Spelprogram - P12 Grön Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Asarums IF FK Mikael Runeson 0454320068 0708489188 Blå/Blå/Blå
FK Karlskrona Orange 1 Robert Winnerfeldt 0705701227 Orange/Svart/Orange
FK Karlskrona Svart 1 Mathias Pastuhoff 0707962264 Orange/Svart/Orange
FK Karlskrona Svart 3 Daniel Silander 045582406 0708888864 Orange/Svart/Orange
Kallinge SK Azzam Kaddah 0731076693 Blå/Blå/Blå
Mjällby AIF Gul Johan Törnberg 045657100 0706240181 Gul/Svart/Gul
Ronneby BK Grön Ulf Håkan Hellblad +46708560662 Röd/Röd/Röd
Rödeby AIF Blå Daniel Kummel 045540551 0705311921 Blå/Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-23 18:00 Ronneby BK Grön - Kallinge SK Brunnsvallen
2019-08-24 09:00 FK Karlskrona Svart 3 - Rödeby AIF Blå Lyckåvallen
2019-08-24 10:00 Asarums IF FK - FK Karlskrona Orange 1 Asarums IP
2019-08-24 11:00 Mjällby AIF Gul - FK Karlskrona Svart 1 Strandvallen
2019-08-31 12:00 FK Karlskrona Orange 1 - Ronneby BK Grön Lyckåvallen
2019-08-31 13:00 Kallinge SK - FK Karlskrona Svart 3 Jernvallen
September
2019-09-03 18:30 Rödeby AIF Blå - Mjällby AIF Gul Åvallen
2019-09-06 17:00 Asarums IF FK - Mjällby AIF Gul Asarums IP
2019-09-06 18:00 Ronneby BK Grön - FK Karlskrona Svart 1 Brunnsvallen
2019-09-07 10:00 Rödeby AIF Blå - Kallinge SK Åvallen
2019-09-07 13:00 FK Karlskrona Svart 1 - Asarums IF FK Lyckåvallen
2019-09-07 15:00 FK Karlskrona Svart 3 - FK Karlskrona Orange 1 Lyckåvallen
2019-09-13 17:00 FK Karlskrona Svart 1 - FK Karlskrona Svart 3 Lyckåvallen
2019-09-14 10:00 Asarums IF FK - Ronneby BK Grön Asarums IP
2019-09-14 11:00 Mjällby AIF Gul - Kallinge SK Strandvallen
2019-09-14 13:30 FK Karlskrona Orange 1 - Rödeby AIF Blå Lyckåvallen
2019-09-17 18:45 Ronneby BK Grön - Mjällby AIF Gul Brunnsvallen
2019-09-20 18:30 Rödeby AIF Blå - FK Karlskrona Svart 1 Åvallen
2019-09-21 14:00 FK Karlskrona Svart 3 - Asarums IF FK Lyckåvallen
2019-09-21 15:00 Kallinge SK - FK Karlskrona Orange 1 Jernvallen
2019-09-24 18:30 FK Karlskrona Svart 3 - Mjällby AIF Gul Arena Rosenholm
2019-09-28 10:00 Asarums IF FK - Rödeby AIF Blå Asarums IP
2019-09-28 11:00 Mjällby AIF Gul - FK Karlskrona Orange 1 Strandvallen
2019-09-28 13:30 Ronneby BK Grön - FK Karlskrona Svart 3 Brunnsvallen
Oktober
2019-10-05 00:00 FK Karlskrona Orange 1 - FK Karlskrona Svart 1 Lyckåvallen
2019-10-05 10:00 Rödeby AIF Blå - Ronneby BK Grön Åvallen
2019-10-05 16:30 FK Karlskrona Svart 1 - Kallinge SK Västra Mark IP
2019-10-06 13:00 Kallinge SK - Asarums IF FK Jernvallen