Spelprogram - P14 Nordvästra C, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 19:00 131313002 Skäldervikens IF - Glumslövs FF 2 - 3 Skäldervikens IP B-plan 9-manna
2019-08-17 10:30 131313006 Brunnby FF - Perstorp Bälinge IK 4 - 5 Brunnbyvallen A-plan 9-manna
2019-08-18 14:30 131313004 Häljarps IF - Färingtofta IK/Norra Rörums GIF 6 - 2 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-08-22 18:30 131313003 Båstads GIF svart - Kullavägens BK 1 - 1 Örebäcksvallen A-plan 9-manna
2019-08-24 15:00 131313007 Glumslövs FF - Råå IF ljusblå 4 - 6 Örevångs IP konstgräs 9-manna
2019-08-24 15:00 131313010 Munka Ljungby IF - Häljarps IF 3 - 2 Munka IP B-plan 9-manna
2019-08-25 14:00 131313011 Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Båstads GIF svart 1 - 7 Norra Rörums IP A-plan
2019-08-25 16:00 131313009 Perstorp Bälinge IK - Teckomatorps SK 2 2 - 3 Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2019-08-30 17:30 131313014 Råå IF ljusblå - Kullavägens BK 3 - 5 Råå IP A-plan 9-manna
2019-08-30 18:30 131313062 Munka Ljungby IF - Brunnby FF 2 - 5 Munka IP B-plan 9-manna
September
2019-09-01 12:00 131313016 Båstads GIF svart - Munka Ljungby IF 2 - 1 Örebäcksvallen A-plan 9-manna
2019-09-02 19:00 131313018 Teckomatorps SK 2 - Brunnby FF 5 - 1 Teckomatorps IP, naturgräs
2019-09-03 18:00 131313017 Häljarps IF - Perstorp Bälinge IK 4 - 9 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-09-06 18:00 131313022 Perstorp Bälinge IK - Båstads GIF svart 2 - 4 Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2019-09-07 10:30 131313021 Brunnby FF - Häljarps IF 6 - 3 Brunnbyvallen A-plan 9-manna
2019-09-07 11:00 131313020 Kullavägens BK - Glumslövs FF 3 - 10 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3, 9-manna
2019-09-08 14:00 131313019 Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Råå IF ljusblå 2 - 14 Norra Rörums IP A-plan
2019-09-08 15:00 131313023 Munka Ljungby IF - Skäldervikens IF 3 - 3 Munka IP B-plan
2019-09-10 17:45 131313059 Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF 2 - 2 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-09-12 17:30 131313030 Häljarps IF - Teckomatorps SK 2 4 - 4 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-09-13 18:30 131313028 Skäldervikens IF - Perstorp Bälinge IK 3 - 6 Skäldervikens IP B-plan 9-manna
2019-09-14 11:00 131313029 Båstads GIF svart - Brunnby FF 0 - 0 Örebäcksvallen konstgräs
2019-09-15 11:00 131313027 Råå IF ljusblå - Munka Ljungby IF 6 - 1 Råå IP A-plan 9-manna
2019-09-15 15:00 131313026 Glumslövs FF - Färingtofta IK/Norra Rörums GIF 16 - 0 Örevångs IP konstgräs 9-manna
2019-09-19 18:30 131313050 Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Perstorp Bälinge IK 1 - 7 Norra Rörums IP A-plan
2019-09-21 10:30 131313035 Brunnby FF - Skäldervikens IF 6 - 1 Brunnbyvallen A-plan 9-manna
2019-09-21 11:00 131313031 Perstorp Bälinge IK - Råå IF ljusblå 2 - 6 Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2019-09-22 14:00 131313033 Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Kullavägens BK 2 - 16 Snälleröds IP A-plan
2019-09-22 15:00 131313032 Munka Ljungby IF - Glumslövs FF 3 - 1 Munka IP B-plan 9-manna
2019-09-22 16:00 131313034 Teckomatorps SK 2 - Båstads GIF svart 3 - 2 Teckomatorps IP, naturgräs
2019-09-28 11:00 131313038 Kullavägens BK - Munka Ljungby IF 8 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
2019-09-28 11:40 131313040 Råå IF ljusblå - Brunnby FF 2 - 4 Råå IP A-plan 9-manna
2019-09-28 15:00 131313039 Glumslövs FF - Perstorp Bälinge IK 10 - 1 Örevångs IP konstgräs 9-manna
2019-09-29 11:00 131313041 Skäldervikens IF - Teckomatorps SK 2 1 - 3 Skäldervikens IP A-plan 9-manna
2019-09-29 15:00 131313042 Båstads GIF svart - Häljarps IF 7 - 0 Örebäcksvallen A-plan 9-manna
Oktober
2019-10-04 19:00 131313043 Teckomatorps SK 2 - Råå IF ljusblå 4 - 1 Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
2019-10-05 11:30 131313044 Brunnby FF - Glumslövs FF 0 - 4 Brunnbyvallen A-plan 9-manna
2019-10-06 10:30 131313047 Häljarps IF - Skäldervikens IF 4 - 1 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-10-06 11:00 131313045 Perstorp Bälinge IK - Kullavägens BK 4 - 3 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-10-06 15:00 131313046 Munka Ljungby IF - Färingtofta IK/Norra Rörums GIF 8 - 0 Munka IP B-plan 9-manna
2019-10-09 19:00 131313015 Skäldervikens IF - Färingtofta IK/Norra Rörums GIF 5 - 3 Skäldervikens IP B-plan 9-manna
2019-10-11 18:30 131313054 Skäldervikens IF - Båstads GIF svart 1 - 3 Skäldervikens IP A-plan 9-manna
2019-10-12 12:00 131313053 Råå IF ljusblå - Häljarps IF 2 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-10-13 15:00 131313052 Glumslövs FF - Teckomatorps SK 2 3 - 3 Örevångs IP konstgräs 9-manna
2019-10-14 17:30 131313064 Kullavägens BK - Häljarps IF 6 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3, 9-manna
2019-10-17 19:00 131313065 Glumslövs FF - Båstads GIF svart 5 - 1 Örevångs IP konstgräs 9-manna
2019-10-19 10:30 131313058 Brunnby FF - Färingtofta IK/Norra Rörums GIF WO (3 - 0) Brunnbyvallen A-plan 9-manna
2019-10-19 14:00 131313057 Teckomatorps SK 2 - Kullavägens BK 5 - 1 Teckomatorps IP, naturgräs
2019-10-19 15:00 131313055 Båstads GIF svart - Råå IF ljusblå 4 - 0 Örebäcksvallen konstgräs
2019-10-20 10:30 131313056 Häljarps IF - Glumslövs FF 3 - 6 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-10-20 11:00 131313012 Kullavägens BK - Skäldervikens IF 7 - 4 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3, 9-manna
2019-10-22 19:00 131313005 Teckomatorps SK 2 - Munka Ljungby IF 12 - 1 Teckomatorps IP, naturgräs
2019-10-24 18:00 131313051 Kullavägens BK - Brunnby FF 3 - 4 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 9-manna
2019-10-26 11:00 131313066 Råå IF ljusblå - Skäldervikens IF 7 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-10-27 11:00 131313063 Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Teckomatorps SK 2 0 - 11 Norra Rörums IP A-plan