Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp E Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Balltorps FF Gabriel Glenz 0761151086 Röd/Svart/Svarta
BK Bifrost Erik Bergsten 0708532286 Röd-vit/Vit/Röd
Donsö IS Skärgårdens IK Johannes Magnusson 0704539931 röd/vit/vit
Hovås Billdal IF 1 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 2 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 5 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/Vit/Vita
Hovås Billdal IF 6 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll Röd Mats Lennersten Vit/Vit/Vita
IF Väster Vit Jakob Weimers Pohorely 0702395341 Orange, Svart, Orange
Kungsladugårds BK Marcus Angelin 0703381334 Vinröd/Vita/Vinröda
Masthuggets BK Anna Linda Charlotte Ehn Strömberg Röd/Blå/Röda/blå
Näsets SK 1 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK 2 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK 3 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Sandarna BK Fredrik Andersson 0737144201 Svart/Röd randig/svarta/röda
Slottsskogen/Godhem IF Svart Emil Grann 0704798030 VIT, VIT, VIT
Solängens BK Nicolas Sebastian Gattario 0709875806 Vit/Vit/Vita
Västra Frölunda IF Vit Admir Begic grön/grön/grön
Älvsborg FF Svart Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF Vit Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-19 19:00 Näsets SK 2 - Hovås Billdal IF 5 Stavdal Arena
2019-08-20 19:00 Näsets SK 3 - Hovås Billdal IF 6 Stavdal Arena
2019-08-22 18:30 Älvsborg FF Svart - Näsets SK 1 Hagenplan 11
2019-08-22 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Balltorps FF Billdalsvallen 1A
2019-08-22 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Kungsladugårds BK Billdalsvallen 1B
2019-08-22 19:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Donsö IS Skärgårdens IK Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-22 19:15 Älvsborg FF Vit - Masthuggets BK Hagenplan 12
2019-08-24 11:00 Sandarna BK - Solängens BK Sannaplan 2
2019-08-25 12:30 Västra Frölunda IF Vit - Slottsskogen/Godhem IF Svart Garminvallen 12
2019-08-28 18:00 BK Bifrost - IF Väster Vit Bifrostplan 11
Omgång 2
2019-08-29 18:30 Hovås Billdal IF 5 - Kungsladugårds BK Billdalsvallen 1A
2019-08-29 18:30 Hovås Billdal IF 6 - Balltorps FF Billdalsvallen 1B
2019-08-29 19:00 Näsets SK 3 - Västra Frölunda IF Vit Stavdal Arena
2019-08-30 19:00 Näsets SK 2 - IF Mölndal Fotboll Röd Stavdal Arena
2019-08-31 14:00 Donsö IS Skärgårdens IK - Älvsborg FF Vit Styrsöplan 12 Gräs
2019-09-01 12:00 Solängens BK - Hovås Billdal IF 2 Eklandavallen 12
2019-09-01 12:00 Masthuggets BK - BK Bifrost Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-09-01 14:30 Slottsskogen/Godhem IF Svart - Älvsborg FF Svart Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-09-03 19:00 Näsets SK 1 - Sandarna BK Stavdal Arena
2019-10-13 11:15 IF Väster Vit - Hovås Billdal IF 1 Önneredsplan 11 Konstgräs
Omgång 3
2019-09-05 18:15 Älvsborg FF Vit - Näsets SK 3 Hagenplan 12
2019-09-05 18:15 Älvsborg FF Svart - Näsets SK 2 Hagenplan 11
2019-09-05 18:15 Hovås Billdal IF 1 - Näsets SK 1 Billdalsvallen 1A
2019-09-05 18:15 Hovås Billdal IF 2 - Masthuggets BK Billdalsvallen 1B
2019-09-05 18:30 IF Mölndal Fotboll Röd - Hovås Billdal IF 6 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-08 10:00 BK Bifrost - Slottsskogen/Godhem IF Svart Bifrostplan 12
