Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp G Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Amel Badnjevic 0735761941 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Mauricio Vergara Tapia 0739721506 0768504088 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Vit Johan Henrik Ekstorm 0732744208 gul-svart randig/svart/svarta
GAIS Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart/Vit/Vit
Hovås Billdal IF Blå Olle Perzon 0708294547 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF Gul Martin Cardell 0703517733 Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF Röd Anna Glenvik 0768179375 Vit/Vit/Vit
Nol IK Daniel Dahlman +46708291139 Blå/Vita/blå/vita
Partille IF FK Röd Tommy Moholi Röd, Vit, Röd
Qviding FIF Vit Per Skånberg 0704169895 Vinröd/Vit/Vita
Sävedalens IF Röd Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Vit Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Västra Frölunda IF Grön Michael Sheppard Grön/vit (senior) grön(juniorer) /vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF Rosa Michael Sheppard grön/grön/grön
Västra Frölunda IF Vit Michael Sheppard Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Örgryte IS FF Blå André Gjerström 0733358691 Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Röd André Gjerström 0733358691 Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Vit André Gjerström 0733358691 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-24 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - Örgryte IS FF Blå Garminvallen 12
2019-08-24 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Örgryte IS FF Röd Garminvallen 11
2019-08-24 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Sävedalens IF Röd Garminvallen 12
2019-08-24 12:00 Qviding FIF Vit - GAIS Skatås 21
2019-08-27 18:30 Hovås Billdal IF Gul - Sävedalens IF Vit Billdalsvallen 1A
2019-10-13 12:00 BK Häcken Vit - Partille IF FK Röd Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-26 16:00 BK Häcken Svart - Hovås Billdal IF Blå Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-26 17:15 BK Häcken Gul - Hovås Billdal IF Röd Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 8
2019-08-31 10:00 Västra Frölunda IF Vit - Hovås Billdal IF Gul Garminvallen 12
2019-08-31 12:15 Nol IK - Hovås Billdal IF Blå Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-08-31 14:00 BK Häcken Gul - Örgryte IS FF Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-01 10:00 GAIS - Västra Frölunda IF Rosa Gaisgården 22
2019-09-01 11:00 Partille IF FK Röd - Qviding FIF Vit Lexby 22 Konstgräs
2019-09-01 11:15 Örgryte IS FF Röd - Sävedalens IF Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-01 12:00 BK Häcken Svart - Sävedalens IF Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-22 10:30 BK Häcken Vit - Hovås Billdal IF Röd Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 9
2019-09-07 10:00 Västra Frölunda IF Grön - BK Häcken Gul Garminvallen 11
2019-09-07 11:15 Sävedalens IF Vit - Västra Frölunda IF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-07 12:00 Qviding FIF Vit - BK Häcken Vit Skatås 21
2019-09-07 15:00 Örgryte IS FF Vit - BK Häcken Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-08 14:15 Partille IF FK Röd - Västra Frölunda IF Rosa Lexby 22 Konstgräs
2019-09-10 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Örgryte IS FF Blå Billdalsvallen 1A
2019-09-10 18:30 Hovås Billdal IF Gul - Örgryte IS FF Röd Billdalsvallen 1B
2019-09-12 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Nol IK Billdalsvallen 1B
Omgång 10
2019-09-14 10:00 Sävedalens IF Vit - Örgryte IS FF Röd Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-14 10:00 Sävedalens IF Röd - BK Häcken Gul Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-14 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - Qviding FIF Vit Garminvallen 12
2019-09-14 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Örgryte IS FF Vit Garminvallen 11
2019-09-14 15:15 BK Häcken Vit - Nol IK Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-14 16:30 BK Häcken Svart - Västra Frölunda IF Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-17 18:00 Hovås Billdal IF Blå - GAIS Billdalsvallen 1B
2019-09-18 18:00 Hovås Billdal IF Röd - Örgryte IS FF Blå Billdalsvallen 1A
Omgång 11
2019-09-21 10:00 Örgryte IS FF Vit - Sävedalens IF Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-21 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - BK Häcken Vit Garminvallen 12
2019-09-21 10:00 Västra Frölunda IF Grön - BK Häcken Svart Garminvallen 11
2019-09-21 11:15 Örgryte IS FF Blå - Nol IK ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-21 12:30 Örgryte IS FF Röd - Västra Frölunda IF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-21 14:00 BK Häcken Gul - Hovås Billdal IF Gul Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-22 11:00 Partille IF FK Röd - Hovås Billdal IF Blå Lexby 21 Konstgräs
2019-10-11 19:15 GAIS - Hovås Billdal IF Röd Gaisgården 22
Omgång 12
2019-09-26 18:00 Nol IK - GAIS Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 10:00 Sävedalens IF Vit - BK Häcken Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-28 10:00 Sävedalens IF Röd - Västra Frölunda IF Grön Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-28 15:15 BK Häcken Vit - Örgryte IS FF Blå Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-28 16:30 BK Häcken Svart - Örgryte IS FF Röd Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-01 17:30 Hovås Billdal IF Röd - Partille IF FK Röd Billdalsvallen 1A
2019-10-03 17:30 Hovås Billdal IF Blå - Qviding FIF Vit Billdalsvallen 1A
2019-11-02 12:30 Örgryte IS FF Vit - Hovås Billdal IF Gul Hammarviken Arena 31
Omgång 13
2019-10-05 10:00 GAIS - Örgryte IS FF Blå Gaisgården 22
2019-10-05 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - Hovås Billdal IF Blå Garminvallen 12
2019-10-05 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Hovås Billdal IF Gul Garminvallen 11
2019-10-05 11:00 Örgryte IS FF Vit - Sävedalens IF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-10-05 11:15 Sävedalens IF Röd - BK Häcken Svart Vallhamra 22 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Qviding FIF Vit - Hovås Billdal IF Röd Skatås 21
2019-10-05 14:00 BK Häcken Gul - Västra Frölunda IF Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-06 11:00 Partille IF FK Röd - Nol IK Lexby 21 Konstgräs
Omgång 14
2019-10-01 17:30 Hovås Billdal IF Gul - Sävedalens IF Röd Billdalsvallen 1B
2019-10-12 10:00 Västra Frölunda IF Vit - Örgryte IS FF Vit Garminvallen 12
2019-10-12 10:00 Sävedalens IF Vit - Västra Frölunda IF Grön Vallhamra 21 Konstgräs
2019-10-13 13:30 BK Häcken Gul - Örgryte IS FF Röd Slättadamm 3 konstgräs