Spelprogram - P16 Skåneserie A, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF 2 Ulf Welander 0733150401 Röd , Blå, röd
BK Olympic Skender Lapovski 0735363668 Grön, Grön, Grön
Eskilsminne IF 1 Micke Larsson 042133853 0732309282 Tröja Gul/Blå Byxa Blå Strumpa Gul
Eslövs BK Jonas Fors 0707203054 rödsvart/svart/röd
IFK Hässleholm Magnus Olsson 0733912112 gul-svart randig hel svart rygg/svart/svart
IFK Simrishamn Morgan Ristmägi 0706533388 Vit/Blå/Vit
Kristianstad FC Arben Tahiri 0707529384 Orange/Orange/Orange
Kulladals FF 1 Filip Unoson 0704446433 blå/vit/blå
Staffanstorp United FC 1 Gustaf Ahlgren 0709648578 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Södra Sandby IF Rasmus Finnhult 0708888606 blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-09 18:30 130963004 Kulladals FF 1 - Bjärreds IF 2 4 - 1 Kulladals IP A-Plan
2019-08-10 12:30 130963005 Staffanstorp United FC 1 - Eslövs BK 1 - 3 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-08-10 14:00 130963003 IFK Hässleholm - BK Olympic 2 - 5 Österås IP B-plan
2019-08-11 11:30 130963002 Kristianstad FC - Eskilsminne IF 1 2 - 3 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-08-16 19:00 130963007 Södra Sandby IF - Staffanstorp United FC 1 1 - 7 Södra Sandby IP gräsplan 2
2019-08-17 15:30 130963009 Bjärreds IF 2 - IFK Hässleholm 4 - 2 Borgeby IP A-plan
2019-08-18 13:00 130963010 BK Olympic - Kristianstad FC 2 - 2 Lindängens IP, Malmö B-plan
2019-08-18 14:00 130963006 Eskilsminne IF 1 - IFK Simrishamn 7 - 2 Västergårds IP 11
2019-08-18 14:00 130963008 Eslövs BK - Kulladals FF 1 2 - 1 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-08-23 18:30 130963015 Kulladals FF 1 - Staffanstorp United FC 1 2 - 2 Kulladals IP A-Plan
2019-08-23 19:00 130963011 Södra Sandby IF - Eskilsminne IF 1 3 - 3 Södra Sandby IP gräsplan 2
2019-08-23 19:30 130963013 Kristianstad FC - Bjärreds IF 2 WO (3 - 0) G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-08-24 14:00 130963014 IFK Hässleholm - Eslövs BK 3 - 3 Österås IP B-plan
2019-08-25 16:00 130963012 IFK Simrishamn - BK Olympic 3 - 3 Korsavads IP A-plan
September
2019-09-01 13:00 130963017 BK Olympic - Eskilsminne IF 1 1 - 3 Lindängens IP, Malmö B-plan
2019-09-02 19:00 130963001 IFK Simrishamn - Södra Sandby IF 2 - 1 Södra Sandby IP A-plan
2019-09-03 19:15 130963019 Eslövs BK - Kristianstad FC 2 - 4 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-09-06 19:00 130963021 Södra Sandby IF - BK Olympic 1 - 4 Södra Sandby IP gräsplan 2
2019-09-07 14:00 130963022 Eskilsminne IF 1 - Bjärreds IF 2 9 - 3 Västergårds IP 11
2019-09-07 14:00 130963025 IFK Hässleholm - Kulladals FF 1 0 - 2 Österås IP B-plan
2019-09-08 13:00 130963024 Kristianstad FC - Staffanstorp United FC 1 2 - 1 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-09-08 16:00 130963023 IFK Simrishamn - Eslövs BK 1 - 2 Korsavads IP A-plan
2019-09-11 19:15 130963016 Bjärreds IF 2 - IFK Simrishamn 7 - 1 Borgeby IP, E-plan konstgräs
2019-09-13 19:00 130963029 Kulladals FF 1 - Kristianstad FC 2 - 3 Kulladals IP, konstgräs
2019-09-14 10:30 130963028 Bjärreds IF 2 - BK Olympic 2 - 6 Borgeby IP A-plan
2019-09-15 14:00 130963027 Eslövs BK - Eskilsminne IF 1 1 - 0 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-09-15 14:00 130963030 IFK Hässleholm - Södra Sandby IF 10 - 2 Österås IP B-plan
2019-09-15 15:00 130963026 Staffanstorp United FC 1 - IFK Simrishamn WO (3 - 0) Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-09-20 19:00 130963031 Södra Sandby IF - Bjärreds IF 2 Södra Sandby IP gräsplan 2
2019-09-20 19:00 130963033 Eskilsminne IF 1 - Staffanstorp United FC 1 Harlyckan 3, konstgräs
2019-09-21 11:30 130963035 Kristianstad FC - IFK Hässleholm G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-09-22 13:00 130963032 BK Olympic - Eslövs BK Lindängens IP, Malmö B-plan
2019-09-22 16:00 130963034 IFK Simrishamn - Kulladals FF 1 Korsavads IP A-plan
2019-09-28 13:00 130963040 Kristianstad FC - Södra Sandby IF G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2019-09-28 14:00 130963036 IFK Hässleholm - IFK Simrishamn Österås IP B-plan
2019-09-28 15:00 130963038 Staffanstorp United FC 1 - BK Olympic Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-09-29 11:00 130963037 Kulladals FF 1 - Eskilsminne IF 1 Kulladals IP A-Plan
2019-09-29 14:00 130963039 Eslövs BK - Bjärreds IF 2 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
Oktober
2019-10-01 19:00 130963020 Kulladals FF 1 - Södra Sandby IF Kulladals IP, konstgräs
2019-10-04 19:00 130963041 Södra Sandby IF - Eslövs BK Södra Sandby IP gräsplan 2
2019-10-05 11:00 130963042 Bjärreds IF 2 - Staffanstorp United FC 1 Borgeby IP A-plan
2019-10-05 13:00 130963044 Eskilsminne IF 1 - IFK Hässleholm Västergårds IP 11
2019-10-06 13:00 130963043 BK Olympic - Kulladals FF 1 Lindängens IP, Malmö B-plan
2019-10-06 15:00 130963045 IFK Simrishamn - Kristianstad FC Korsavads IP A-plan
2019-10-12 12:00 130963018 Staffanstorp United FC 1 - IFK Hässleholm Staffansvallen Plan 2, Konstgräs