Spelprogram - Div 1 2019

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P04 Mattias Andersson 0705916997 Röd/Röd/Röd
Essviks AIF Joakim Könberg 0702417546 grön /vit/grön
GIF Sundsvall P04 Joakim Axelsson 0703696357 Blå/Blå/Blå
GIF Sundsvall U16 Peter Borgryd 0705596377 Blå/Blå/Blå
IFK Timrå U17 Dan Mellberg 0722087005 Vit, blåa, Vit
Matfors IF Matfors IF P02 Lars Torbjörn Vallin 0702461338 blå/blå/blå
Selånger FK P04 Blå Veronica Norman 0703011796 röd-blå randig/marinblå/röda
Sidsjö-Böle IF P04 svart Kristina Carlsson 0706995709 Grönsvart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
100302001 GIF Sundsvall P04 - IFK Timrå U17
100302008 IFK Timrå U17 - Alnö IF P04
100302012 Essviks AIF - IFK Timrå U17
100302016 IFK Timrå U17 - Matfors IF Matfors IF P02
100302019 GIF Sundsvall U16 - IFK Timrå U17
100302024 IFK Timrå U17 - Selånger FK P04 Blå
100302026 Sidsjö-Böle IF P04 svart - IFK Timrå U17
100302032 IFK Timrå U17 - Sidsjö-Böle IF P04 svart
100302034 Selånger FK P04 Blå - IFK Timrå U17
Maj
2019-05-01 17:00 100302003 Matfors IF Matfors IF P02 - GIF Sundsvall U16 4 - 2 Västhagen IP
2019-05-09 20:00 100302006 GIF Sundsvall U16 - Selånger FK P04 Blå 4 - 2 Camp Mitthem
2019-05-11 16:00 100302005 Sidsjö-Böle IF P04 svart - Matfors IF Matfors IF P02 1 - 4 Västhagen IP
2019-05-14 20:00 100302007 Essviks AIF - GIF Sundsvall P04 3 - 5 Camp Mitthem
2019-05-15 18:00 100302010 Selånger FK P04 Blå - Sidsjö-Böle IF P04 svart 1 - 5 Västhagen IP
2019-05-17 19:00 100302009 GIF Sundsvall P04 - GIF Sundsvall U16 3 - 2 Camp Mitthem
2019-05-20 19:00 100302011 Matfors IF Matfors IF P02 - Alnö IF P04 4 - 2 Thulevallen
2019-05-23 20:00 100302015 GIF Sundsvall U16 - Essviks AIF 8 - 1 Camp Mitthem
2019-05-26 13:30 100302014 Sidsjö-Böle IF P04 svart - GIF Sundsvall P04 1 - 8 Västhagen IP
2019-05-29 19:30 100302020 Essviks AIF - Sidsjö-Böle IF P04 svart 0 - 10 Västhagen IP
2019-05-30 12:00 100302018 Selånger FK P04 Blå - Matfors IF Matfors IF P02 0 - 3 Selånger IP Fältet 1
2019-05-30 14:00 100302017 GIF Sundsvall P04 - Alnö IF P04 2 - 3 Camp Mitthem
Juni
2019-06-02 17:30 100302004 Alnö IF P04 - Sidsjö-Böle IF P04 svart 7 - 1 Släda IP
2019-06-06 12:00 100302022 Alnö IF P04 - Essviks AIF 8 - 1 Släda IP 2
2019-06-06 14:00 100302021 Matfors IF Matfors IF P02 - GIF Sundsvall P04 2 - 2 Thulevallen
2019-06-06 15:00 100302023 Sidsjö-Böle IF P04 svart - GIF Sundsvall U16 0 - 6 Västhagen IP
2019-06-11 19:00 100302025 GIF Sundsvall P04 - Selånger FK P04 Blå 6 - 4 Camp Mitthem
2019-06-11 19:00 100302028 Essviks AIF - Matfors IF Matfors IF P02 3 - 2 Essviksvallen
2019-06-13 20:00 100302027 GIF Sundsvall U16 - Alnö IF P04 5 - 3 Camp Mitthem
2019-06-20 19:00 100302029 Selånger FK P04 Blå - GIF Sundsvall P04 1 - 0 Selånger IP Fältet 1
2019-06-20 19:00 100302030 Matfors IF Matfors IF P02 - Essviks AIF 5 - 2 Lilla Wembley
