Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Linda Skånberg 0703448150 Gul/Svart/Gula
Hermansby IF Jan Mikael Fritzén 0709648480 Gul/Svart/Gul
Hermansby IF 2 Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IK Kongahälla Grön Johan Lindberg 0706781818 Röd/Vit/Röd
IK Kongahälla Röd Johan Lindberg 0706781818 Röd/Vit/Röd
Kareby IS Blå Madeleine Ytterstedt 0706050471 Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS Röd Peter Gustafsson Röd. (svart Kareby/Kode)/Blå. (svart Kareby/Kode)/Röda.(svart Kareby/Kode)
Kode IF Gul Mirzet Mujkanovic 0762821521 gul/Svart/gul
Kode IF Svart Mirzet Mujkanovic 0762821521 gul/Svart/gul
Nol IK Johnny Andersson 0703797771 Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll Blå Martin Sundell 0731472048 Vit/Blå/Vit
Nödinge SK Fotboll Grön Martin Sundell 0731472048 Vit/Blå/Vit
Nödinge SK Fotboll Röd Martin Sundell 0731472048 Vit/Blå/Vit
Romelanda UF Anders Sundbäck 0734388155 Gul/Svart/Gul/Svarta
Stenungsunds IF Röd Aaron David Vera Alvarez 0762130255 Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF Svart Henrik Frendin 0762508366 0762508366 Röd, Röda, Röda
Surte IS FK Bashar Maseh Svart/Svart/Svart
Vallens IF 1 Maria Roderhult 0303777871 0709599969 Blå, Blå, Blå
Vallens IF 2 Maria Roderhult 0303777871 0709599969 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS 1 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS 2 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS 3 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS 4 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Blå Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Älvängens IK Grön Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Älvängens IK Vit Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-31 10:00 Nödinge SK Fotboll Blå - Surte IS FK Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Stenungsunds IF Röd - Kareby IS Röd Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 10:40 Kareby IS Blå - Stenungsunds IF Svart Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 10:40 Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 11:20 Surte IS FK - Stenungsunds IF Röd Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 11:20 Kareby IS Röd - Nödinge SK Fotboll Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Stenungsunds IF Svart - Älvängens IK Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Nödinge SK Fotboll Grön - Kareby IS Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:40 Nödinge SK Fotboll Blå - Stenungsunds IF Röd Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:40 Surte IS FK - Kareby IS Röd Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 13:20 Kareby IS Blå - Älvängens IK Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-08-31 13:20 Stenungsunds IF Svart - Nödinge SK Fotboll Grön Vimmervi 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-08-31 10:00 Romelanda UF - Ytterby IS 1 Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Hermansby IF - IK Kongahälla Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 10:40 IK Kongahälla Röd - Hermansby IF 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 10:40 Ytterby IS 2 - Nödinge SK Fotboll Röd Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 11:20 Ytterby IS 1 - Hermansby IF Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 11:20 IK Kongahälla Grön - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Hermansby IF 2 - Ytterby IS 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Nödinge SK Fotboll Röd - IK Kongahälla Röd Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 12:40 Romelanda UF - Hermansby IF Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 12:40 Ytterby IS 1 - IK Kongahälla Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 13:20 IK Kongahälla Röd - Ytterby IS 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-08-31 13:20 Hermansby IF 2 - Nödinge SK Fotboll Röd Romevi 32 Konstgräs
Omgång 3
2019-08-31 10:00 Älvängens IK Blå - Ytterby IS 3 Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Kode IF Gul - Vallens IF 1 Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 10:40 Ahlafors IF - Älvängens IK Blå Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 10:40 Ytterby IS 3 - Kode IF Gul Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 11:20 Vallens IF 1 - Ahlafors IF Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 11:20 Älvängens IK Blå - Kode IF Gul Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Ahlafors IF - Ytterby IS 3 Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Vallens IF 1 - Älvängens IK Blå Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:40 Vallens IF 2 - Nol IK Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 12:40 Ytterby IS 4 - Älvängens IK Grön Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 13:20 Kode IF Svart - Vallens IF 2 Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 13:20 Nol IK - Ytterby IS 4 Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 14:00 Älvängens IK Grön - Kode IF Svart Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 14:00 Vallens IF 2 - Ytterby IS 4 Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 14:40 Kode IF Svart - Nol IK Älvevi 22 Konstgräs
2019-08-31 14:40 Älvängens IK Grön - Vallens IF 2 Älvevi 22 Konstgräs
Omgång 4
2019-09-15 10:00 Nödinge SK Fotboll Blå - Surte IS FK Nya SIF gården
2019-09-15 10:00 Kareby IS Blå - Stenungsunds IF Svart Nya SIF gården
2019-09-15 10:40 Stenungsunds IF Röd - Kareby IS Röd Nya SIF gården
