Spelprogram - Futsal Pojkar 12-2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF Thomas Hedberg 0708460245 Vinröd, Svart, Svarta
FC Boo Tobias Wilén Svart/vit, Svart, Svart
FOC Farsta Göran Norberg 0709343466 Röd, Svart, Svart
IFK Haninge Mikael Gumplowicz 0736341635 Vit, Blå, Vit
Nacka Juniors FF Stefan Koskinen Blå-Blå-Blå
Nacka Vit/Sickla Olof Petter Bertel Linder 0701694094 Blå-Blå-Blå
Orminge FC Staffan Nöteberg 0857029691 0708628888
Saltsjöbadens IF Pia Rotsman 0708217158 Blå/Vit, Blå, Blå
Saltsjö-Boo IF Stefan Bjurholm 0722426454 0722426454 Svart, Svart, Svart
Skogås-Trångsunds FF Håkan Karlsson 0706454364 Röd-Blå, Blå, Blå
Sköndals IK FK Tibor Magyar 0707317238
Spårvägens FF Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/vit, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-09 20:00 Boo FF - IFK Haninge Myrsjö Sporthall 1
2018-11-10 18:00 Saltsjöbadens IF - Nacka Vit/Sickla Tattby Sporthall
2018-11-11 09:00 Sköndals IK FK - Spårvägens FF Gubbängshallen
2018-11-11 10:00 Skogås-Trångsunds FF - FC Boo Östra Gymnasiehallen
2018-11-11 10:00 FOC Farsta - Saltsjö-Boo IF Gubbängshallen
2018-11-11 19:00 Orminge FC - Nacka Juniors FF Myrsjö Sporthall 1
2018-11-16 20:00 FC Boo - Saltsjöbadens IF Myrsjö Sporthall 1
2018-11-18 10:00 Nacka Vit/Sickla - Boo FF Tattby Sporthall
2018-11-18 11:00 Nacka Juniors FF - Sköndals IK FK Tattby Sporthall
2018-11-18 17:00 Spårvägens FF - FOC Farsta Gubbängshallen
2018-11-18 17:30 IFK Haninge - Orminge FC Söderbymalmshallen
2018-11-23 20:00 Orminge FC - Nacka Vit/Sickla Myrsjö Sporthall 1
2018-11-24 17:00 Saltsjöbadens IF - Saltsjö-Boo IF Tattby Sporthall
2018-11-24 18:00 Skogås-Trångsunds FF - FOC Farsta Edbohallen
2018-11-24 18:00 Nacka Juniors FF - Spårvägens FF Tattby Sporthall
2018-11-25 17:00 Sköndals IK FK - IFK Haninge Gubbängshallen
2018-11-25 19:00 Boo FF - FC Boo Myrsjö Sporthall 1
December
2018-12-01 14:00 Saltsjö-Boo IF - Skogås-Trångsunds FF Nya Myrsjö Sporthall
2018-12-02 18:00 FC Boo - Orminge FC Myrsjö Sporthall 1
2018-12-07 20:00 Saltsjö-Boo IF - Boo FF Myrsjö Sporthall 1
2018-12-09 11:00 Nacka Vit/Sickla - Sköndals IK FK Tattby Sporthall
2018-12-09 17:00 FOC Farsta - Saltsjöbadens IF Gubbängshallen
2018-12-09 17:30 IFK Haninge - Nacka Juniors FF Söderbymalmshallen
2018-12-09 18:00 Spårvägens FF - Skogås-Trångsunds FF Gubbängshallen
2018-12-16 10:00 Nacka Juniors FF - Nacka Vit/Sickla Tattby Sporthall
2018-12-16 11:00 Saltsjöbadens IF - Skogås-Trångsunds FF Tattby Sporthall
2018-12-16 17:00 Sköndals IK FK - FC Boo Gubbängshallen
