Tabell och resultat - Ligacupen U17 B8

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-02-15 19:15 Eskilsminne IF (U17) - IF Lödde (U17) 0 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2019-02-14 19:15 BK Höllviken (U17) - Landskrona BoIS (U17) 1 - 5 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2019-02-14 18:30 IS Halmia/Academy (U17) - Falkenbergs FF (U17) 2 - 3 Halmstad Arena P6
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Landskrona BoIS (U17) 1 1 0 0 5-1 4 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 5-1 4 3
Falkenbergs FF (U17) 1 1 0 0 3-2 1 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 3-2 1 3
IF Lödde (U17) 1 1 0 0 1-0 1 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 1-0 1 3
IS Halmia/ Academy (U17) 1 0 0 1 2-3 -1 0 1 0 0 1 2-3 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Eskilsminne IF (U17) 1 0 0 1 0-1 -1 0 1 0 0 1 0-1 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0
BK Höllviken (U17) 1 0 0 1 1-5 -4 0 1 0 0 1 1-5 -4 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-02-24 11:30 Landskrona BoIS (U17) - Eskilsminne IF (U17) Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-02-24 14:00 IF Lödde (U17) - IS Halmia/Academy (U17) Tolvans IP konstgräs
2019-02-24 14:15 Falkenbergs FF (U17) - BK Höllviken (U17) Kristineslätt IP 5
2019-03-02 10:00 IS Halmia/Academy (U17) - Eskilsminne IF (U17) Skedalaheds IP 3
2019-03-03 12:00 BK Höllviken (U17) - IF Lödde (U17) Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2019-03-03 18:15 Falkenbergs FF (U17) - Landskrona BoIS (U17) Kristineslätt IP 5
2019-03-09 13:00 Eskilsminne IF (U17) - BK Höllviken (U17) Harlyckan 3, konstgräs
2019-03-09 14:15 IF Lödde (U17) - Falkenbergs FF (U17) Tolvans IP konstgräs
2019-03-10 12:00 IS Halmia/Academy (U17) - Landskrona BoIS (U17) Halmstad Arena P6
2019-03-17 11:30 Landskrona BoIS (U17) - IF Lödde (U17) Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-03-17 12:15 Falkenbergs FF (U17) - Eskilsminne IF (U17) Kristineslätt IP 5
2019-03-17 14:00 BK Höllviken (U17) - IS Halmia/Academy (U17) Höllvikens IP plan 4 konstgräs