Spelprogram - P15 Regional A Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
September
2019-09-07 14:45 120299001 IF Brommapojkarna (P15) - Västerås SK FK (P15) 12 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-09-08 14:00 120299004 Djurgårdens IF FF (P15) - IFK Eskilstuna (P15) 2 - 2 Kaknäs 2
2019-09-08 16:30 120299002 Dalkurd FF (P15) - Forssa BK (P15) 3 - 1 Österängens IP
2019-09-15 12:30 120299006 Västerås SK FK (P15) - Dalkurd FF (P15) 2 - 3 Skälby IP B
2019-09-15 16:00 120299007 IFK Eskilstuna (P15) - IF Brommapojkarna (P15) 1 - 2 Balsta IP A
2019-09-15 17:00 120299005 Forssa BK (P15) - Upsala IF (P15) 7 - 2 Sportfältets konstgräs
2019-09-18 20:00 120299008 Västerås IK (P15) - Djurgårdens IF FF (P15) 3 - 4 Apalby 1
2019-09-21 14:30 120299009 Dalkurd FF (P15) - IFK Eskilstuna (P15) 1 - 2 Österängens IP
2019-09-22 13:00 120299011 Västerås IK (P15) - Forssa BK (P15) 6 - 1 Apalby 2
2019-09-25 19:45 120299010 Upsala IF (P15) - Västerås SK FK (P15) 2 - 3 Sävja IP Konstgräs
2019-09-27 18:30 120299012 IF Brommapojkarna (P15) - Djurgårdens IF FF (P15) 9 - 4 Åkeshovs BP 1
2019-09-29 15:20 120299003 Upsala IF (P15) - Västerås IK (P15) 1 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
Oktober
2019-10-06 12:00 120299014 IFK Eskilstuna (P15) - Upsala IF (P15) 13 - 0 Balsta IP A
2019-10-06 12:30 120299013 Västerås SK FK (P15) - Västerås IK (P15) 1 - 0 Solid Park Arena
2019-10-06 16:15 120299015 IF Brommapojkarna (P15) - Dalkurd FF (P15) 7 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-10-06 17:15 120299016 Djurgårdens IF FF (P15) - Forssa BK (P15) 5 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-10-13 14:20 120299017 Upsala IF (P15) - IF Brommapojkarna (P15) 0 - 4 Stenhagens IP Konstgräs
2019-10-13 15:00 120299018 Västerås IK (P15) - IFK Eskilstuna (P15) 0 - 5 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-10-13 15:00 120299019 Forssa BK (P15) - Västerås SK FK (P15) 6 - 4 Sportfältets konstgräs
2019-10-13 16:30 120299020 Dalkurd FF (P15) - Djurgårdens IF FF (P15) 0 - 8 Valsätra Konstgräs
2019-10-20 16:00 120299022 IF Brommapojkarna (P15) - Västerås IK (P15) 2 - 0 Grimsta IP 1
2019-10-20 16:30 120299024 Djurgårdens IF FF (P15) - Västerås SK FK (P15) 3 - 1 Essinge IP 1
2019-10-20 17:30 120299021 IFK Eskilstuna (P15) - Forssa BK (P15) 4 - 4 Tunavallen
2019-10-22 19:00 120299023 Dalkurd FF (P15) - Upsala IF (P15) 1 - 2 Österängens IP
2019-10-27 13:30 120299027 Västerås SK FK (P15) - IFK Eskilstuna (P15) 6 - 2 Solid Park Arena
2019-10-27 14:20 120299028 Upsala IF (P15) - Djurgårdens IF FF (P15) 1 - 7 Stenhagens IP Konstgräs
2019-10-27 15:00 120299025 Västerås IK (P15) - Dalkurd FF (P15) 2 - 8 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-10-27 15:00 120299026 Forssa BK (P15) - IF Brommapojkarna (P15) 2 - 2 Sportfältets konstgräs