2019-09-08 10:00 Balltorps FF - Solängens BK Förbovallen 12
2019-09-08 10:45 Sandarna BK - Donsö IS Skärgårdens IK Sannaplan 2
2019-09-08 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Hovås Billdal IF 5 Garminvallen 12
2019-09-08 13:00 Kungsladugårds BK - IF Väster Vit Sjöbaren Arena
Omgång 4
2019-09-12 17:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Älvsborg FF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-12 19:00 Näsets SK 1 - Kungsladugårds BK Stavdal Arena
2019-09-13 18:15 Hovås Billdal IF 5 - IF Väster Vit Billdalsvallen 1A
2019-09-13 18:15 Hovås Billdal IF 6 - Solängens BK Billdalsvallen 1B
2019-09-13 19:00 Näsets SK 3 - Sandarna BK Stavdal Arena
2019-09-15 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Älvsborg FF Vit Garminvallen 12
2019-09-15 13:15 Slottsskogen/Godhem IF Svart - Hovås Billdal IF 2 Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-09-15 13:30 Donsö IS Skärgårdens IK - Hovås Billdal IF 1 Donsövallen 12
2019-09-17 19:00 Näsets SK 2 - BK Bifrost Stavdal Arena
Omgång 5
2019-09-19 18:00 Hovås Billdal IF 1 - Näsets SK 3 Billdalsvallen 1A
2019-09-19 18:00 Hovås Billdal IF 2 - Näsets SK 2 Billdalsvallen 1B
2019-09-19 18:15 Älvsborg FF Vit - Hovås Billdal IF 5 Hagenplan 12
2019-09-19 18:15 Älvsborg FF Svart - Hovås Billdal IF 6 Hagenplan 11
2019-09-22 10:00 Balltorps FF - Slottsskogen/Godhem IF Svart Förbovallen 12
2019-09-22 10:45 Sandarna BK - Västra Frölunda IF Vit Sannaplan 2
2019-09-22 11:15 BK Bifrost - IF Mölndal Fotboll Röd Bifrostplan 12
2019-09-22 11:15 IF Väster Vit - Näsets SK 1 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-09-22 13:00 Kungsladugårds BK - Donsö IS Skärgårdens IK Sjöbaren Arena
2019-09-22 15:15 Solängens BK - Masthuggets BK Eklandavallen 12
Omgång 6
2019-09-26 18:00 Älvsborg FF Vit - Sandarna BK Hagenplan 12
2019-09-26 18:30 Älvsborg FF Svart - BK Bifrost Hagenplan 11
2019-09-27 17:45 IF Mölndal Fotboll Röd - Hovås Billdal IF 2 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-27 17:45 Hovås Billdal IF 5 - Näsets SK 1 Billdalsvallen 1A
2019-09-29 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Hovås Billdal IF 1 Garminvallen 12
2019-09-29 13:15 Slottsskogen/Godhem IF Svart - Solängens BK Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-09-29 13:30 Donsö IS Skärgårdens IK - IF Väster Vit Donsövallen 11
2019-09-29 17:45 Hovås Billdal IF 6 - Masthuggets BK Billdalsvallen 1B
2019-09-30 19:00 Näsets SK 3 - Kungsladugårds BK Stavdal Arena
2019-10-01 19:00 Näsets SK 2 - Balltorps FF Stavdal Arena
Omgång 7
2019-10-04 17:30 Hovås Billdal IF 1 - Älvsborg FF Vit Billdalsvallen 1A
2019-10-04 17:30 Hovås Billdal IF 2 - Älvsborg FF Svart Billdalsvallen 1B
2019-10-05 12:00 Näsets SK 1 - Donsö IS Skärgårdens IK Stavdal Arena
2019-10-06 10:00 Balltorps FF - IF Mölndal Fotboll Röd Förbovallen 12
2019-10-06 10:00 IF Väster Vit - Näsets SK 3 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-06 10:45 Sandarna BK - Hovås Billdal IF 5 Sannaplan 2
2019-10-06 11:15 BK Bifrost - Hovås Billdal IF 6 Bifrostplan 12
2019-10-06 12:00 Masthuggets BK - Slottsskogen/Godhem IF Svart Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-10-06 13:00 Kungsladugårds BK - Västra Frölunda IF Vit Sjöbaren Arena
2019-10-06 15:15 Solängens BK - Näsets SK 2 Eklandavallen 12