Spelprogram - P09 Nv gul

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bankeryds SK gul Tom Edman 0703174903 Gul, Svart, Gul
Ekhagens IF svart Petra Maria Darhed Röd/svart, Svart, Röd
Gränna AIS Gränna AIS(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Hovslätts IK Pernilla Emilsson 0705786088 Röd/vit, Vit, Vita
IF Hallby FK vit IF Hallby FK(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Mariebo IK gul Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Norrahammars GIS grön Norrahammars GIS(Föreningen) Vit, Grön, grön
Tenhults IF vit Pierre Henriksson 0708198684 Svart/vit randig, Svart, Vita
Ölmstads IS Johan Hultberg 0739741793 blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Hovslätts IK - Bankeryds SK gul Hovets IP
2019-04-28 12:00 Gränna AIS - Norrahammars GIS grön Ribbavallen, Gränna
2019-04-28 15:00 Ekhagens IF svart - IF Hallby FK vit Ekhagsvallen
2019-04-28 16:30 Mariebo IK gul - Ölmstads IS Mariebovallen
Omgång 2
2019-05-04 12:00 IF Hallby FK vit - Mariebo IK gul Skandiamäklarna IP
2019-05-04 13:00 Norrahammars GIS grön - Hovslätts IK Hammarvallen
2019-05-05 11:00 Bankeryds SK gul - Ekhagens IF svart Furuvik
2019-05-05 11:00 Ölmstads IS - Tenhults IF vit ÖIS-gården
Omgång 3
2019-05-12 10:00 Tenhults IF vit - IF Hallby FK vit Kabevallen
2019-05-12 11:00 Hovslätts IK - Gränna AIS Hovets IP
2019-05-12 14:30 Ekhagens IF svart - Norrahammars GIS grön Ekhagsvallen
2019-05-12 16:30 Mariebo IK gul - Bankeryds SK gul Mariebovallen
Omgång 4
2019-05-19 12:00 Gränna AIS - Ekhagens IF svart Ribbavallen, Gränna
2019-05-19 13:00 Norrahammars GIS grön - Mariebo IK gul Hammarvallen
2019-05-19 13:00 Bankeryds SK gul - Tenhults IF vit Furuvik
2019-05-19 15:00 IF Hallby FK vit - Ölmstads IS Skandiamäklarna IP
Omgång 5
2019-05-24 18:45 Ölmstads IS - Bankeryds SK gul ÖIS-gården
2019-05-25 17:00 Tenhults IF vit - Norrahammars GIS grön Kabevallen
2019-05-26 16:30 Mariebo IK gul - Gränna AIS Mariebovallen
2019-05-26 17:30 Ekhagens IF svart - Hovslätts IK Ekhagsvallen
Omgång 6
2019-05-04 11:00 Gränna AIS - Tenhults IF vit Ribbavallen, Gränna
2019-05-25 12:00 Bankeryds SK gul - IF Hallby FK vit Furuvik
2019-05-28 18:00 Hovslätts IK - Mariebo IK gul Hovets IP
2019-05-28 18:30 Norrahammars GIS grön - Ölmstads IS Hammarvallen
Omgång 7
2019-06-09 10:00 Tenhults IF vit - Hovslätts IK Kabevallen
2019-06-09 12:00 IF Hallby FK vit - Norrahammars GIS grön Skandiamäklarna IP
2019-06-09 16:30 Mariebo IK gul - Ekhagens IF svart Mariebovallen
2019-06-10 18:30 Ölmstads IS - Gränna AIS ÖIS-gården
Omgång 8
2019-06-15 10:00 Norrahammars GIS grön - Bankeryds SK gul Hammarvallen
2019-06-16 10:00 Hovslätts IK - Ölmstads IS Hovets IP
2019-06-16 14:30 Ekhagens IF svart - Tenhults IF vit Ekhagsvallen
