Spelprogram - P12 Sydvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 Kulladals FF blå - Vellinge IF blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 10:00 Trelleborgs FF röd - FC Trelleborg vit Söderslättshallens IP plan 3
2019-08-17 13:00 Svedala IF svart - BK Höllviken röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-08-18 14:15 IFK Malmö FK 2 - Lilla Torg FF svart Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:30 FC Trelleborg vit - IFK Malmö FK 2 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 13:30 Skegrie BK - Oxie SK vit Snarringe IP 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Lilla Torg FF svart - Kulladals FF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Vellinge IF blå - Svedala IF svart Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 BK Höllviken röd - Västra Ingelstad IS svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-08-27 18:00 Västra Ingelstad IS svart - Skegrie BK Västra Ingelstads IP A-plan
2019-08-31 10:00 Trelleborgs FF röd - Skegrie BK Söderslättshallens IP plan 3
2019-08-31 12:00 Oxie SK vit - BK Höllviken röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 13:00 Svedala IF svart - Kulladals FF blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
September
2019-09-01 10:30 Lilla Torg FF svart - FC Trelleborg vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 14:00 Västra Ingelstad IS svart - Vellinge IF blå Västra Ingelstads IP A-plan
2019-09-01 14:15 IFK Malmö FK 2 - Malmö City FC vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 09:30 Kulladals FF blå - Västra Ingelstad IS svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 13:00 Svedala IF svart - Lilla Torg FF svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-09-08 10:00 Skegrie BK - IFK Malmö FK 2
2019-09-08 10:00 BK Höllviken röd - Trelleborgs FF röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 13:00 Vellinge IF blå - Oxie SK vit Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Trelleborgs FF röd - Vellinge IF blå Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Oxie SK vit - Kulladals FF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 11:30 Lilla Torg FF svart - Malmö City FC vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 14:00 Västra Ingelstad IS svart - Svedala IF svart Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 14:15 IFK Malmö FK 2 - BK Höllviken röd Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 09:30 Kulladals FF blå - Trelleborgs FF röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 12:00 BK Höllviken röd - FC Trelleborg vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 13:00 Svedala IF svart - Oxie SK vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-09-22 09:00 Vellinge IF blå - IFK Malmö FK 2 Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2019-09-22 13:00 Västra Ingelstad IS svart - Lilla Torg FF svart Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-25 19:00 Malmö City FC vit - FC Trelleborg vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-26 17:30 FC Trelleborg vit - Skegrie BK Snarringe IP 7-manna 1
2019-09-27 19:00 Malmö City FC vit - BK Höllviken röd Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 09:30 Oxie SK vit - Västra Ingelstad IS svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Trelleborgs FF röd - Svedala IF svart Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:30 FC Trelleborg vit - Vellinge IF blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 12:00 Lilla Torg FF svart - Skegrie BK Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 14:15 IFK Malmö FK 2 - Kulladals FF blå Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Västra Ingelstad IS svart - Trelleborgs FF röd Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 10:00 Oxie SK vit - Lilla Torg FF svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 10:30 Vellinge IF blå - Malmö City FC vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2019-10-05 12:00 BK Höllviken röd - Skegrie BK Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 13:00 Svedala IF svart - IFK Malmö FK 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Skegrie BK - Vellinge IF blå
2019-10-12 11:30 Malmö City FC vit - Kulladals FF blå Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:30 FC Trelleborg vit - Svedala IF svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 11:00 Trelleborgs FF röd - Oxie SK vit Köpingeskolan 7-manna 1
2019-10-13 14:15 IFK Malmö FK 2 - Västra Ingelstad IS svart Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-10-19 11:30 Malmö City FC vit - Trelleborgs FF röd Kirsebergs IP, konstgräs
2019-10-19 13:00 Lilla Torg FF svart - BK Höllviken röd Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-20 Oxie SK vit - Malmö City FC vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-21 19:00 Kulladals FF blå - FC Trelleborg vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-26 10:30 Skegrie BK - Malmö City FC vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1