2019-06-20 19:00 100302031 Alnö IF P04 - GIF Sundsvall U16 4 - 5 Släda IP 2
2019-06-25 18:00 100302002 Selånger FK P04 Blå - Essviks AIF 1 - 1 Camping 11 mot 11
2019-06-27 19:00 100302036 Essviks AIF - Alnö IF P04 0 - 2 Essviksvallen
2019-06-28 19:00 100302033 GIF Sundsvall P04 - Matfors IF Matfors IF P02 5 - 1 Camp Mitthem
Juli
2019-07-03 19:00 100302013 Alnö IF P04 - Selånger FK P04 Blå 2 - 1 Släda IP
Augusti
2019-08-07 19:30 100302039 Sidsjö-Böle IF P04 svart - Essviks AIF 7 - 0 Västhagen IP
2019-08-08 19:00 100302037 Matfors IF Matfors IF P02 - Selånger FK P04 Blå 7 - 1 Lilla Wembley
2019-08-08 19:00 100302038 Alnö IF P04 - GIF Sundsvall P04 5 - 6 Släda IP 2
2019-08-09 18:00 100302040 IFK Timrå U17 - GIF Sundsvall U16 3 - 4 Timrå IP Konstgräs
2019-08-15 19:00 100302042 Selånger FK P04 Blå - Alnö IF P04 3 - 4 Selånger IP Fältet 1
2019-08-15 19:00 100302043 Matfors IF Matfors IF P02 - IFK Timrå U17 4 - 0 Thulevallen
2019-08-15 19:00 100302044 Essviks AIF - GIF Sundsvall U16 3 - 3 Essviksvallen
2019-08-15 20:00 100302041 GIF Sundsvall P04 - Sidsjö-Böle IF P04 svart 8 - 3 Camp Mitthem
2019-08-21 19:30 100302046 Sidsjö-Böle IF P04 svart - Selånger FK P04 Blå 4 - 2 Västhagen IP
2019-08-22 18:30 100302048 IFK Timrå U17 - Essviks AIF 1 - 2 Timrå IP Grytan
2019-08-22 19:00 100302045 Alnö IF P04 - Matfors IF Matfors IF P02 3 - 3 Släda IP 2
2019-08-23 19:00 100302047 GIF Sundsvall U16 - GIF Sundsvall P04 1 - 1 Camp Mitthem
2019-08-29 18:30 100302050 Selånger FK P04 Blå - GIF Sundsvall U16 0 - 4 Selånger IP Fältet 1
2019-08-29 19:00 100302049 GIF Sundsvall P04 - Essviks AIF 11 - 2 Camp Mitthem
2019-08-29 19:00 100302051 Matfors IF Matfors IF P02 - Sidsjö-Böle IF P04 svart 7 - 0 Thulevallen
2019-08-29 19:00 100302052 Alnö IF P04 - IFK Timrå U17 7 - 2 Släda IP 2
September
2019-09-04 18:00 100302054 GIF Sundsvall U16 - Matfors IF Matfors IF P02 2 - 0 Camp Mitthem
2019-09-04 19:30 100302053 Sidsjö-Böle IF P04 svart - Alnö IF P04 2 - 11 Västhagen IP
2019-09-05 19:00 100302055 Essviks AIF - Selånger FK P04 Blå 2 - 5 Essviksvallen
2019-09-06 19:00 100302056 IFK Timrå U17 - GIF Sundsvall P04 0 - 6 Timrå IP Konstgräs
2019-09-08 16:30 100302035 GIF Sundsvall U16 - Sidsjö-Böle IF P04 svart 11 - 3 Camp Mitthem
2019-09-11 18:00 100302057 Matfors IF Matfors IF P02 - GIF Sundsvall U16 4 - 4 Lilla Wembley
2019-09-11 18:00 100302058 Essviks AIF - Sidsjö-Böle IF P04 svart 3 - 3 Essviksvallen
2019-09-11 19:00 100302061 IFK Timrå U17 - Selånger FK P04 Blå 0 - 1 Timrå IP Konstgräs
2019-09-12 18:00 100302060 Alnö IF P04 - GIF Sundsvall P04 3 - 5 Släda IP 2
2019-09-18 18:00 100302062 GIF Sundsvall U16 - Selånger FK P04 Blå 6 - 1 Camp Mitthem
2019-09-18 18:00 100302064 Alnö IF P04 - Sidsjö-Böle IF P04 svart 7 - 4 Släda IP 2
2019-09-18 19:00 100302063 Essviks AIF - Matfors IF Matfors IF P02 2 - 7 Essviksvallen
2019-09-19 18:00 100302059 GIF Sundsvall P04 - IFK Timrå U17 10 - 0 Camp Mitthem