Spelprogram - F15 Nordvästra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 132004002 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - Stattena IF vit (9m) 2 - 3 Brahevallen A-plan
2019-08-17 12:00 132004004 Vikens IK - Färingtofta IK (9m) 10 - 1 Vikvalla C-plan
2019-08-17 14:30 132004001 Billesholms IK - Dösjöbro IF (9m) 0 - 8 Norrlyckan A-plan
2019-08-23 18:30 132004006 Stattena IF vit (9m) - Billesholms IK 4 - 1 Olympiafältet Plan 9
2019-08-23 19:00 132004010 Båstads GIF - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 0 - 0 Örebäcksvallen A-plan
2019-08-24 11:15 132004008 Skäldervikens IF (9m) - Vikens IK 2 - 3 Skäldervikens IP A-plan 9-manna
2019-08-25 11:00 132004009 Färingtofta IK (9m) - Munka Ljungby IF (9m) 0 - 4 Snälleröds IP A-plan 9-manna
2019-08-28 18:30 132004003 Munka Ljungby IF (9m) - Båstads GIF 1 - 5 Munka IP B-plan 9-manna
2019-08-30 18:30 132004013 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - Färingtofta IK (9m) 13 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-08-31 13:00 132004011 Dösjöbro IF (9m) - Stattena IF vit (9m) 3 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
September
2019-09-03 18:30 132004012 Billesholms IK - Båstads GIF 1 - 2 Norrlyckan A-plan
2019-09-07 11:15 132004019 Skäldervikens IF (9m) - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 1 - 7 Skäldervikens IP A-plan 9-manna
2019-09-07 12:00 132004017 Båstads GIF - Stattena IF vit (9m) 2 - 1 Örebäcksvallen A-plan
2019-09-07 12:00 132004020 Vikens IK - Dösjöbro IF (9m) 4 - 8 Vikvalla C-plan
2019-09-08 11:00 132004016 Färingtofta IK (9m) - Billesholms IK 0 - 8 Snälleröds IP A-plan 9-manna
2019-09-09 18:30 132004014 Munka Ljungby IF (9m) - Skäldervikens IF (9m) 10 - 0 Munka IP B-plan 9-manna
2019-09-13 18:00 132004023 Billesholms IK - Skäldervikens IF (9m) 7 - 3 Norrlyckan A-plan
2019-09-13 18:30 132004022 Stattena IF vit (9m) - Färingtofta IK (9m) WO (3 - 0) Olympiafältet Plan 9
2019-09-14 10:00 132004025 Munka Ljungby IF (9m) - Vikens IK 5 - 2 Munka IP B-plan 9-manna
2019-09-14 13:00 132004021 Dösjöbro IF (9m) - Båstads GIF 2 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-09-21 10:00 132004030 Munka Ljungby IF (9m) - Dösjöbro IF (9m) 2 - 7 Munka IP B-plan
2019-09-21 11:00 132004029 Vikens IK - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 0 - 13 Vikvalla A-plan
2019-09-21 11:15 132004027 Skäldervikens IF (9m) - Stattena IF vit (9m) 1 - 5 Skäldervikens IP A-plan 9-manna
2019-09-22 11:00 132004028 Färingtofta IK (9m) - Båstads GIF 0 - 12 Snälleröds IP A-plan 9-manna
2019-09-24 18:30 132004034 Billesholms IK - Vikens IK 2 - 0 Hedvalla, Bjuv konstgräs
2019-09-25 18:30 132004032 Båstads GIF - Skäldervikens IF (9m) 7 - 0 Örebäcksvallen konstgräs
2019-09-28 12:00 132004031 Dösjöbro IF (9m) - Färingtofta IK (9m) 19 - 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-09-28 14:00 132004035 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - Munka Ljungby IF (9m) 6 - 0 Brahevallen A-plan
2019-09-30 19:00 132004043 Båstads GIF - Vikens IK 6 - 1 Örebäcksvallen A-plan
Oktober
2019-10-04 18:15 132004040 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - Dösjöbro IF (9m) 2 - 5 Svalövs IP konstgräs 9-manna
2019-10-05 11:15 132004039 Skäldervikens IF (9m) - Färingtofta IK (9m) 5 - 2 Skäldervikens IP A-plan 9-manna
2019-10-06 11:00 132004036 Munka Ljungby IF (9m) - Billesholms IK 0 - 6 Munka IP B-plan 9-manna
2019-10-06 14:00 132004037 Vikens IK - Stattena IF vit (9m) 0 - 3 Vikvalla A-plan
2019-10-11 18:30 132004044 Stattena IF vit (9m) - Munka Ljungby IF (9m) 4 - 1 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-10-12 14:00 132004041 Dösjöbro IF (9m) - Skäldervikens IF (9m) 9 - 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-10-13 15:00 132004045 Billesholms IK - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 2 - 1 Norrlyckan A-plan