Spelprogram - P11 Kompisligan Sydöstra, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Blentarps BK Torbjörn Svensson 0739850021 blå/blå/blå
Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Borrby IF(Föreningen) röd, vit, röd
Gärsnäs AIS Pelle Mårtensson 0733321546 blå/vit/blå
IFK Simrishamn Christian Esbjörnsson 0708748260 Vit/Blå/Vit
Köpingebro IF svart Magnus Hallin 041118739 0708418739 Vit/svart /Svart/Svart
Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Björn Trulsson 0709452187 grå/svart/svart
Rydsgård/Skivarp Mikael Nilsson 0738319811 Vit, Blå, Blå
Sjöbo IF Isabella Susanna Rosberg 041618752 0704185961 blå/blå/blå
Skurups AIF Anders Backe 0765365506 grön/vita/grön
Spjutstorps IF röd Michael Andersen 0734017830 vit/röd/vit
Spjutstorps IF vit Michael Andersen 0734017830 vit/röd/vit
Tomelilla IF Ulf Schönström 041710772 0707672407 Blåvit/Blå/Blå
Veberöds AIF svart Niklas Wendel 0702651428 vit/svart/vit
Öja FF Caroline Martinsson 0702751141 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-12 10:00 IFK Simrishamn - Rydsgård/Skivarp
2018-08-12 11:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF
2018-08-12 11:00 Gärsnäs AIS - Spjutstorps IF vit Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-08-12 12:00 Skurups AIF - Öja FF
2018-08-14 17:30 Köpingebro IF svart - Sjöbo IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2018-08-17 18:30 Spjutstorps IF vit - Veberöds AIF svart
2018-08-18 11:30 Sjöbo IF - Blentarps BK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2018-08-19 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - IFK Simrishamn Hamondavallen 7-manna 1
2018-08-19 10:00 Köpingebro IF svart - Gärsnäs AIS Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2018-08-19 10:30 Tomelilla IF - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-08-19 15:00 Spjutstorps IF röd - Skurups AIF
2018-08-23 18:00 Öja FF - Rydsgård/Skivarp
2018-08-26 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Tomelilla IF Hamondavallen 7-manna 1
2018-08-26 10:00 IFK Simrishamn - Öja FF
2018-08-26 10:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Spjutstorps IF vit Björkavallen A-plan 7-manna 1
2018-08-26 11:00 Rydsgård/Skivarp - Spjutstorps IF röd Möllevallen, Skivarp A-plan 7-manna
2018-08-26 11:00 Skurups AIF - Sjöbo IF
2018-08-26 11:00 Blentarps BK - Gärsnäs AIS Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-08-30 18:00 Spjutstorps IF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF
2018-08-30 18:45 Sjöbo IF - Rydsgård/Skivarp Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
September
2018-09-01 13:00 Spjutstorps IF röd - Öja FF
2018-09-02 10:30 Tomelilla IF - IFK Simrishamn Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-09-02 10:30 Gärsnäs AIS - Skurups AIF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-09-02 11:30 Blentarps BK - Veberöds AIF svart Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-09-04 18:00 Blentarps BK - Spjutstorps IF röd Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-09-04 18:30 Köpingebro IF svart - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2018-09-06 18:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Blentarps BK Björkavallen A-plan 7-manna 1
2018-09-08 10:00 Öja FF - Sjöbo IF
2018-09-08 11:30 Skurups AIF - Veberöds AIF svart
2018-09-09 10:00 IFK Simrishamn - Spjutstorps IF röd
2018-09-09 10:30 Tomelilla IF - Spjutstorps IF vit Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-09-09 13:00 Rydsgård/Skivarp - Gärsnäs AIS Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
2018-09-13 18:00 Veberöds AIF svart - Köpingebro IF svart Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2018-09-13 18:00 Spjutstorps IF vit - IFK Simrishamn
2018-09-14 17:30 Sjöbo IF - Spjutstorps IF röd Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2018-09-15 10:00 Gärsnäs AIS - Öja FF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-09-15 10:00 Blentarps BK - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-09-16 10:00 Köpingebro IF svart - Tomelilla IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2018-09-16 11:00 Veberöds AIF svart - Rydsgård/Skivarp Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2018-09-20 17:45 Spjutstorps IF röd - Gärsnäs AIS
2018-09-20 18:00 Veberöds AIF svart - Tomelilla IF Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2018-09-21 17:45 Spjutstorps IF vit - Köpingebro IF svart
2018-09-22 10:00 IFK Simrishamn - Sjöbo IF
2018-09-22 10:30 Tomelilla IF - Blentarps BK Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-09-22 11:00 Rydsgård/Skivarp - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Möllevallen, Skivarp A-plan 7-manna
2018-09-22 13:00 Öja FF - Veberöds AIF svart
2018-09-25 17:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Köpingebro IF svart Hamondavallen 7-manna 1
2018-09-29 11:00 Gärsnäs AIS - Sjöbo IF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-09-29 11:00 Rydsgård/Skivarp - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
2018-09-29 13:00 Köpingebro IF svart - IFK Simrishamn Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2018-09-30 11:30 Blentarps BK - Spjutstorps IF vit Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2018-09-30 12:00 Skurups AIF - Tomelilla IF
2018-09-30 14:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Öja FF Björkavallen A-plan 7-manna 1
Oktober
2018-10-03 18:30 Köpingebro IF svart - Blentarps BK Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2018-10-03 18:30 Sjöbo IF - Veberöds AIF svart Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2018-10-04 18:00 Veberöds AIF svart - Spjutstorps IF röd Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2018-10-06 10:00 IFK Simrishamn - Gärsnäs AIS
2018-10-06 10:00 Spjutstorps IF röd - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF
2018-10-06 13:00 Öja FF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF
2018-10-07 10:30 Tomelilla IF - Rydsgård/Skivarp Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2018-10-07 15:00 Spjutstorps IF vit - Skurups AIF
2018-10-13 11:00 Skurups AIF - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Skurups IP, konstgräs 7-manna 1
2018-10-20 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Skurups AIF Hamondavallen 7-manna 1