Spelprogram - P11 Nordvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Asmundtorps IF Andreas Vajda +46703959119 +46703959119 GUL/SVART RANDIG/SVART/GUL
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Alexander Korazija 0708270871 0708270871 Röd/Blå/Röd
Borstahusens BK Jonas Strömblad 0703472856 röd/blå/röd
Dösjöbro IF gul Mattias Kjell 0709856985 Röd/Röd/Röd
Eslövs BK rödsvart Fredrik Nordqvist 0732648855 rödsvart/svart/röd
Hörby FF svart Stefan Fröberg 0767234479 Vit/Svart/Vit
IK Wormo vit Olof Andersson 0720796804 blå/blå/blå
Maglasäte IF Lena Pålsson gul/svart/gul
Råå IF vit Joachim Bülow 0708642027 ljusblå/vit/ljusblå
Svalövs BK 2 Johan Wigrup 0418665203 0703203311 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:00 IK Wormo vit - Svalövs BK 2 Exercisfältet D-plan
2019-08-17 12:00 Dösjöbro IF gul - Borstahusens BK Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Råå IF vit Idrottsparken, Billesholm B-plan
2019-08-18 11:30 Asmundtorps IF - Eslövs BK rödsvart Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-08-18 15:00 Maglasäte IF - Hörby FF svart Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Svalövs BK 2 - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Svalövs IP 7-manna
2019-08-24 11:30 Eslövs BK rödsvart - Dösjöbro IF gul Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-08-24 12:15 Råå IF vit - Maglasäte IF Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-25 10:00 Borstahusens BK - IK Wormo vit Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-08-31 10:00 Asmundtorps IF - Råå IF vit Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-08-31 10:30 Maglasäte IF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Svalövs BK 2 - Borstahusens BK Svalövs IP 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Dösjöbro IF gul - Hörby FF svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-03 18:15 IK Wormo vit - Eslövs BK rödsvart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-04 18:00 Hörby FF svart - Asmundtorps IF Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-05 18:30 Maglasäte IF - Svalövs BK 2 Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-07 11:30 Eslövs BK rödsvart - Borstahusens BK Husarängens IP plan 2 7-manna 2
2019-09-08 11:00 Hörby FF svart - IK Wormo vit Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Asmundtorps IF Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
2019-09-08 11:00 Råå IF vit - Dösjöbro IF gul Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-14 10:00 Asmundtorps IF - Maglasäte IF Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-09-14 11:00 Svalövs BK 2 - Eslövs BK rödsvart Svalövs IP 7-manna
2019-09-15 10:00 Borstahusens BK - Hörby FF svart Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-15 12:00 IK Wormo vit - Råå IF vit Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-15 14:00 Dösjöbro IF gul - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-20 19:00 Råå IF vit - Borstahusens BK Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-21 10:00 Hörby FF svart - Eslövs BK rödsvart Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Asmundtorps IF - Svalövs BK 2 Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-09-21 10:30 Maglasäte IF - Dösjöbro IF gul Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-22 15:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - IK Wormo vit Idrottsparken, Billesholm B-plan
2019-09-27 18:45 IK Wormo vit - Maglasäte IF Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 14:30 Dösjöbro IF gul - Asmundtorps IF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Eslövs BK rödsvart - Råå IF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Borstahusens BK - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-29 11:00 Svalövs BK 2 - Hörby FF svart Svalövs IP 7-manna
Oktober
2019-10-04 18:00 Asmundtorps IF - IK Wormo vit Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-10-05 12:00 Maglasäte IF - Borstahusens BK Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-10-06 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Eslövs BK rödsvart Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
2019-10-06 12:00 Dösjöbro IF gul - Svalövs BK 2 Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 12:15 Råå IF vit - Hörby FF svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-12 10:00 Eslövs BK rödsvart - Maglasäte IF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-10-12 10:00 IK Wormo vit - Dösjöbro IF gul Exercisfältet D-plan
2019-10-12 11:00 Hörby FF svart - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 Borstahusens BK - Asmundtorps IF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-10-13 11:00 Svalövs BK 2 - Råå IF vit Svalövs IP 7-manna