Spelprogram - F14 Östra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 132105002 FC Hessleholm - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF 5 - 2 Österås IP G-plan 9-manna
2019-08-17 11:00 132105001 Hörby FF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) 7 - 2 Hörby IP B-plan 9-manna
2019-08-18 11:00 132105003 Gärsnäs AIS - Ifö Bromölla IF 3 - 2 Gärsvalla IP B-plan 9-manna
2019-08-18 11:00 132105005 Janstorps AIF - Svenstorps IF 1 - 2 Kämpavallen A-plan 9-manna
2019-08-18 12:00 132105004 Gärds Köpinge IF - SoGK Charlo röd 1 - 2 Gärds Köpinge IP A-plan
2019-08-24 14:30 132105011 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Gärsnäs AIS 1 - 0 Kvarnvallen A-plan
2019-08-25 11:30 132105009 SoGK Charlo röd - Janstorps AIF 4 - 0 Charlottenlunds IP B-plan 9-manna
2019-08-25 12:00 132105010 Ifö Bromölla IF - Gärds Köpinge IF 2 - 1 Strandängens IP C-plan 9-manna
2019-08-25 14:30 132105007 VMA IK - Hörby FF 1 - 3 Ädlavallen A-plan
2019-08-25 14:30 132105012 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) - FC Hessleholm 3 - 3 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-08-27 18:30 132105018 Svenstorps IF - SoGK Charlo röd 0 - 9 Svenstorps IP B-plan 9-manna
2019-08-27 19:00 132105015 Gärsnäs AIS - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) 7 - 0 Gärsvalla IP B-plan 9-manna
2019-08-29 19:15 132105023 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) - Gärds Köpinge IF 4 - 5 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-08-31 10:00 132105014 FC Hessleholm - VMA IK 6 - 1 Österås IP G-plan 9-manna
September
2019-09-01 11:00 132105017 Janstorps AIF - Ifö Bromölla IF 0 - 6 Kämpavallen A-plan 9-manna
2019-09-01 12:00 132105016 Gärds Köpinge IF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF 0 - 5 Gärds Köpinge IP A-plan
2019-09-07 10:00 132105022 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Janstorps AIF 1 - 0 Solevi IP A-plan
2019-09-07 11:00 132105020 Hörby FF - FC Hessleholm 5 - 3 Hörby IP B-plan 9-manna
2019-09-08 13:00 132105021 Ifö Bromölla IF - Svenstorps IF 4 - 0 Strandängens IP C-plan 9-manna
2019-09-08 16:00 132105019 VMA IK - Gärsnäs AIS 0 - 3 Ädlavallen A-plan
2019-09-14 11:00 132105029 Svenstorps IF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF 3 - 5 Svenstorps IP B-plan 9-manna
2019-09-15 10:00 132105028 Janstorps AIF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) 3 - 1 Kämpavallen A-plan 9-manna
2019-09-15 11:00 132105026 Gärsnäs AIS - Hörby FF 1 - 2 Gärsvalla IP B-plan 9-manna
2019-09-16 17:50 132105030 SoGK Charlo röd - Ifö Bromölla IF 0 - 1 Charlottenlunds IP B-plan 9-manna
2019-09-19 17:45 132105027 Gärds Köpinge IF - VMA IK 4 - 2 Gärds Köpinge IP A-plan
2019-09-21 14:00 132105034 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - SoGK Charlo röd 1 - 3 Solevi IP A-plan
2019-09-22 11:00 132105031 VMA IK - Janstorps AIF 2 - 1 Ädlavallen A-plan
2019-09-22 14:00 132105032 Hörby FF - Gärds Köpinge IF 4 - 2 Hörby IP B-plan 9-manna
2019-09-22 16:00 132105033 FC Hessleholm - Gärsnäs AIS 1 - 3 Österås IP G-plan 9-manna
2019-09-23 19:00 132105035 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) - Svenstorps IF OW (0 - 3) Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-09-29 11:00 132105038 Gärds Köpinge IF - FC Hessleholm 2 - 7 Gärds Köpinge IP A-plan
2019-09-29 12:00 132105042 Ifö Bromölla IF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF 3 - 0 Strandängens IP C-plan 9-manna
2019-09-29 15:15 132105040 Svenstorps IF - VMA IK 1 - 2 Svenstorps IP B-plan 9-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 132105045 FC Hessleholm - Janstorps AIF 3 - 0 Österås IP G-plan 9-manna
2019-10-05 12:00 132105044 Hörby FF - Svenstorps IF 9 - 0 Hörby IP B-plan 9-manna
2019-10-05 13:00 132105043 VMA IK - SoGK Charlo röd 1 - 2 Ädlavallen A-plan
2019-10-06 11:00 132105046 Gärsnäs AIS - Gärds Köpinge IF 4 - 2 Gärsvalla IP B-plan 9-manna
2019-10-06 11:00 132105047 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) - Ifö Bromölla IF 1 - 8 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-10-08 18:30 132105039 Janstorps AIF - Hörby FF 1 - 5 Skurups IP, konstgräs 9-manna
2019-10-12 11:00 132105054 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) 2 - 1 Kvarnvallen A-plan
2019-10-12 13:00 132105050 Janstorps AIF - Gärsnäs AIS 1 - 1 Kämpavallen A-plan 9-manna
2019-10-13 11:00 132105051 Svenstorps IF - FC Hessleholm 1 - 10 Svenstorps IP B-plan 9-manna
2019-10-13 11:00 132105053 Ifö Bromölla IF - VMA IK 3 - 0 Strandängens IP C-plan 9-manna
2019-10-13 16:00 132105052 SoGK Charlo röd - Hörby FF 5 - 0 Charlottenlunds IP B-plan 9-manna
2019-10-19 11:00 132105056 Hörby FF - Ifö Bromölla IF 0 - 3 Hörby IP B-plan 9-manna
2019-10-19 13:00 132105055 VMA IK - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF 1 - 4 Ädlavallen A-plan
2019-10-20 10:00 132105057 FC Hessleholm - SoGK Charlo röd 4 - 1 Österås IP G-plan 9-manna
2019-10-20 12:00 132105059 Gärds Köpinge IF - Janstorps AIF 4 - 0 Gärds Köpinge IP A-plan
2019-10-20 13:00 132105058 Gärsnäs AIS - Svenstorps IF 2 - 2 Gärsvalla IP B-plan 9-manna
2019-10-22 18:30 132105041 SoGK Charlo röd - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) 7 - 1 Charlottenlunds IP B-plan 9-manna
2019-10-23 18:30 132105063 SoGK Charlo röd - Gärsnäs AIS 2 - 2 Charlottenlunds IP B-plan 9-manna
2019-10-26 11:00 132105062 Svenstorps IF - Gärds Köpinge IF WO (3 - 0) Svenstorps IP B-plan 9-manna
2019-10-27 11:00 132105064 Ifö Bromölla IF - FC Hessleholm 1 - 5 Strandängens IP C-plan 9-manna
2019-10-27 12:00 132105066 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (F15) - VMA IK 0 - 7 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-10-27 14:00 132105065 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Hörby FF 3 - 1 Korsavads IP konstgräs