Spelprogram - F15 Skåne, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Hessleholm 1 Percy Olsson 0708688558 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
FC Staffanstorp Martin Stansgård 0703380884 Ljusblå/Svart/Svarta
Fortuna FF röd Dan Wahrenberg 042222656 0733451019 röd/svart/svart
Glumslövs FF/Asmundtorps IF Martin Jönsson 041814161 0703994174 Vit/Svart/Svart
Hittarps IK 1 Kim Hitchcock 0707135718 vit/svart/vit/vit
Husie IF Francisco Cataldo 0765627745 Grön/Vit/Grön
Hyllie IK Jenny Linde 0703808630 grönsvart/svart/svart
IFK Osby Magnus Svensson 0702282124 Vit/Blå/Vit
Kullabygdens DFF Kenth Rosdahl 0706621334 Svart/Svart/Svart
Perstorp Bälinge IK/Röke IF Nilspetter Sandén 0768717637 Marin/Marin/Marin
Stattena IF blå Peter Ström Søeberg 0703834959 Blå/vit/blå
Uppåkra IF Tobias Olsson 0733508883 Grön/svart/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 12:00 130984055 FC Hessleholm 1 - Uppåkra IF 3 - 0 Österås IP B-plan
2019-08-14 18:30 130984065 Stattena IF blå - FC Hessleholm 1 1 - 0 Olympiafältet Plan 9
2019-08-16 19:00 130984006 Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Hittarps IK 1 2 - 1 Örevångs IP A-plan
2019-08-17 12:00 130984003 FC Hessleholm 1 - Kullabygdens DFF 2 - 3 Österås IP B-plan
2019-08-17 12:30 130984005 Fortuna FF röd - Hyllie IK 4 - 1 Rydebäcks IP, gräsplan
2019-08-18 12:30 130984004 FC Staffanstorp - IFK Osby 1 - 3 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2019-08-18 15:00 130984001 Uppåkra IF - Perstorp Bälinge IK/Röke IF 4 - 0 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-08-18 15:30 130984002 Husie IF - Stattena IF blå 1 - 3 Husiegårds IP A-plan
2019-08-23 18:30 130984008 Perstorp Bälinge IK/Röke IF - Glumslövs FF/Asmundtorps IF 3 - 1 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-08-23 18:30 130984010 Hyllie IK - FC Staffanstorp 0 - 2 Hyllie IP konstgräs
2019-08-24 10:30 130984011 IFK Osby - FC Hessleholm 1 2 - 0 Osby IP A-plan
2019-08-24 11:00 130984012 Kullabygdens DFF - Husie IF 9 - 3 Höganäs Sportcenter B-plan
2019-08-24 15:00 130984009 Hittarps IK 1 - Fortuna FF röd 1 - 6 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-08-25 14:00 130984007 Stattena IF blå - Uppåkra IF 1 - 1 Olympiafältet Plan 9
2019-08-30 18:00 130984018 Fortuna FF röd - Glumslövs FF/Asmundtorps IF 1 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
2019-08-30 18:30 130984013 Perstorp Bälinge IK/Röke IF - Stattena IF blå 3 - 0 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-08-30 19:00 130984016 FC Hessleholm 1 - Hyllie IK 2 - 1 Österås IP B-plan
2019-08-31 15:00 130984014 Uppåkra IF - Kullabygdens DFF 2 - 2 Uppåkravallen, konstgräs 1
September
2019-09-01 12:00 130984015 Husie IF - IFK Osby 0 - 6 Husiegårds IP A-plan
2019-09-01 16:00 130984017 FC Staffanstorp - Hittarps IK 1 5 - 0 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-09-05 19:00 130984020 Kullabygdens DFF - Stattena IF blå 4 - 0 Höganäs Sportcenter B-plan
2019-09-06 18:15 130984023 Hyllie IK - Husie IF 1 - 0 Hyllie IP konstgräs
2019-09-06 19:00 130984022 Hittarps IK 1 - FC Hessleholm 1 0 - 4 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-09-07 15:00 130984021 Glumslövs FF/Asmundtorps IF - FC Staffanstorp 2 - 6 Asmundtorps IP A-plan
2019-09-08 13:30 130984019 IFK Osby - Uppåkra IF 2 - 3 Osby IP A-plan
2019-09-13 18:00 130984025 Perstorp Bälinge IK/Röke IF - Kullabygdens DFF 1 - 6 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-09-13 19:00 130984027 Uppåkra IF - Hyllie IK 1 - 0 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-14 12:00 130984029 FC Hessleholm 1 - Glumslövs FF/Asmundtorps IF 7 - 0 Österås IP B-plan
