Spelprogram - P9 Nordöstra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-17 10:00 Nosaby IF gul - Österslövs IS gul Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 2
2019-08-17 11:00 Degeberga GoIF - Vinslövs IF grön Degeberga IP plan 2 5-manna
2019-08-17 11:00 Hörby FF grå - Nosaby IF blå Hörby IP D-plan 5-manna
2019-08-17 11:00 Kristianstad FC orange - Åhus Horna BK röd Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
Omgång 2
2019-08-21 18:00 Vinslövs IF grön - Wä IF grön Sparbanksarenan C-plan 5-manna
2019-08-24 10:00 Åhus Horna BK röd - Nosaby IF gul Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Österslövs IS gul - Hörby FF grå Östvallen A-plan 5-manna
2019-08-24 10:00 Nosaby IF blå - Degeberga GoIF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
Omgång 3
2019-08-29 18:00 Nosaby IF gul - Kristianstad FC orange Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-01 12:00 Degeberga GoIF - Österslövs IS gul Degeberga IP plan 2 5-manna
2019-09-01 12:00 Hörby FF grå - Åhus Horna BK röd Hörby IP C-plan 5-manna
2019-09-01 14:00 Wä IF grön - Nosaby IF blå Wä IP plan 3 5-manna
Omgång 4
2019-09-07 11:00 Kristianstad FC orange - Hörby FF grå Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
2019-09-07 11:15 Österslövs IS gul - Wä IF grön Östvallen A-plan 5-manna
2019-09-07 12:30 Åhus Horna BK röd - Degeberga GoIF Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Nosaby IF blå - Vinslövs IF grön Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
Omgång 5
2019-09-14 10:00 Degeberga GoIF - Kristianstad FC orange Degeberga IP plan 2 5-manna
2019-09-14 11:30 Hörby FF grå - Nosaby IF gul Hörby IP C-plan 5-manna
2019-09-14 14:00 Wä IF grön - Åhus Horna BK röd Wä IP plan 3 5-manna
2019-09-15 10:00 Vinslövs IF grön - Österslövs IS gul Sparbanksarenan C-plan 5-manna
Omgång 6
2019-09-21 10:00 Åhus Horna BK röd - Vinslövs IF grön Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Österslövs IS gul - Nosaby IF blå Östvallen A-plan 5-manna
2019-09-21 10:00 Nosaby IF gul - Degeberga GoIF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Kristianstad FC orange - Wä IF grön Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
Omgång 7
2019-09-28 10:00 Nosaby IF blå - Åhus Horna BK röd Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Degeberga GoIF - Hörby FF grå Degeberga IP plan 2 5-manna
2019-09-29 10:00 Vinslövs IF grön - Kristianstad FC orange Sparbanksarenan C-plan 5-manna
2019-09-29 15:00 Wä IF grön - Nosaby IF gul Wä IP plan 3 5-manna
Omgång 8
2019-10-05 10:00 Nosaby IF gul - Vinslövs IF grön Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Åhus Horna BK röd - Österslövs IS gul Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-10-05 11:30 Kristianstad FC orange - Nosaby IF blå Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
2019-10-06 12:30 Hörby FF grå - Wä IF grön Hörby IP C-plan 5-manna
Omgång 9
2019-10-12 14:00 Wä IF grön - Degeberga GoIF Wä IP plan 3 5-manna
2019-10-13 10:00 Nosaby IF blå - Nosaby IF gul Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Österslövs IS gul - Kristianstad FC orange Östvallen A-plan 5-manna
2019-10-13 11:00 Vinslövs IF grön - Hörby FF grå Sparbanksarenan C-plan 5-manna