Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp H Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Adel Alic 0722545519 Svart/Svart/Svarta
Bergums IF Blå Daniel Eriksson 0704248844 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Daniel Eriksson 0704248844 Blå/Blå/Blåa
Floda BoIF Philip Andersson 0704739468 Mörkblå/Vit/Mörkblå
Fässbergs IF Lila Daniel Muthas 0730271190 Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Vit Daniel Muthas 0730271190 Lila/Vit/Lila
Gunnared KIF Bakhtiar Khalil Shahab 0762326466 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Gunnilse IS Blå Agron Ismaili 0709464878 Röd/Blå/Röda
Gunnilse IS Röd Agron Ismaili 0709464878 Röd/Blå/Röda
Hovås Billdal IF Svart Petter Hulgaard Vit/vit/vit
Partille IF FK Svart Tommy Moholi Röd/Vit/Röd
Partille IF FK Vit Tommy Moholi röd/vit/röd
Qviding FIF Svart Per Skånberg 0704169895 Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vinröd Per Skånberg 0704169895 Vinröd/Vit/Vit
Sävedalens IF Blå Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 Sävedalens IF Blå - Qviding FIF Vinröd Vallhamra 21 Konstgräs
2019-08-24 10:00 Angered MBIK - Qviding FIF Svart Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-08-24 11:15 Floda BoIF - Partille IF FK Vit Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-08-24 12:00 Bergums IF Blå - Gunnared KIF Bergumsvallen 22
2019-08-24 16:45 Fässbergs IF Lila - Gunnilse IS Blå Rävekärrsplan 11
2019-08-24 16:45 Fässbergs IF Vit - Gunnilse IS Röd Rävekärrsplan 12
2019-08-27 18:30 Hovås Billdal IF Svart - Partille IF FK Svart Billdalsvallen 1B
Omgång 2
2019-08-24 11:00 Gunnilse IS Blå - Hovås Billdal IF Svart Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-08-25 13:00 Gunnilse IS Röd - Floda BoIF Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-08-31 10:00 Bergums IF Blå - Fässbergs IF Lila Bergumsvallen 21
2019-08-31 10:00 Gunnared KIF - Qviding FIF Vinröd Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Bergums IF Vit - Fässbergs IF Vit Bergumsvallen 21
2019-09-01 12:15 Partille IF FK Vit - Angered MBIK Lexby 22 Konstgräs
2019-09-01 13:30 Partille IF FK Svart - Sävedalens IF Blå Lexby 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-09-07 10:00 Floda BoIF - Bergums IF Blå Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-07 10:00 Angered MBIK - Gunnilse IS Blå Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-09-07 12:30 Fässbergs IF Vit - Gunnared KIF Rävekärrsplan 12
2019-09-07 12:30 Sävedalens IF Blå - Gunnilse IS Röd Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-08 13:00 Partille IF FK Svart - Qviding FIF Svart Lexby 21 Konstgräs
2019-09-08 13:00 Partille IF FK Vit - Qviding FIF Vinröd Lexby 22 Konstgräs
2019-09-11 18:30 Hovås Billdal IF Svart - Bergums IF Vit Billdalsvallen 1B
Omgång 4
2019-09-14 10:00 Bergums IF Blå - Sävedalens IF Blå Bergumsvallen 22
2019-09-14 10:00 Gunnilse IS Röd - Qviding FIF Svart Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-09-14 10:00 Gunnilse IS Blå - Qviding FIF Vinröd Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-09-14 10:00 Gunnared KIF - Partille IF FK Vit Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Bergums IF Vit - Angered MBIK Bergumsvallen 21
2019-09-14 12:30 Fässbergs IF Lila - Floda BoIF Rävekärrsplan 11
2019-09-14 12:30 Fässbergs IF Vit - Hovås Billdal IF Svart Rävekärrsplan 12
Omgång 5
2019-09-18 18:00 Hovås Billdal IF Svart - Gunnared KIF Billdalsvallen 1B
2019-09-21 10:00 Sävedalens IF Blå - Fässbergs IF Lila Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-21 11:00 Angered MBIK - Fässbergs IF Vit Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-09-21 12:00 Qviding FIF Vinröd - Bergums IF Vit Skatås 22
2019-09-22 12:15 Partille IF FK Vit - Gunnilse IS Blå Lexby 22 Konstgräs
2019-09-22 13:30 Partille IF FK Svart - Gunnilse IS Röd Lexby 22 Konstgräs
Omgång 6
2019-09-25 17:45 Hovås Billdal IF Svart - Angered MBIK Billdalsvallen 1B
2019-09-28 11:15 Floda BoIF - Sävedalens IF Blå Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-28 11:15 Gunnared KIF - Gunnilse IS Blå Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Bergums IF Vit - Partille IF FK Vit Bergumsvallen 21
2019-09-28 12:30 Fässbergs IF Lila - Qviding FIF Svart Rävekärrsplan 11
2019-09-28 12:30 Fässbergs IF Vit - Qviding FIF Vinröd Rävekärrsplan 12
Omgång 7
2019-10-05 10:00 Angered MBIK - Gunnared KIF Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2019-10-05 10:00 Gunnilse IS Blå - Bergums IF Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-10-05 11:15 Gunnilse IS Röd - Bergums IF Blå Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-10-05 13:15 Qviding FIF Svart - Floda BoIF Skatås 21
2019-10-05 13:15 Qviding FIF Vinröd - Hovås Billdal IF Svart Skatås 22
2019-10-06 12:15 Partille IF FK Vit - Fässbergs IF Vit Lexby 22 Konstgräs
2019-10-06 13:30 Partille IF FK Svart - Fässbergs IF Lila Lexby 22 Konstgräs
Omgång 8
2019-10-12 10:00 Gunnared KIF - Bergums IF Vit Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-10-12 11:00 Gunnilse IS Röd - Fässbergs IF Lila Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-10-12 11:00 Partille IF FK Svart - Floda BoIF Lexby 22 Konstgräs
2019-10-12 12:00 Qviding FIF Svart - Sävedalens IF Blå Skatås 21