Spelprogram - Div. 9 Pojkar (13 år) Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio 2 Fredrik Ylander 0705458940 Gul/Svarta/Gula
Halmstads BK 2 Adam Kihlman 08303298 0739345652 blå, svart, blå
Hasslöv/Skottorp Peter Ohlsén 0707123794 Svart/Svart/Svart
HGH FC Nicklas Alfredsson 0702347462 0702347462 Rödblårandig/svarta/svarta
Laholms FK Richard Johansson 0706117710 Vit/svart/Vit
Snöstorp Nyhem FF Röd Pia Cederbom Tullgren 0704246360 röd/gröna/gröna
Trönninge IF Magnus Isaksson 0708404630 vit/röda/vita
VGLT Michael Bengtsson 0768412840 Lila/Svart/Lila
WRY Mattias Jakobsson 0702628980 svart/svart/svart
Våxtorps BOIS Hans Inge Folkesson 0730698814 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 071355002 VGLT - Halmstads BK 2 0 - 4 L:a Tjärby IP A
2019-05-04 10:00 071355005 BK Astrio 2 - Trönninge IF 7 - 0 Söndrums IP D
2019-05-04 13:00 071355003 Laholms FK - Hasslöv/Skottorp 3 - 1 Glänninge Park B
2019-05-06 18:00 071355001 WRY - Snöstorp Nyhem FF Röd 3 - 8 Wallevi A
2019-05-07 18:30 071355004 HGH FC - Våxtorps BOIS 7 - 2 Gullevi IP
2019-05-10 18:15 071355006 Snöstorp Nyhem FF Röd - BK Astrio 2 0 - 7 Skedalaheds IP
2019-05-11 10:00 071355007 Trönninge IF - HGH FC 5 - 5 Tuvasvallen A1
2019-05-11 11:00 071355008 Våxtorps BOIS - Laholms FK 0 - 5 Våxtorps IP A
2019-05-11 12:00 071355010 Halmstads BK 2 - WRY 18 - 1 Halmstad Arena P9
2019-05-12 10:30 071355009 Hasslöv/Skottorp - VGLT 2 - 5 Hasslövs IP A
2019-05-16 17:30 071355012 VGLT - BK Astrio 2 0 - 3 Veinge IP A
2019-05-18 10:30 071355014 Hasslöv/Skottorp - Snöstorp Nyhem FF Röd 0 - 9 Hasslövs IP B
2019-05-18 12:00 071355015 Halmstads BK 2 - Våxtorps BOIS 16 - 0 Halmstad Arena P9
2019-05-19 15:00 071355013 Laholms FK - HGH FC 1 - 2 Glänninge Park B
2019-05-20 18:00 071355011 WRY - Trönninge IF 2 - 5 Wallevi A
2019-05-24 18:00 071355016 Trönninge IF - Halmstads BK 2 2 - 2 Tuvasvallen A1
2019-05-25 10:00 071355020 BK Astrio 2 - WRY 5 - 1 Söndrums IP D
2019-05-26 11:00 071355018 Snöstorp Nyhem FF Röd - Laholms FK 1 - 4 Skedalaheds IP
2019-05-26 13:00 071355017 Våxtorps BOIS - Hasslöv/Skottorp 4 - 3 Våxtorps IP A
2019-05-27 18:30 071355019 HGH FC - VGLT 2 - 2 Gullevi IP
2019-05-29 18:00 071355022 VGLT - Laholms FK 1 - 2 Veinge IP A
2019-05-29 18:00 071355024 Hasslöv/Skottorp - Trönninge IF 1 - 2 Hasslövs IP B
Juni
2019-06-02 11:00 071355023 Våxtorps BOIS - Snöstorp Nyhem FF Röd 0 - 13 Våxtorps IP A
2019-06-03 18:30 071355021 WRY - HGH FC 3 - 1 Wallevi A
2019-06-06 11:30 071355025 Halmstads BK 2 - BK Astrio 2 2 - 0 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-06-08 10:00 071355027 BK Astrio 2 - Hasslöv/Skottorp 8 - 0 Söndrums IP D
2019-06-08 10:30 071355026 HGH FC - Halmstads BK 2 1 - 8 Wegeli IP 1
2019-06-09 11:00 071355029 Snöstorp Nyhem FF Röd - VGLT 2 - 3 Skedalaheds IP
2019-06-09 14:00 071355030 Laholms FK - WRY 4 - 2 Glänninge Park B
2019-06-10 18:00 071355031 WRY - VGLT 3 - 5 Wallevi A
2019-06-10 18:15 071355028 Trönninge IF - Våxtorps BOIS 5 - 3 Tuvasvallen A1
2019-06-15 10:00 071355032 Trönninge IF - Snöstorp Nyhem FF Röd 9 - 2 Tuvasvallen A1
2019-06-15 10:00 071355035 Halmstads BK 2 - Laholms FK 0 - 1 Halmstad Arena P9
2019-06-16 10:30 071355034 Hasslöv/Skottorp - HGH FC 1 - 6 Hasslövs IP B
2019-06-16 16:00 071355033 Våxtorps BOIS - BK Astrio 2 0 - 9 Våxtorps IP A
2019-06-18 18:00 071355037 VGLT - Våxtorps BOIS 4 - 2 L:a Tjärby IP A
2019-06-19 17:00 071355040 Halmstads BK 2 - Snöstorp Nyhem FF Röd 3 - 0 Halmstad Arena Klaraplanen
2019-06-23 16:00 071355038 Laholms FK - Trönninge IF 0 - 1 Glänninge Park B
2019-06-24 18:00 071355036 WRY - Hasslöv/Skottorp 5 - 5 Wallevi A
2019-06-24 18:30 071355039 HGH FC - BK Astrio 2 3 - 5 Gullevi IP