2018-12-16 17:30 IFK Haninge - Spårvägens FF Söderbymalmshallen
2018-12-16 18:00 Orminge FC - Saltsjö-Boo IF Myrsjö Sporthall 1
2018-12-16 19:00 Boo FF - FOC Farsta Myrsjö Sporthall 1
Januari
2019-01-11 20:00 FC Boo - Nacka Juniors FF Myrsjö Sporthall 1
2019-01-12 13:45 IFK Haninge - FC Boo Jordbro Sporthall
2019-01-12 17:30 Skogås-Trångsunds FF - Boo FF Östra Gymnasiehallen
2019-01-13 10:00 Spårvägens FF - Saltsjöbadens IF Gubbängshallen
2019-01-13 12:00 Nacka Vit/Sickla - IFK Haninge Tattby Sporthall
2019-01-13 18:00 Saltsjö-Boo IF - Sköndals IK FK Myrsjö Sporthall 1
2019-01-13 19:00 FOC Farsta - Orminge FC Gubbängshallen
2019-01-18 20:00 Orminge FC - Skogås-Trångsunds FF Myrsjö Sporthall 1
2019-01-19 17:00 Nacka Vit/Sickla - Spårvägens FF Tattby Sporthall
2019-01-19 18:00 Nacka Juniors FF - Saltsjö-Boo IF Tattby Sporthall
2019-01-20 12:00 Sköndals IK FK - FOC Farsta Gubbängshallen
2019-01-20 18:00 Boo FF - Saltsjöbadens IF Myrsjö Sporthall 1
2019-01-25 20:00 Saltsjö-Boo IF - IFK Haninge Myrsjö Sporthall 1
2019-01-27 10:00 Saltsjöbadens IF - Orminge FC Tattby Sporthall
2019-01-27 10:00 IFK Haninge - FOC Farsta Söderbymalmshallen
2019-01-27 15:00 FOC Farsta - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2019-01-27 16:00 Spårvägens FF - Boo FF Gubbängshallen
2019-01-27 18:00 FC Boo - Nacka Vit/Sickla Myrsjö Sporthall 1
Februari
2019-02-01 20:00 FC Boo - Spårvägens FF Myrsjö Sporthall 1
2019-02-03 10:00 Nacka Vit/Sickla - Saltsjö-Boo IF Tattby Sporthall
2019-02-03 11:00 Nacka Juniors FF - Skogås-Trångsunds FF Tattby Sporthall
2019-02-03 17:00 Sköndals IK FK - Saltsjöbadens IF Gubbängshallen
2019-02-03 18:00 Orminge FC - Boo FF Myrsjö Sporthall 1
2019-02-08 18:30 Saltsjöbadens IF - Nacka Juniors FF Tattby Sporthall
2019-02-10 08:00 Skogås-Trångsunds FF - IFK Haninge Stuvstahallen
2019-02-10 19:00 FOC Farsta - Nacka Vit/Sickla Gubbängshallen
2019-02-10 19:00 Saltsjö-Boo IF - FC Boo Myrsjö Sporthall 1
2019-02-10 20:00 Boo FF - Sköndals IK FK Myrsjö Sporthall 1
2019-02-10 20:00 Spårvägens FF - Orminge FC Gubbängshallen
2019-02-15 20:00 Saltsjö-Boo IF - Spårvägens FF Myrsjö Sporthall 1
2019-02-17 10:00 Nacka Juniors FF - Boo FF Tattby Sporthall
2019-02-17 13:00 Sköndals IK FK - Orminge FC Gubbängshallen
2019-02-17 17:30 IFK Haninge - Saltsjöbadens IF Söderbymalmshallen
2019-02-17 18:00 FC Boo - FOC Farsta Myrsjö Sporthall 1
2019-02-17 18:00 Nacka Vit/Sickla - Skogås-Trångsunds FF Tattby Sporthall
2019-02-24 19:00 Skogås-Trångsunds FF - Sköndals IK FK Farstahallen 4