Tabell och resultat - Div. 7 Södra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-07-04 19:00 Ysby BK - Andersbergs IK 3 - 5 Munkavallen A
2019-07-02 19:00 Lidhults GOIF - Vapnö IF 0 - 2 Lomövallen
2019-07-01 19:00 Knäreds IK - Kornhult/Hishult/Våxtorp 1 - 2 Lagavallen A
2019-06-28 19:00 Vapnö IF - Ysby BK 4 - 3 Vapnö IP 1
2019-06-28 19:00 Andersbergs IK - BK Walldia 0 - 0 Halmstad Arena P4
2019-06-27 19:00 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Lidhults GOIF 3 - 1 Kornhults IP A
2019-06-20 19:00 Knäreds IK - BK Walldia 1 - 10 Lagavallen A
2019-06-20 18:30 Ysby BK - Kornhult/Hishult/Våxtorp 3 - 4 Munkavallen A
2019-06-19 19:00 Vapnö IF - Andersbergs IK 0 - 2 Vapnö IP 1
2019-06-14 19:00 BK Walldia - Lidhults GOIF 7 - 0 Wallevi A
2019-06-12 19:00 Kornhult/Hishult/Våxtorp - Vapnö IF 3 - 4 Hishults IP A
2019-06-12 19:00 Andersbergs IK - Knäreds IK 9 - 1 Halmstad Arena P4
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Andersbergs IK 12 9 2 1 42-13 29 29 6 4 1 1 24-8 16 13 6 5 1 0 18-5 13 16
BK Walldia 11 7 4 0 47-8 39 25 6 3 3 0 22-5 17 12 5 4 1 0 25-3 22 13
Vapnö IF 11 8 1 2 35-22 13 25 5 3 0 2 13-11 2 9 6 5 1 0 22-11 11 16
Kornhult/ Hishult/ Våxtorp 11 5 1 5 25-30 -5 16 5 2 0 3 11-15 -4 6 6 3 1 2 14-15 -1 10
Ysby BK 11 4 0 7 29-28 1 12 5 1 0 4 13-16 -3 3 6 3 0 3 16-12 4 9
Lidhults GOIF 11 2 0 9 13-42 -29 6 6 1 0 5 7-20 -13 3 5 1 0 4 6-22 -16 3
Knäreds IK 11 0 0 11 9-57 -48 0 6 0 0 6 6-29 -23 0 5 0 0 5 3-28 -25 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-02 19:00 Vapnö IF - Knäreds IK Vapnö IP 1
2019-08-05 19:00 Kornhult/Hishult/Våxtorp - BK Walldia Kornhults IP A
2019-08-07 19:00 Ysby BK - Lidhults GOIF Munkavallen A
2019-08-09 19:00 Vapnö IF - BK Walldia Vapnö IP 1
2019-08-11 14:00 Ysby BK - Knäreds IK Munkavallen A
2019-08-12 19:00 Lidhults GOIF - Andersbergs IK Lomövallen
2019-08-16 18:45 Knäreds IK - Lidhults GOIF Lagavallen A
2019-08-16 19:00 Andersbergs IK - Kornhult/Hishult/Våxtorp Halmstad Arena P4
2019-08-16 19:00 BK Walldia - Ysby BK Wallevi A
2019-08-22 18:30 Knäreds IK - Andersbergs IK Lagavallen A
2019-08-23 19:00 Lidhults GOIF - BK Walldia Lomövallen
2019-08-24 14:00 Vapnö IF - Kornhult/Hishult/Våxtorp Vapnö IP 1