2019-06-16 17:30 IF Hallby FK vit - Gränna AIS Skandiamäklarna IP
Omgång 9
2019-06-17 18:45 Ölmstads IS - Ekhagens IF svart ÖIS-gården
2019-06-18 19:00 Bankeryds SK gul - Gränna AIS Furuvik
2019-06-19 17:30 Tenhults IF vit - Mariebo IK gul Kabevallen
2019-06-19 17:30 IF Hallby FK vit - Hovslätts IK Skandiamäklarna IP
Omgång 10
2019-06-12 18:30 Ölmstads IS - Mariebo IK gul ÖIS-gården
2019-06-25 18:30 Norrahammars GIS grön - Gränna AIS Hammarvallen
2019-06-26 17:15 IF Hallby FK vit - Ekhagens IF svart Skandiamäklarna IP
2019-06-27 17:45 Bankeryds SK gul - Hovslätts IK Furuvik
Omgång 11
2019-08-11 11:00 Hovslätts IK - Norrahammars GIS grön Hovets IP
2019-08-11 12:30 Ekhagens IF svart - Bankeryds SK gul Ekhagsvallen
2019-08-11 13:00 Tenhults IF vit - Ölmstads IS Kabevallen
2019-08-11 16:30 Mariebo IK gul - IF Hallby FK vit Mariebovallen
Omgång 12
2019-08-17 14:00 IF Hallby FK vit - Tenhults IF vit Skandiamäklarna IP
2019-08-18 11:00 Norrahammars GIS grön - Ekhagens IF svart Hammarvallen
2019-08-18 12:00 Gränna AIS - Hovslätts IK Ribbavallen, Gränna
2019-08-24 12:00 Bankeryds SK gul - Mariebo IK gul Furuvik
Omgång 13
2019-08-25 10:00 Tenhults IF vit - Bankeryds SK gul Kabevallen
2019-08-25 11:00 Ölmstads IS - IF Hallby FK vit ÖIS-gården
2019-08-25 15:00 Ekhagens IF svart - Gränna AIS Ekhagsvallen
2019-08-25 16:30 Mariebo IK gul - Norrahammars GIS grön Mariebovallen
Omgång 14
2019-08-31 10:00 Norrahammars GIS grön - Tenhults IF vit Hammarvallen
2019-09-01 11:00 Hovslätts IK - Ekhagens IF svart Hovets IP
2019-09-01 12:00 Gränna AIS - Mariebo IK gul Ribbavallen, Gränna
2019-09-07 12:00 Bankeryds SK gul - Ölmstads IS Furuvik
Omgång 15
2019-09-08 10:00 IF Hallby FK vit - Bankeryds SK gul Skandiamäklarna IP
2019-09-08 11:30 Ölmstads IS - Norrahammars GIS grön ÖIS-gården
2019-09-08 11:30 Tenhults IF vit - Gränna AIS Kabevallen
2019-09-08 15:00 Mariebo IK gul - Hovslätts IK Mariebovallen
Omgång 16
2019-09-14 15:00 Norrahammars GIS grön - IF Hallby FK vit Hammarvallen
2019-09-14 17:00 Ekhagens IF svart - Mariebo IK gul Ekhagsvallen
2019-09-15 10:00 Hovslätts IK - Tenhults IF vit Hovets IP
2019-09-15 12:00 Gränna AIS - Ölmstads IS Ribbavallen, Gränna
Omgång 17
2019-09-22 11:00 Ölmstads IS - Hovslätts IK ÖIS-gården
2019-09-22 14:00 Gränna AIS - IF Hallby FK vit Ribbavallen, Gränna
2019-09-22 16:00 Bankeryds SK gul - Norrahammars GIS grön Furuvik
2019-09-22 16:00 Tenhults IF vit - Ekhagens IF svart Kabevallen
Omgång 18
2019-09-28 10:00 Mariebo IK gul - Tenhults IF vit Mariebovallen
2019-09-29 10:00 Hovslätts IK - IF Hallby FK vit Hovets IP
2019-09-29 12:00 Gränna AIS - Bankeryds SK gul Ribbavallen, Gränna
2019-09-29 13:30 Ekhagens IF svart - Ölmstads IS Ekhagsvallen