Spelprogram - F06 Nv3

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 16:00 145303004 Hultsjö IF Atom - Barnarps IF 9 - 2 Hultsjövallen
2019-04-30 18:30 145303007 Bottnaryds IF - Hultsjö IF Atom 0 - 12 Bottnaryds IP
Maj
2019-05-01 11:00 145303002 Aneby/Bälaryd - Ekhagens IF 0 - 2 Furulid IP
2019-05-04 10:30 145303008 Barnarps IF - Bankeryds SK 2 0 - 1 Barnarps IP
2019-05-04 11:00 145303005 Tranås FF 2 - Bottnaryds IF 10 - 0 Bredstorps IP
2019-05-05 15:30 145303010 Ekhagens IF - Råslätt SK 1 - 1 Ekhagsvallen
2019-05-05 16:30 145303009 Mariebo IK 7-m - Aneby/Bälaryd 3 - 4 Mariebovallen
2019-05-06 19:00 145303003 Bankeryds SK 2 - Mariebo IK 7-m 2 - 1 Furuvik
2019-05-12 14:00 145303012 Aneby/Bälaryd - Barnarps IF 0 - 5 Furulid IP
2019-05-12 14:00 145303014 Hultsjö IF Atom - Tranås FF 2 3 - 2 Hultsjövallen
2019-05-12 17:00 145303013 Bankeryds SK 2 - Bottnaryds IF 14 - 0 Furuvik
2019-05-14 18:30 145303019 Bottnaryds IF - Aneby/Bälaryd 0 - 1 Bottnaryds IP
2019-05-15 18:30 145303011 Råslätt SK - Mariebo IK 7-m 4 - 4 Råslätts IP
2019-05-18 10:30 145303020 Barnarps IF - Råslätt SK 1 - 3 Barnarps IP
2019-05-19 15:00 145303018 Tranås FF 2 - Bankeryds SK 2 0 - 2 Bredstorps IP
2019-05-19 16:00 145303016 Mariebo IK 7-m - Ekhagens IF 3 - 4 Mariebovallen
2019-05-25 16:00 145303021 Råslätt SK - Bottnaryds IF 4 - 1 Råslätts IP
2019-05-26 15:00 145303022 Aneby/Bälaryd - Tranås FF 2 0 - 4 Furulid IP
2019-05-26 15:00 145303025 Ekhagens IF - Barnarps IF 4 - 2 Ekhagsvallen
2019-05-26 17:00 145303023 Bankeryds SK 2 - Hultsjö IF Atom 1 - 4 Furuvik
2019-05-28 18:30 145303026 Bottnaryds IF - Ekhagens IF 0 - 4 Bottnaryds IP
2019-05-30 15:00 145303030 Tranås FF 2 - Råslätt SK 5 - 4 Bredstorps IP
Juni
2019-06-02 14:00 145303029 Hultsjö IF Atom - Aneby/Bälaryd 7 - 1 Hultsjövallen
2019-06-02 17:00 145303045 Ekhagens IF - Bankeryds SK 2 2 - 1 Ekhagsvallen
2019-06-03 18:30 145303027 Barnarps IF - Mariebo IK 7-m 3 - 2 Barnarps IP
2019-06-06 17:00 145303034 Mariebo IK 7-m - Bottnaryds IF 14 - 1 Mariebovallen
2019-06-09 12:00 145303031 Råslätt SK - Hultsjö IF Atom 1 - 4 Råslätts IP
2019-06-09 14:00 145303035 Ekhagens IF - Tranås FF 2 3 - 4 Ekhagsvallen
2019-06-09 16:00 145303032 Aneby/Bälaryd - Bankeryds SK 2 2 - 0 Furulid IP
2019-06-11 18:30 145303038 Bottnaryds IF - Barnarps IF 2 - 6 Bottnaryds IP
2019-06-14 19:00 145303036 Hultsjö IF Atom - Ekhagens IF 5 - 0 Hultsjövallen
2019-06-16 14:00 145303040 Bankeryds SK 2 - Råslätt SK 10 - 0 Furuvik
2019-06-19 18:30 145303044 Mariebo IK 7-m - Hultsjö IF Atom 3 - 6 Mariebovallen
2019-06-19 19:00 145303043 Barnarps IF - Tranås FF 2 3 - 3 Barnarps IP
2019-06-23 16:00 145303041 Råslätt SK - Aneby/Bälaryd 3 - 3 Råslätts IP
2019-06-24 19:30 145303047 Ekhagens IF - Aneby/Bälaryd 6 - 0 Ekhagsvallen
