Spelprogram - F10 Kompisligan Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Blentarps BK Mattias Andersson 0708294110 blå/blå/blå
Dalby GIF vit Emma Svensson 046200052 0760263806 blå/vit/blå
Dösjöbro IF vit Klas Ekström 0704588350 röd/röd/röd
FC Staffanstorp vit Maria Olhed Widenstedt Ljusblå/Svart/Svarta
Husie IF Amir Burek Grön/Vit/Grön
IF Lödde Fredrik Appelgren 0706972325 Gul/Svart/Gula
Lilla Torg FF Markus Ånskog 0709778341 Svart/blå/Svart/Svart
Linero IF vit Jenny Hultberg 0736575745 Röd/Vit/Vit
Maglasäte IF Bo Sjöberg 0707969437 gul/svart/gul
Oxie SK svart Niklas Persson 0709206534 Vit, Svart, Svart
Södra Sandby IF vit Katja Lindblad 0709928611 blå/blå/blå
Torns IF Jim Johansson 0733609861 orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-11 10:00 Dösjöbro IF vit - Husie IF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2018-08-12 10:00 Dalby GIF vit - Blentarps BK Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2018-08-12 10:00 IF Lödde - Torns IF
2018-08-12 14:30 FC Staffanstorp vit - Maglasäte IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-08-14 17:15 Linero IF vit - Oxie SK svart Linero IP A-plan 7-manna B
2018-08-18 09:30 Husie IF - Dalby GIF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2018-08-18 10:00 Blentarps BK - FC Staffanstorp vit Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-08-18 11:30 Oxie SK svart - Dösjöbro IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2018-08-19 09:00 Torns IF - Lilla Torg FF Tornvallen, Stångby konstgräs
2018-08-19 12:00 Maglasäte IF - IF Lödde Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2018-08-19 17:00 Södra Sandby IF vit - Linero IF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2018-08-25 10:00 Oxie SK svart - Södra Sandby IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2018-08-25 11:00 IF Lödde - Blentarps BK
2018-08-25 13:00 Linero IF vit - Torns IF Linero IP A-plan 7-manna B
2018-08-26 10:00 Dalby GIF vit - Dösjöbro IF vit Dalby IP 7-manna väst
2018-08-26 10:00 Lilla Torg FF - Maglasäte IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
September
2018-09-01 10:00 Torns IF - Oxie SK svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2018-09-01 10:00 Blentarps BK - Lilla Torg FF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-09-01 11:30 Husie IF - IF Lödde Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2018-09-01 13:00 Dösjöbro IF vit - Södra Sandby IF vit Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2018-09-02 10:00 Dalby GIF vit - FC Staffanstorp vit Dalby IP 7-manna öst
2018-09-02 10:30 Maglasäte IF - Linero IF vit Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2018-09-03 17:15 FC Staffanstorp vit - Husie IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-09-08 Oxie SK svart - Maglasäte IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-08 11:00 Södra Sandby IF vit - Torns IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2018-09-09 10:00 FC Staffanstorp vit - Dösjöbro IF vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-09-09 10:00 IF Lödde - Dalby GIF vit
2018-09-09 10:00 Lilla Torg FF - Husie IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-09 10:00 Linero IF vit - Blentarps BK Linero IP A-plan 7-manna B
2018-09-15 11:30 Blentarps BK - Oxie SK svart Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-09-16 10:00 Dalby GIF vit - Lilla Torg FF Dalby IP 7-manna öst
2018-09-16 10:00 FC Staffanstorp vit - IF Lödde Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-09-16 12:00 Maglasäte IF - Södra Sandby IF vit Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2018-09-16 13:00 Dösjöbro IF vit - Torns IF
2018-09-21 18:00 Södra Sandby IF vit - Blentarps BK Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-22 09:30 Torns IF - Maglasäte IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2018-09-22 10:00 IF Lödde - Dösjöbro IF vit
2018-09-23 09:30 Lilla Torg FF - FC Staffanstorp vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2018-09-23 10:30 Linero IF vit - Dalby GIF vit Linero IP A-plan 7-manna B
2018-09-23 12:00 Oxie SK svart - Husie IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-29 09:30 Husie IF - Södra Sandby IF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2018-09-29 10:00 Blentarps BK - Torns IF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-09-30 10:00 Dalby GIF vit - Oxie SK svart Dalby IP 7-manna väst
2018-09-30 10:00 FC Staffanstorp vit - Linero IF vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-09-30 10:00 IF Lödde - Lilla Torg FF
2018-09-30 10:00 Dösjöbro IF vit - Maglasäte IF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
Oktober
2018-10-05 18:00 Oxie SK svart - FC Staffanstorp vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2018-10-05 18:00 Södra Sandby IF vit - Dalby GIF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2018-10-06 09:00 Lilla Torg FF - Dösjöbro IF vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2018-10-06 09:30 Torns IF - Husie IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2018-10-07 10:00 Linero IF vit - IF Lödde Linero IP A-plan 7-manna A
2018-10-07 10:30 Maglasäte IF - Blentarps BK Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2018-10-13 10:00 Lilla Torg FF - Södra Sandby IF vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2018-10-13 13:00 Husie IF - Linero IF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1