Spelprogram - F06 Ö1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 17:00 145304002 Lessebo GoIF komb. - Team Södermöre 0 - 1 Lessebo IP
2019-05-04 12:00 145304001 Tingsryd United FC 1 - Hossmo BK 6 - 0 Ivansvall (Väckelsång)
2019-05-05 16:00 145304004 IFK Kalmar 1 - Färjestadens GOIF 1 - 3 Gröndals IP
2019-05-05 17:00 145304003 Emmaboda komb. - Madesjö IF 1 - 4 Widavallen
2019-05-11 11:00 145304006 Färjestadens GOIF - Emmaboda komb. 3 - 1 Tallhöjdens IP
2019-05-11 13:00 145304005 Hossmo BK - IFK Kalmar 1 0 - 0 Rinkabyvallen
2019-05-12 11:00 145304008 Team Södermöre - Tingsryd United FC 1 0 - 8 Biskopsskogen
2019-05-12 18:00 145304007 Madesjö IF - Lessebo GoIF komb. 9 - 1 Madesjövallen
2019-05-15 18:30 145304010 Lessebo GoIF komb. - Emmaboda komb. 3 - 2 Lessebo IP
2019-05-16 18:30 145304012 Team Södermöre - Färjestadens GOIF 0 - 2 Biskopsskogen
2019-05-18 11:00 145304009 Tingsryd United FC 1 - IFK Kalmar 1 4 - 2 Ivansvall (Väckelsång)
2019-05-19 12:30 145304011 Madesjö IF - Hossmo BK 3 - 1 Madesjövallen
2019-05-24 19:00 145304014 Hossmo BK - Lessebo GoIF komb. 2 - 1 Rinkabyvallen
2019-05-26 11:00 145304013 Färjestadens GOIF - Madesjö IF 0 - 1 Tallhöjdens IP
2019-05-26 15:00 145304015 Emmaboda komb. - Tingsryd United FC 1 1 - 5 Simhallsplanen
2019-05-28 18:00 145304017 Tingsryd United FC 1 - Lessebo GoIF komb. 8 - 4 Ivansvall (Väckelsång)
Juni
2019-06-02 11:00 145304018 Färjestadens GOIF - Hossmo BK 3 - 1 Tallhöjdens IP
2019-06-02 18:00 145304020 Team Södermöre - Emmaboda komb. 0 - 0 Biskopsskogen
2019-06-03 19:00 145304019 Madesjö IF - IFK Kalmar 1 11 - 2 Madesjövallen
2019-06-04 18:30 145304023 Team Södermöre - Hossmo BK 0 - 0 Biskopsskogen
2019-06-09 11:00 145304024 Tingsryd United FC 1 - Madesjö IF 1 - 1 Ivansvall (Väckelsång)
2019-06-09 15:00 145304022 Emmaboda komb. - IFK Kalmar 1 3 - 1 Simhallsplanen
2019-06-09 17:00 145304021 Lessebo GoIF komb. - Färjestadens GOIF 0 - 4 Lessebo IP
2019-06-11 19:00 145304028 Hossmo BK - Emmaboda komb. 0 - 2 Rinkabyvallen
2019-06-15 11:00 145304026 Färjestadens GOIF - Tingsryd United FC 1 3 - 0 Tallhöjdens IP
2019-06-15 14:00 145304027 Madesjö IF - Team Södermöre 7 - 3 Madesjövallen
2019-06-16 12:00 145304025 IFK Kalmar 1 - Lessebo GoIF komb. 5 - 3 Gröndals IP
Augusti
2019-08-11 11:00 145304032 Färjestadens GOIF - IFK Kalmar 1 3 - 0 Tallhöjdens IP
2019-08-11 16:00 145304029 Hossmo BK - Tingsryd United FC 1 3 - 2 Rinkabyvallen
2019-08-11 18:00 145304031 Madesjö IF - Emmaboda komb. 3 - 1 Madesjövallen
2019-08-13 18:30 145304030 Team Södermöre - Lessebo GoIF komb. 0 - 3 Biskopsskogen
2019-08-16 19:00 145304033 IFK Kalmar 1 - Hossmo BK 2 - 1 Gröndals IP
2019-08-18 15:00 145304035 Lessebo GoIF komb. - Madesjö IF 5 - 10 Lessebo IP
2019-08-18 18:00 145304034 Emmaboda komb. - Färjestadens GOIF 1 - 4 Widavallen
2019-08-19 18:30 145304036 Tingsryd United FC 1 - Team Södermöre 2 - 0 Ivansvall (Väckelsång)
2019-08-23 19:00 145304038 IFK Kalmar 1 - Tingsryd United FC 1 1 - 1 Gröndals IP
2019-08-25 11:00 145304037 Färjestadens GOIF - Team Södermöre 3 - 0 Tallhöjdens IP
2019-08-25 15:00 145304039 Emmaboda komb. - Lessebo GoIF komb. 5 - 3 Simhallsplanen
2019-08-25 17:00 145304040 Hossmo BK - Madesjö IF 1 - 4 Rinkabyvallen
2019-08-27 18:00 145304044 Tingsryd United FC 1 - Emmaboda komb. 0 - 2 Ivansvall (Väckelsång)
2019-08-31 10:00 145304041 Team Södermöre - IFK Kalmar 1 2 - 2 Biskopsskogen
September
2019-09-01 17:00 145304043 Lessebo GoIF komb. - Hossmo BK 3 - 4 Lessebo IP
2019-09-01 18:00 145304042 Madesjö IF - Färjestadens GOIF 1 - 4 Madesjövallen
2019-09-04 18:30 145304046 Lessebo GoIF komb. - Tingsryd United FC 1 1 - 10 Lessebo IP
2019-09-05 18:00 145304045 Emmaboda komb. - Team Södermöre 3 - 1 Widavallen
2019-09-06 18:00 145304047 Hossmo BK - Färjestadens GOIF 0 - 4 Rinkabyvallen
2019-09-06 19:00 145304048 IFK Kalmar 1 - Madesjö IF 1 - 4 Gröndals IP
2019-09-13 19:00 145304052 IFK Kalmar 1 - Emmaboda komb. 2 - 1 Gröndals IP
2019-09-15 11:00 145304051 Färjestadens GOIF - Lessebo GoIF komb. 8 - 1 Tallhöjdens IP
2019-09-15 17:00 145304049 Hossmo BK - Team Södermöre 2 - 2 Rinkabyvallen
2019-09-15 18:00 145304050 Madesjö IF - Tingsryd United FC 1 0 - 2 Madesjövallen
2019-09-22 11:00 145304055 Emmaboda komb. - Hossmo BK 2 - 1 Simhallsplanen
2019-09-22 12:00 145304056 Lessebo GoIF komb. - IFK Kalmar 1 3 - 0 Lessebo IP
2019-09-22 14:00 145304053 Tingsryd United FC 1 - Färjestadens GOIF 0 - 1 Ivansvall (Väckelsång)
2019-09-22 17:00 145304054 Team Södermöre - Madesjö IF 2 - 2 Biskopsskogen
2019-09-26 19:00 145304016 IFK Kalmar 1 - Team Södermöre 1 - 0 Gröndals IP