Spelprogram - P16 Norra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 131104004 Ekets GoIF - Vedby/Rönne IF 2 3 - 2 Ryavallen B-plan
2019-08-16 18:30 131104006 Perstorp Bälinge IK (9m) - Helsingborgs AIS 2 - 5 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-08-16 19:00 131104003 Jonstorps IF FK - Höganäs BK 4 - 2 Kullaparken A-Plan
2019-08-18 11:00 131104002 Röstånga IS (9m) - Furulunds IK 1 - 12 Odenvallen A-plan
2019-08-18 14:00 131104005 Stehags AIF (9m) - Vejby IF 1 - 4 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-08-24 10:00 131104007 Furulunds IK - Dösjöbro IF 0 - 0 Ljungvalla IP A-plan
2019-08-24 11:00 131104011 Vedby/Rönne IF 2 - Jonstorps IF FK 2 - 7 Vedby IP A-plan
2019-08-24 11:00 131104012 Höganäs BK - Röstånga IS (9m) 6 - 0 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-08-25 11:00 131104009 Helsingborgs AIS - Stehags AIF (9m) 7 - 2 Olympiafältet Plan 6
2019-08-25 15:00 131104010 Vejby IF - Ekets GoIF 7 - 2 Vejby IP B-Plan
2019-08-28 18:30 131104017 Ekets GoIF - Helsingborgs AIS 0 - 3 Ryavallen B-plan
2019-08-30 18:30 131104016 Jonstorps IF FK - Vejby IF 1 - 2 Kullaparken A-Plan
2019-08-31 10:00 131104014 Dösjöbro IF - Höganäs BK 6 - 6 Dösjöbro IP A-plan
2019-08-31 11:00 131104018 Stehags AIF (9m) - Perstorp Bälinge IK (9m) 5 - 5 Gyavallen, Stehag A-plan
September
2019-09-01 11:00 131104015 Röstånga IS (9m) - Vedby/Rönne IF 2 5 - 9 Odenvallen A-plan
2019-09-06 18:30 131104021 Perstorp Bälinge IK (9m) - Ekets GoIF 3 - 1 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-09-07 10:30 131104023 Vejby IF - Röstånga IS (9m) 22 - 1 Vejby IP B-Plan
2019-09-07 11:00 131104019 Vedby/Rönne IF 2 - Dösjöbro IF 1 - 7 Vedby IP A-plan
2019-09-08 11:00 131104022 Helsingborgs AIS - Jonstorps IF FK 4 - 3 Olympiafältet Plan 6
2019-09-10 19:00 131104020 Höganäs BK - Furulunds IK 7 - 5 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-09-14 10:00 131104027 Dösjöbro IF - Vejby IF 6 - 1 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-14 10:00 131104030 Ekets GoIF - Stehags AIF (9m) 5 - 3 Ryavallen B-plan
2019-09-15 11:00 131104026 Furulunds IK - Vedby/Rönne IF 2 WO (3 - 0) Ljungvalla IP A-plan
2019-09-15 11:00 131104028 Röstånga IS (9m) - Helsingborgs AIS 3 - 7 Odenvallen A-plan
2019-09-21 10:30 131104033 Vedby/Rönne IF 2 - Höganäs BK 0 - 5 Vedby IP A-plan
2019-09-21 11:00 131104031 Helsingborgs AIS - Dösjöbro IF 6 - 1 Olympiafältet Plan 6
2019-09-21 12:00 131104035 Perstorp Bälinge IK (9m) - Röstånga IS (9m) 4 - 5 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-09-21 14:00 131104032 Vejby IF - Furulunds IK 3 - 0 Vejby IP B-Plan
2019-09-22 13:00 131104034 Stehags AIF (9m) - Jonstorps IF FK 2 - 5 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-27 18:30 131104042 Jonstorps IF FK - Ekets GoIF 2 - 0 Kullaparken A-Plan
2019-09-28 10:00 131104040 Dösjöbro IF - Perstorp Bälinge IK (9m) 4 - 0 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-28 11:00 131104038 Höganäs BK - Vejby IF 1 - 3 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-09-28 11:00 131104039 Furulunds IK - Helsingborgs AIS 2 - 3 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-09-28 16:00 131104041 Röstånga IS (9m) - Stehags AIF (9m) 11 - 8 Odenvallen A-plan
Oktober
2019-10-02 19:00 131104044 Perstorp Bälinge IK (9m) - Furulunds IK 4 - 3 Uggleplan, Perstorp A-plan
2019-10-05 10:00 131104047 Ekets GoIF - Röstånga IS (9m) 3 - 3 Ryavallen B-plan
2019-10-05 12:00 131104043 Stehags AIF (9m) - Dösjöbro IF 0 - 5 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-10-06 11:00 131104045 Helsingborgs AIS - Höganäs BK 4 - 0 Olympiafältet Plan 6
2019-10-06 16:00 131104029 Jonstorps IF FK - Perstorp Bälinge IK (9m) 4 - 1 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2019-10-07 19:00 131104046 Vejby IF - Vedby/Rönne IF 2 10 - 1 Vejby IP B-Plan
2019-10-12 11:00 131104050 Vedby/Rönne IF 2 - Helsingborgs AIS 2 - 4 Vedby IP A-plan
2019-10-12 11:00 131104051 Höganäs BK - Perstorp Bälinge IK (9m) 3 - 1 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-10-12 12:00 131104052 Furulunds IK - Stehags AIF (9m) 10 - 1 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-10-12 12:00 131104053 Dösjöbro IF - Ekets GoIF WO (3 - 0) Dösjöbro IP A-plan
2019-10-13 11:00 131104054 Röstånga IS (9m) - Jonstorps IF FK 5 - 3 Odenvallen A-plan
2019-10-14 19:00 131104062 Vejby IF - Perstorp Bälinge IK (9m) WO (3 - 0) Vejby IP B-Plan
2019-10-19 11:00 131104056 Ekets GoIF - Furulunds IK 0 - 5 Örkelljunga IP konstgräs
2019-10-19 11:00 131104058 Perstorp Bälinge IK (9m) - Vedby/Rönne IF 2 8 - 3 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-10-20 11:00 131104055 Jonstorps IF FK - Dösjöbro IF 4 - 3 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2019-10-20 12:00 131104057 Stehags AIF (9m) - Höganäs BK 4 - 5 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-10-20 12:00 131104059 Helsingborgs AIS - Vejby IF 1 - 1 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2019-10-25 18:30 131104066 Dösjöbro IF - Röstånga IS (9m) 12 - 2 Dösjöbro IP konstgräs
2019-10-26 11:00 131104064 Höganäs BK - Ekets GoIF WO (3 - 0) Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-10-26 12:00 131104065 Furulunds IK - Jonstorps IF FK 1 - 4 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-10-27 13:00 131104063 Vedby/Rönne IF 2 - Stehags AIF (9m) 6 - 3 Vedby IP A-plan