Spelprogram - F10 Sydvästra C, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Kulladals FF - Hörby FF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Augusti
2019-08-16 18:30 Klågerups GoIF - Västra Ingelstad IS (F11) Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-08-17 09:30 Husie IF grön - Maglasäte IF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 10:00 Furulunds IK - Hörby FF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2019-08-18 09:30 Kulladals FF - Svedala IF blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:00 IF Lödde - Lilla Torg FF blå Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-08-18 11:30 IFK Klagshamn blå - Husie IF vit Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-08-24 09:30 Kulladals FF - Husie IF grön Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 10:00 Svedala IF blå - IF Lödde Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-08-24 10:30 Maglasäte IF - Klågerups GoIF Svanvallen IP A-plan 7-manna 2
2019-08-24 12:00 Västra Ingelstad IS (F11) - IFK Klagshamn blå Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Bara GoIF - Husie IF vit Bara IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 12:00 Lilla Torg FF blå - Furulunds IK Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
2019-08-31 09:00 Husie IF grön - Svedala IF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Furulunds IK - IF Lödde Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2019-08-31 10:00 IFK Klagshamn blå - Maglasäte IF Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-08-31 10:45 Husie IF vit - Hörby FF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Bara GoIF - Västra Ingelstad IS (F11) Bara IP konstgräs 7-manna 2
September
2019-09-01 10:00 Klågerups GoIF - Kulladals FF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-06 18:30 Hörby FF - Västra Ingelstad IS (F11) Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 09:30 Husie IF grön - Klågerups GoIF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 09:30 Kulladals FF - IFK Klagshamn blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 11:30 Svedala IF blå - Furulunds IK Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Lilla Torg FF blå - Husie IF vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 13:30 Maglasäte IF - Bara GoIF Svanvallen IP A-plan 7-manna 2
2019-09-13 18:30 Hörby FF - Maglasäte IF Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 10:00 IFK Klagshamn blå - Husie IF grön Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-09-14 10:45 Bara GoIF - Kulladals FF Bara IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Husie IF vit - IF Lödde Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 11:00 Västra Ingelstad IS (F11) - Lilla Torg FF blå Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 14:00 Klågerups GoIF - Svedala IF blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-21 12:30 Lilla Torg FF blå - Maglasäte IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 13:00 Klågerups GoIF - IFK Klagshamn blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-21 16:00 Furulunds IK - Husie IF vit Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Husie IF grön - Bara GoIF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-27 18:30 Hörby FF - Husie IF grön Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 IFK Klagshamn blå - Svedala IF blå Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-09-28 10:30 Maglasäte IF - IF Lödde Svanvallen IP A-plan 7-manna 2
2019-09-28 12:00 Västra Ingelstad IS (F11) - Furulunds IK Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 09:30 Lilla Torg FF blå - Kulladals FF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Bara GoIF - Klågerups GoIF Bara IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-01 17:45 IF Lödde - Västra Ingelstad IS (F11) Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 10:00 IFK Klagshamn blå - Bara GoIF Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-10-05 11:30 Svedala IF blå - Husie IF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-06 09:30 Husie IF grön - Lilla Torg FF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Furulunds IK - Maglasäte IF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 10:00 IF Lödde - Kulladals FF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 13:00 Klågerups GoIF - Hörby FF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-10-11 18:30 Hörby FF - IFK Klagshamn blå Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 09:30 Kulladals FF - Furulunds IK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 10:00 IF Lödde - Husie IF grön Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Bara GoIF - Svedala IF blå Bara IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 12:00 Västra Ingelstad IS (F11) - Husie IF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 12:00 Lilla Torg FF blå - Klågerups GoIF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1