Spelprogram - Svenska Cupen omg. 1-3, damer

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-04-08 12:00 P18 IK - Tyresö FF 1 - 4 62 Rävhagen Konstgräs
2018-04-24 19:30 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF 0 - 6 145 Vänersvallen Syd Konstgräs
2018-05-01 15:00 Orust FC - Göteborgs DFF 0 - 1 73 Ängevi (Myckleby IK)
2018-05-01 15:00 Lörby IF - Växjö DFF Akademi 3 - 2 Lörby Park
2018-05-02 19:00 Rödsle BK - FC Vetlanda Dam 2 - 1 110 Fredriksbergs IP
2018-05-02 19:15 Lindö FF - IFK Norrköping FK 1 - 3 Fastighetsteknik Arena
2018-05-08 19:00 BK Astrio - Kvibille BK 6 - 5 e.s. 90 Söndrums IP A
2018-05-08 19:00 Hörby FF - Eskilsminne IF 0 - 6 Hörby IP A-plan
2018-05-08 19:30 IF Brommapojkarna - Älvsjö AIK FF 3 - 2 Grimsta IP 1
2018-05-10 13:00 IFK Nyköping - Sätra SK 2 - 3 83 Folkungavallen
2018-05-15 19:00 Bergdalens IK - Sjömarkens IF 1 - 0 e.f. 130 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2018-05-15 19:00 Bele Barkarby FF - Boo FF 1 - 0 30 Veddestavallen 1
2018-05-15 19:15 Bengtsfors IF - QBIK 1 - 7 220 Långevi Konstgräsplan
2018-05-16 19:00 Sandviks IK - Själevads IK 2 - 3 95 Storsjö Arena
2018-05-16 19:00 Sala FF - Enköpings SK UK 1 - 3 83 Lärkan (konstgräs)
2018-05-16 20:00 Edsbyn IF FF - Gefle IF FF 0 - 1 132 Öns IP
2018-05-22 19:00 Husqvarna FF - Mariebo IK 2 - 4 180 Zinkensdamm - Naturgräs
2018-05-29 19:00 Myckle IK - Infjärdens SK 2 - 3 Skogsvallen
2018-05-29 19:00 Lödöse Nygård IK - Qviding FIF 2 - 3 66 Tingevi A
2018-05-29 19:00 Lunds SK - Dösjöbro IF 0 - 8 Smörlyckans IP, plan 1
2018-05-30 19:00 Korsnäs IF FK - Avesta AIK 4 - 3 73 Lindvallen A
2018-05-30 19:00 Sävedalens IF - Jitex Mölndal BK 1 - 3 Vallhamra 1 Gräs
2018-05-30 19:45 Gamla Upsala SK - Täby FK 1 - 2 e.f. 68 Gamlis IP
2018-06-06 13:00 Rynninge IK - Rävåsens IK Karlskoga 1 - 0 Grenadjärvallen
2018-06-06 13:00 IFK Trelleborg FK - Borgeby FK 0 - 2 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-06-09 13:00 Kovlands IF - IFK Östersund 2 - 4 e.s. 89 Ånäsvallen
Omgång 2
2018-07-27 20:00 IFK Östersund - Ljusdals IF 1 - 2 e.f. 97 Jämtkraft Arena
2018-07-29 18:30 Qviding FIF - Kungsbacka DFF 0 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-07-31 18:30 Rynninge IK - KIF Örebro DFF 0 - 3 120 Grenadjärvallen
2018-08-01 19:30 Bele Barkarby FF - IF Brommapojkarna 1 - 4 e.f. 169 Veddestavallen 1
2018-08-05 15:00 Mariebo IK - Bergdalens IK 3 - 1 90 Stadsparksvallen
2018-08-06 19:00 Eskilsminne IF - Dösjöbro IF 5 - 7 119 Västergårds IP 1, 9-manna
2018-08-07 19:00 Själevads IK - Umeå IK FF 0 - 2 160 Själevads IP A-Plan
2018-08-08 18:00 Korsnäs IF FK - Kvarnsvedens IK 0 - 3 86 Lindvallen A
2018-08-08 19:00 Infjärdens SK - Notvikens IK 2 - 1 77 IVAB Arena
2018-08-08 19:30 Gefle IF FF - IK Uppsala Fotboll 0 - 4 58 Gavlevallen
2018-08-14 19:30 Skoftebyns IF - Lidköpings FK 1 - 8 Nysätra IP
2018-08-14 20:30 Jitex Mölndal BK - Göteborgs DFF 2 - 0 212 Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-08-15 18:00 Lörby IF - Borgeby FK 1 - 0 50 Lörby Park
2018-08-15 19:00 Enköpings SK UK - Västerås BK 30 1 - 8 73 Enavallen A-plan
2018-08-15 19:00 QBIK - Mallbackens IF Sunne 0 - 2 80 Västerstrands IP
2018-08-15 19:00 BK Astrio - IF Böljan Falkenberg 0 - 1 89 Söndrums IP A
2018-08-15 19:00 Rödsle BK - Asarums IF FK OW (0 - 3) Fredriksbergs IP
2018-08-15 20:00 Tyresö FF - Bollstanäs SK 1 - 5 Tyresövallen 1
2018-08-15 20:00 IFK Norrköping FK - Sätra SK 7 - 0 42 Östgötaporten
2018-08-15 20:15 Täby FK - AIK 0 - 6 150 Tibblevallen (Täby SC 1)
Omgång 3
2018-09-05 17:30 Lörby IF - IFK Kalmar 1 - 5 Lörby Park
2018-09-12 19:00 Ljusdals IF - Umeå IK FF 1 - 0 207 Högslättens IP
2018-09-19 17:30 Infjärdens SK - Piteå IF DFF 0 - 10 112 IVAB Arena
2018-09-19 19:00 Mariebo IK - Linköpings FC 0 - 1 Stadsparksvallen
2018-09-19 19:00 IF Böljan Falkenberg - FC Rosengård 1 - 4 123 Falcon Alkoholfri Arena
2018-09-19 19:30 KIF Örebro DFF - Mallbackens IF Sunne 10 - 9 e.s. 77 Behrn Arena
2018-09-19 20:00 Bollstanäs SK - Hammarby IF FF 1 - 3 Bollstanäs IP 1
2018-09-25 19:00 IFK Norrköping FK - Eskilstuna United DFF 0 - 6 100 Östgötaporten
2018-10-03 18:30 Jitex Mölndal BK - Vittsjö GIK 3 - 2 e.f. Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-10-09 19:00 Kungsbacka DFF - Kristianstads DFF 0 - 1 75 Kungsbacka sportcenter 10
2018-10-10 19:00 Asarums IF FK - Växjö DFF 1 - 3 147 Asarums IP konstgräs
2018-10-10 19:15 Dösjöbro IF - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 4 157 Dösjöbro IP konstgräs
2018-10-17 19:00 Västerås BK 30 - Djurgårdens IF FF 1 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2018-10-30 18:30 Lidköpings FK - Kopparbergs/Göteborg FC 1 - 4 100 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2018-10-31 19:30 Kvarnsvedens IK - IK Uppsala Fotboll 0 - 3 50 Ljungbergsplanen
2018-11-01 19:00 IF Brommapojkarna - AIK 1 - 5 100 Grimsta IP 1