18:30 079600027 Halmstads BK - Ullareds IK 16 - 5 Halmstad Arena P4
2019-06-23 11:00 079600032 Oskarströms IS - Onsala BK 2 - 5 Esperedsvallen
2019-06-25 19:00 079600031 Halmstads BK - Lerkils IF 9 - 2 Halmstad Arena P2
2019-06-27 19:00 079600036 Ullareds IK - Lilla Träslövs FF 10 - 2 Hedevi 1
Juli
2019-07-01 19:00 079600039 Lilla Träslövs FF - Lerkils IF 3 - 7 Östervi A
2019-07-04 19:30 079600035 Lerkils IF - BK Astrio 6 - 0 Ängås IP D
2019-07-31 19:00 079600024 IF Centern U - Halmstads BK Kärlekens IP
Augusti
2019-08-06 19:00 079600041 Onsala BK - Lilla Träslövs FF Rydets IP A
2019-08-07 19:00 079600044 Ullareds IK - Oskarströms IS Hedevi 1
2019-08-08 18:00 079600043 Halmstads BK - BK Astrio Halmstad Arena P2
2019-08-11 14:30 079600042 Lerkils IF - IF Centern U Ledets IP
2019-08-12 18:30 079600045 Lilla Träslövs FF - Halmstads BK Östervi A
2019-08-14 18:45 079600047 Ullareds IK - Lerkils IF Hedevi 1
2019-08-15 19:00 079600046 Oskarströms IS - BK Astrio Esperedsvallen
2019-08-15 19:00 079600048 IF Centern U - Onsala BK Kärlekens IP
2019-08-20 19:00 079600052 Onsala BK - Ullareds IK Rydets IP B
2019-08-22 18:00 079600049 Halmstads BK - IF Centern U Halmstad Arena P2
2019-08-22 18:30 079600050 BK Astrio - Lilla Träslövs FF Söndrums IP B
2019-08-22 19:30 079600051 Lerkils IF - Oskarströms IS Ängås IP D
2019-08-28 18:30 079600055 IF Centern U - BK Astrio Kärlekens IP
2019-08-28 18:30 079600056 Ullareds IK - Halmstads BK Hedevi 1
2019-08-29 19:00 079600054 Oskarströms IS - Lilla Träslövs FF Esperedsvallen
2019-08-29 19:30 079600053 Lerkils IF - Onsala BK Ängås IP D
September
2019-09-02 19:30 079600058 Lerkils IF - Halmstads BK Ängås IP D
2019-09-03 19:30 079600057 Onsala BK - Oskarströms IS Rydets IP Konstgräs
2019-09-05 18:30 079600060 IF Centern U - Lilla Träslövs FF Kärlekens IP
2019-09-06 18:00 079600059 Ullareds IK - BK Astrio Hedevi 1
2019-09-10 19:30 079600064 Halmstads BK - Onsala BK Halmstad Arena P6
2019-09-12 18:30 079600061 Oskarströms IS - IF Centern U Esperedsvallen
2019-09-12 18:30 079600062 Lilla Träslövs FF - Ullareds IK Östervi A
2019-09-14 12:00 079600063 BK Astrio - Lerkils IF Söndrums IP A
2019-09-16 19:30 079600065 Onsala BK - BK Astrio Rydets IP Konstgräs
2019-09-18 19:00 079600067 Ullareds IK - IF Centern U Hedevi 4
2019-09-19 18:30 079600068 Halmstads BK - Oskarströms IS Halmstad Arena P6
2019-09-19 19:30 079600066 Lerkils IF - Lilla Träslövs FF Ängås IP D
2019-09-22 11:00 079600070 Oskarströms IS - Ullareds IK Esperedsvallen
2019-09-24 19:00 079600071 IF Centern U - Lerkils IF Kärlekens IP
2019-09-26 18:00 079600069 BK Astrio - Halmstads BK Söndrums IP A
2019-09-26 18:30 079600072 Lilla Träslövs FF - Onsala BK Östervi A