2019-09-15 14:00 130984026 Stattena IF blå - IFK Osby 0 - 5 Olympiafältet Plan 9
2019-09-15 15:30 130984028 Husie IF - Hittarps IK 1 3 - 0 Husiegårds IP Konstgräs
2019-09-15 18:00 130984030 FC Staffanstorp - Fortuna FF röd 3 - 0 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-09-20 18:30 130984032 Hyllie IK - Stattena IF blå 6 - 1 Hyllie IP konstgräs
2019-09-20 19:00 130984031 Hittarps IK 1 - Uppåkra IF 1 - 4 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-09-20 19:00 130984036 FC Staffanstorp - Perstorp Bälinge IK/Röke IF 1 - 2 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2019-09-21 11:00 130984033 IFK Osby - Kullabygdens DFF 1 - 1 Osby IP A-plan
2019-09-21 12:15 130984034 Fortuna FF röd - FC Hessleholm 1 5 - 1 Örbyvallen A-plan
2019-09-22 11:30 130984035 Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Husie IF 4 - 2 Asmundtorps IP A-plan
2019-09-26 18:00 130984024 Fortuna FF röd - Perstorp Bälinge IK/Röke IF 4 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
2019-09-27 18:00 130984037 Perstorp Bälinge IK/Röke IF - IFK Osby 0 - 4 Örkelljunga IP konstgräs
2019-09-28 11:00 130984038 Kullabygdens DFF - Hyllie IK 8 - 0 Höganäs Sportcenter B-plan
2019-09-28 14:00 130984039 Stattena IF blå - Hittarps IK 1 2 - 1 Olympiafältet Plan 9
2019-09-28 14:30 130984041 Husie IF - Fortuna FF röd 0 - 2 Husiegårds IP Konstgräs
2019-09-29 12:00 130984042 FC Hessleholm 1 - FC Staffanstorp 1 - 3 Österås IP B-plan
2019-09-29 15:00 130984040 Uppåkra IF - Glumslövs FF/Asmundtorps IF 5 - 0 Uppåkravallen, konstgräs 1
Oktober
2019-10-03 19:30 130984045 Hittarps IK 1 - Kullabygdens DFF 0 - 6 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-10-04 18:30 130984046 Hyllie IK - IFK Osby 3 - 3 Hyllie IP konstgräs
2019-10-05 12:00 130984044 Glumslövs FF/Asmundtorps IF - Stattena IF blå 2 - 2 Asmundtorps IP A-plan
2019-10-05 12:00 130984048 FC Hessleholm 1 - Perstorp Bälinge IK/Röke IF 1 - 4 Österås IP B-plan
2019-10-05 15:00 130984047 FC Staffanstorp - Husie IF 2 - 1 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-10-10 19:15 130984043 Fortuna FF röd - Uppåkra IF 6 - 3 Rydebäcks IP, konstgräs
2019-10-12 11:00 130984051 Kullabygdens DFF - Glumslövs FF/Asmundtorps IF 7 - 1 Höganäs Sportcenter B-plan
2019-10-12 12:00 130984049 Perstorp Bälinge IK/Röke IF - Hyllie IK 1 - 4 Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2019-10-13 10:00 130984052 Stattena IF blå - Fortuna FF röd 1 - 3 Olympiafältet Plan 9
2019-10-13 13:00 130984050 IFK Osby - Hittarps IK 1 5 - 0 Osby IP A-plan
2019-10-13 13:00 130984053 Uppåkra IF - FC Staffanstorp 0 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-13 15:30 130984054 Husie IF - FC Hessleholm 1 3 - 3 Husiegårds IP A-plan
2019-10-18 18:30 130984059 Hittarps IK 1 - Hyllie IK 0 - 1 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-10-19 10:30 130984057 Fortuna FF röd - Kullabygdens DFF 0 - 5 Rydebäcks IP, konstgräs
2019-10-19 12:30 130984056 FC Staffanstorp - Stattena IF blå 5 - 0 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-10-20 11:00 130984058 Glumslövs FF/Asmundtorps IF - IFK Osby 1 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-10-20 15:30 130984060 Husie IF - Perstorp Bälinge IK/Röke IF 3 - 2 Husiegårds IP Konstgräs
2019-10-23 19:00 130984064 Kullabygdens DFF - FC Staffanstorp Höganäs Sportcenter B-plan
2019-10-24 18:30 130984062 Hyllie IK - Glumslövs FF/Asmundtorps IF Hyllie IP konstgräs
2019-10-26 11:00 130984061 Perstorp Bälinge IK/Röke IF - Hittarps IK 1 Uggleplan, Perstorp A-plan
2019-10-27 11:00 130984063 IFK Osby - Fortuna FF röd Osby IP A-plan
2019-10-27 13:00 130984066 Uppåkra IF - Husie IF Uppåkravallen, konstgräs 1