Spelprogram - P13 Nordvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 19:00 131420003 Fortuna FF svart - Eskilsminne IF vit 1 - 6 Rydebäcks IP, gräsplan 9-manna
2019-08-17 11:30 131420001 Stattena IF - Borstahusens BK 2 4 - 5 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-08-17 14:00 131420004 Dösjöbro IF röd - Ängelholms FF blå 5 - 4 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-08-18 10:00 131420005 Landskrona BoIS - Kågeröds BoIF 7 - 1 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-08-19 19:30 131420002 Hittarps IK svart - IF Lödde svart 1 - 0 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-08-20 19:00 131420010 Eskilsminne IF vit - Hittarps IK svart 1 - 4 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-08-23 18:30 131420007 Borstahusens BK 2 - Landskrona BoIS 1 - 2 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-08-23 18:30 131420008 Kågeröds BoIF - Dösjöbro IF röd 3 - 5 Brahevallen A-plan
2019-08-23 18:30 131420009 Ängelholms FF blå - Fortuna FF svart 11 - 0 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-08-25 11:30 131420006 IF Lödde svart - Stattena IF 2 - 2 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-08-30 18:30 131420014 Fortuna FF svart - Kågeröds BoIF 5 - 1 Rydebäcks IP, gräsplan 9-manna
2019-08-31 11:00 131420011 Borstahusens BK 2 - IF Lödde svart 6 - 1 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-08-31 12:00 131420012 Stattena IF - Eskilsminne IF vit 3 - 2 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-08-31 12:30 131420013 Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå 0 - 3 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-08-31 14:00 131420015 Dösjöbro IF röd - Landskrona BoIS 0 - 7 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
September
2019-09-06 18:15 131420019 Kågeröds BoIF - Hittarps IK svart 2 - 2 Brahevallen A-plan
2019-09-07 12:00 131420018 Landskrona BoIS - Fortuna FF svart 6 - 2 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-09-08 10:00 131420020 Dösjöbro IF röd - Borstahusens BK 2 1 - 5 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-09-08 11:00 131420017 Eskilsminne IF vit - IF Lödde svart 4 - 1 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-08 13:00 131420016 Ängelholms FF blå - Stattena IF 8 - 3 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-09-14 12:00 131420022 IF Lödde svart - Ängelholms FF blå 0 - 5 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-09-14 14:00 131420024 Hittarps IK svart - Landskrona BoIS 1 - 4 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-09-15 11:00 131420021 Borstahusens BK 2 - Eskilsminne IF vit 1 - 1 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-09-15 11:00 131420023 Stattena IF - Kågeröds BoIF 5 - 4 Olympiafältet Plan 9
2019-09-15 11:00 131420025 Fortuna FF svart - Dösjöbro IF röd 11 - 5 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-09-20 18:30 131420029 Dösjöbro IF röd - Hittarps IK svart 7 - 1 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-09-21 10:00 131420026 Landskrona BoIS - Stattena IF 2 - 3 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-09-22 10:00 131420028 Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF vit 4 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-09-22 11:00 131420027 Kågeröds BoIF - IF Lödde svart 4 - 1 Brahevallen A-plan
2019-09-27 18:30 131420034 Stattena IF - Dösjöbro IF röd 3 - 2 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
2019-09-27 18:30 131420035 Hittarps IK svart - Fortuna FF svart 0 - 4 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-09-29 11:00 131420031 Borstahusens BK 2 - Ängelholms FF blå 5 - 1 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-09-29 11:00 131420032 Eskilsminne IF vit - Kågeröds BoIF 5 - 2 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-29 12:00 131420033 IF Lödde svart - Landskrona BoIS 0 - 7 Tolvans IP B-plan 9-manna
Oktober
2019-10-03 19:00 131420039 Kågeröds BoIF - Ängelholms FF blå 0 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2019-10-04 18:30 131420036 Fortuna FF svart - Stattena IF 4 - 2 Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
2019-10-05 12:00 131420038 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF vit 0 - 2 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-10-05 15:00 131420040 Hittarps IK svart - Borstahusens BK 2 0 - 4 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-10-06 10:00 131420037 Dösjöbro IF röd - IF Lödde svart 1 - 7 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-10-08 17:45 131420030 Fortuna FF svart - Borstahusens BK 2 1 - 5 Örbyvallen B-plan 9-manna
2019-10-12 11:00 131420043 Eskilsminne IF vit - Dösjöbro IF röd 2 - 7 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-10-12 12:00 131420045 Stattena IF - Hittarps IK svart 0 - 2 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-10-12 14:00 131420042 Ängelholms FF blå - Landskrona BoIS 2 - 5 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-10-13 11:00 131420041 Borstahusens BK 2 - Kågeröds BoIF 8 - 0 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-10-13 11:30 131420044 IF Lödde svart - Fortuna FF svart 3 - 3 Tolvans IP B-plan 9-manna