Spelprogram - P14 Sydvästra A, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Olympic 2 BK Olympic(Föreningen) Grön, Grön, Grön
FC Bellevue 2 Caspar Pauckstadt 0727409034
IFK Klagshamn gul Magnus Månsson 0706854545 gul/blå/blå/gul
Kulladals FF Ersel Avci 0705889653 blå/vit/blå
Kvarnby IK vit Johan Eneberg blå/blå/blå
Lilla Torg FF blå Terje Persson 0765699660 Svart/blå/Svart/Svart
Löberöds IF/GOF IF Dick Nilsson 041334490 0702690767 blåvit/blå/blå
Svedala IF blå Patrick Sjöborg 040133335 Blå/Vit/Blå
Trelleborgs FF vit Stephane Bennecir 0733840711 blå/vit/vit
Veberöds AIF vit Andreas Nilsson 0702569634 vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 131316004 Svedala IF blå - Trelleborgs FF vit 6 - 0 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-08-17 11:00 131316003 IFK Klagshamn gul - Lilla Torg FF blå 3 - 1 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-08-18 10:00 131316005 BK Olympic 2 - Veberöds AIF vit 3 - 5 Lindängens IP, Malmö B-plan
2019-08-18 13:00 131316001 Kulladals FF - Kvarnby IK vit 5 - 5 Kulladals IP, konstgräs
2019-08-21 18:30 131316007 Trelleborgs FF vit - BK Olympic 2 2 - 11 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-08-21 19:00 131316002 Löberöds IF/GOF IF - FC Bellevue 2 6 - 4 Ölyckevallen A-plan
2019-08-23 18:30 131316008 Lilla Torg FF blå - Svedala IF blå 1 - 5 Mariedals IP A-plan 9-manna
2019-08-23 18:30 131316010 Kvarnby IK vit - Löberöds IF/GOF IF 4 - 1 Bäckagårds IP plan 1
2019-08-25 10:00 131316009 FC Bellevue 2 - IFK Klagshamn gul 3 - 1 Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
2019-08-25 11:00 131316006 Veberöds AIF vit - Kulladals FF 6 - 2 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-08-30 18:30 131316014 Svedala IF blå - FC Bellevue 2 3 - 1 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-08-31 12:00 131316013 IFK Klagshamn gul - Kvarnby IK vit 6 - 4 Klagshamns IP plan 3 9-manna
September
2019-09-01 11:00 131316015 Trelleborgs FF vit - Lilla Torg FF blå 5 - 0 Köpingeskolan 9-manna
2019-09-01 13:00 131316011 Kulladals FF - BK Olympic 2 4 - 2 Kulladals IP, konstgräs
2019-09-03 18:30 131316012 Löberöds IF/GOF IF - Veberöds AIF vit 5 - 3 Ölyckevallen A-plan
2019-09-06 18:30 131316019 Kvarnby IK vit - Svedala IF blå 6 - 6 Bäckagårds IP plan 1
2019-09-06 19:15 131316016 Veberöds AIF vit - IFK Klagshamn gul 5 - 2 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-09-07 10:00 131316018 FC Bellevue 2 - Trelleborgs FF vit 2 - 3 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2019-09-08 10:00 131316020 BK Olympic 2 - Lilla Torg FF blå 6 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-08 13:00 131316017 Kulladals FF - Löberöds IF/GOF IF 3 - 1 Kulladals IP, konstgräs
2019-09-13 18:30 131316023 Svedala IF blå - Veberöds AIF vit 4 - 2 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-09-13 18:30 131316025 Lilla Torg FF blå - FC Bellevue 2 2 - 7 Mariedals IP A-plan 9-manna
2019-09-14 10:30 131316024 Trelleborgs FF vit - Kvarnby IK vit 1 - 7 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-09-14 12:00 131316022 IFK Klagshamn gul - Kulladals FF 3 - 3 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-09-20 18:30 131316030 BK Olympic 2 - FC Bellevue 2 4 - 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-21 13:00 131316027 Kulladals FF - Svedala IF blå 5 - 2 Kulladals IP, konstgräs
2019-09-22 13:00 131316028 Löberöds IF/GOF IF - IFK Klagshamn gul 5 - 0 Ölyckevallen A-plan
2019-09-22 14:30 131316026 Veberöds AIF vit - Trelleborgs FF vit 4 - 3 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-09-22 14:30 131316029 Kvarnby IK vit - Lilla Torg FF blå 9 - 2 Bäckagårds IP plan 1
2019-09-27 18:30 131316032 Svedala IF blå - Löberöds IF/GOF IF 7 - 0 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-09-28 11:00 131316031 IFK Klagshamn gul - BK Olympic 2 4 - 2 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-09-29 13:00 131316034 Lilla Torg FF blå - Veberöds AIF vit 3 - 6 Mariedals IP A-plan 9-manna
2019-09-29 16:00 131316035 FC Bellevue 2 - Kvarnby IK vit 2 - 5 Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
Oktober
2019-10-02 18:30 131316021 Löberöds IF/GOF IF - BK Olympic 2 3 - 3 Flyinge IP A-plan
2019-10-02 19:00 131316033 Trelleborgs FF vit - Kulladals FF 4 - 2 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-10-04 18:30 131316040 BK Olympic 2 - Kvarnby IK vit 4 - 3 Lindängens IP, Malmö B-plan
2019-10-04 19:00 131316036 Veberöds AIF vit - FC Bellevue 2 4 - 1 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-10-06 12:00 131316039 IFK Klagshamn gul - Svedala IF blå 2 - 7 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-10-06 13:00 131316038 Löberöds IF/GOF IF - Trelleborgs FF vit 3 - 0 Ölyckevallen A-plan
2019-10-11 18:30 131316041 Svedala IF blå - BK Olympic 2 7 - 2 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-10-11 19:00 131316043 Lilla Torg FF blå - Löberöds IF/GOF IF 2 - 3 Mariedals IP konstgräs 9-manna
2019-10-12 11:00 131316042 Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn gul 9 - 1 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-10-13 12:00 131316044 FC Bellevue 2 - Kulladals FF 0 - 11 Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
2019-10-13 12:30 131316045 Kvarnby IK vit - Veberöds AIF vit 2 - 2 Bäckagårds IP plan 2
2019-10-19 13:15 131316037 Kulladals FF - Lilla Torg FF blå Kulladals IP, konstgräs