2019-06-25 18:30 145303050 Bottnaryds IF - Tranås FF 2 OW (0 - 3) Bottnaryds IP
2019-06-25 19:00 145303049 Barnarps IF - Hultsjö IF Atom 0 - 7 Barnarps IP
Augusti
2019-08-10 16:00 145303055 Råslätt SK - Ekhagens IF 3 - 2 Råslätts IP
2019-08-11 15:00 145303054 Aneby/Bälaryd - Mariebo IK 7-m 2 - 3 Tallåsen
2019-08-11 17:00 145303052 Hultsjö IF Atom - Bottnaryds IF 3 - 0 Hultsjövallen
2019-08-11 17:00 145303053 Bankeryds SK 2 - Barnarps IF 7 - 0 Furuvik
2019-08-13 18:30 145303058 Bottnaryds IF - Bankeryds SK 2 1 - 4 Bottnaryds IP
2019-08-14 18:30 145303056 Mariebo IK 7-m - Råslätt SK 5 - 2 Mariebovallen
2019-08-17 10:30 145303057 Barnarps IF - Aneby/Bälaryd 4 - 1 Barnarps IP
2019-08-17 16:00 145303059 Tranås FF 2 - Hultsjö IF Atom 3 - 4 Bredstorps IP
2019-08-24 16:00 145303065 Råslätt SK - Barnarps IF 0 - 1 Råslätts IP
2019-08-25 14:00 145303063 Bankeryds SK 2 - Tranås FF 2 4 - 3 Furuvik
2019-08-25 14:00 145303064 Aneby/Bälaryd - Bottnaryds IF 1 - 1 Tallåsen
2019-08-25 17:30 145303061 Ekhagens IF - Mariebo IK 7-m 3 - 0 Ekhagsvallen
2019-08-27 18:30 145303066 Bottnaryds IF - Råslätt SK 3 - 0 Bottnaryds IP
2019-08-28 18:30 145303048 Mariebo IK 7-m - Bankeryds SK 2 1 - 3 Mariebovallen
2019-08-30 18:30 145303037 Tranås FF 2 - Mariebo IK 7-m WO (3 - 0) Bredstorps IP
2019-08-31 11:00 145303070 Barnarps IF - Ekhagens IF 1 - 5 Barnarps IP
September
2019-09-01 11:00 145303067 Tranås FF 2 - Aneby/Bälaryd 3 - 1 Bredstorps IP
2019-09-01 14:00 145303068 Hultsjö IF Atom - Bankeryds SK 2 3 - 3 Hultsjövallen
2019-09-04 18:30 145303072 Mariebo IK 7-m - Barnarps IF 1 - 5 Mariebovallen
2019-09-08 14:00 145303074 Aneby/Bälaryd - Hultsjö IF Atom 0 - 6 Tallåsen
2019-09-08 14:00 145303075 Råslätt SK - Tranås FF 2 0 - 6 Råslätts IP
2019-09-08 17:00 145303071 Ekhagens IF - Bottnaryds IF 5 - 0 Ekhagsvallen
2019-09-10 18:30 145303079 Bottnaryds IF - Mariebo IK 7-m 0 - 11 Bottnaryds IP
2019-09-13 18:30 145303076 Hultsjö IF Atom - Råslätt SK 9 - 0 Hultsjövallen
2019-09-14 13:00 145303080 Tranås FF 2 - Ekhagens IF 1 - 1 Bredstorps IP
2019-09-15 16:00 145303077 Bankeryds SK 2 - Aneby/Bälaryd 1 - 0 Furuvik
2019-09-15 17:00 145303089 Hultsjö IF Atom - Mariebo IK 7-m 8 - 1 Hultsjövallen
2019-09-18 17:45 145303090 Bankeryds SK 2 - Ekhagens IF 3 - 1 Furuvik
2019-09-21 10:30 145303083 Barnarps IF - Bottnaryds IF 4 - 0 Barnarps IP
2019-09-22 16:30 145303082 Mariebo IK 7-m - Tranås FF 2 0 - 6 Mariebovallen
2019-09-22 17:00 145303081 Ekhagens IF - Hultsjö IF Atom 1 - 7 Ekhagsvallen
2019-09-23 18:00 145303085 Råslätt SK - Bankeryds SK 2 0 - 6 Råslätts IP
2019-09-25 19:00 145303088 Tranås FF 2 - Barnarps IF 4 - 0 Bredstorps IP
2019-09-28 15:00 145303086 Aneby/Bälaryd - Råslätt SK 6 - 4 Furulid IP