2019-09-15 10:40 Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Grön Nya SIF gården
2019-09-15 11:20 Surte IS FK - Kareby IS Blå Nya SIF gården
2019-09-15 11:20 Stenungsunds IF Svart - Nödinge SK Fotboll Blå Nya SIF gården
2019-09-15 12:00 Kareby IS Röd - Älvängens IK Vit Nya SIF gården
2019-09-15 12:00 Nödinge SK Fotboll Grön - Stenungsunds IF Röd Nya SIF gården
2019-09-15 12:40 Nödinge SK Fotboll Blå - Kareby IS Blå Nya SIF gården
2019-09-15 12:40 Surte IS FK - Stenungsunds IF Svart Nya SIF gården
2019-09-15 13:20 Stenungsunds IF Röd - Älvängens IK Vit Nya SIF gården
2019-09-15 13:20 Kareby IS Röd - Nödinge SK Fotboll Grön Nya SIF gården
Omgång 5
2019-09-15 10:00 Romelanda UF - Ytterby IS 1 Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 10:00 IK Kongahälla Röd - Hermansby IF 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 10:40 Hermansby IF - IK Kongahälla Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 10:40 Ytterby IS 2 - Nödinge SK Fotboll Röd Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 11:20 Ytterby IS 1 - IK Kongahälla Röd Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 11:20 Hermansby IF 2 - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 12:00 IK Kongahälla Grön - Ytterby IS 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Nödinge SK Fotboll Röd - Hermansby IF Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 12:40 Romelanda UF - IK Kongahälla Röd Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 12:40 Ytterby IS 1 - Hermansby IF 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 13:20 Hermansby IF - Ytterby IS 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-09-15 13:20 IK Kongahälla Grön - Nödinge SK Fotboll Röd Romevi 32 Konstgräs
Omgång 6
2019-09-15 10:00 Älvängens IK Grön - Vallens IF 1 Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 10:00 Kode IF Gul - Ahlafors IF Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 10:40 Ytterby IS 4 - Nol IK Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 10:40 Älvängens IK Grön - Kode IF Gul Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 11:20 Vallens IF 1 - Ytterby IS 4 Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 11:20 Ahlafors IF - Nol IK Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Nol IK - Älvängens IK Grön Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Kode IF Gul - Vallens IF 1 Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 12:40 Ytterby IS 4 - Ahlafors IF Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 13:20 Älvängens IK Blå - Ytterby IS 3 Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 13:20 Kode IF Svart - Vallens IF 2 Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 14:00 Ytterby IS 3 - Kode IF Svart Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 14:00 Vallens IF 2 - Älvängens IK Blå Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 14:40 Vallens IF 2 - Ytterby IS 3 Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-15 14:40 Kode IF Svart - Älvängens IK Blå Kode IP 32 Konstgräs
Omgång 7
2019-09-28 10:00 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Blå Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 10:00 IK Kongahälla Grön - Kode IF Gul Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 10:40 Nödinge SK Fotboll Grön - Romelanda UF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 10:40 Kode IF Svart - IK Kongahälla Röd Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 11:20 Nödinge SK Fotboll Blå - IK Kongahälla Grön Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 11:20 Kode IF Gul - Nol IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Romelanda UF - Kode IF Svart Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 12:00 IK Kongahälla Röd - Nödinge SK Fotboll Grön Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 12:40 Nol IK - IK Kongahälla Grön Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 12:40 Nödinge SK Fotboll Blå - Kode IF Gul Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 13:20 Nödinge SK Fotboll Grön - Kode IF Svart Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-28 13:20 Romelanda UF - IK Kongahälla Röd Nolängens IP 7M7 Konstgräs
Omgång 8
2019-09-28 10:00 Ytterby IS 1 - Vallens IF 1 Kareby Hed 12
2019-09-28 10:40 Vallens IF 2 - Ytterby IS 2 Kareby Hed 12
2019-09-28 10:40 Älvängens IK Grön - Kareby IS Blå Kareby Hed 12
2019-09-28 11:20 Vallens IF 2 - Ytterby IS 1 Kareby Hed 12
2019-09-28 11:20 Vallens IF 1 - Kareby IS Röd Kareby Hed 12
2019-09-28 12:00 Ytterby IS 2 - Älvängens IK Grön Kareby Hed 12
2019-09-28 12:00 Kareby IS Blå - Vallens IF 2 Kareby Hed 12
2019-09-28 12:40 Kareby IS Röd - Ytterby IS 1 Kareby Hed 12
2019-09-28 12:40 Älvängens IK Grön - Vallens IF 1 Kareby Hed 12
2019-09-28 13:20 Vallens IF 2 - Kareby IS Röd Kareby Hed 12
2019-09-28 13:20 Ytterby IS 2 - Kareby IS Blå Kareby Hed 12
Omgång 9
2019-09-28 10:00 Hermansby IF - Ytterby IS 3 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 10:00 Stenungsunds IF Röd - Ytterby IS 4 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 10:40 Stenungsunds IF Svart - Hermansby IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 10:40 Ytterby IS 3 - Stenungsunds IF Röd Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 11:20 Ytterby IS 4 - Stenungsunds IF Svart Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 11:20 Hermansby IF - Stenungsunds IF Röd Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Stenungsunds IF Svart - Ytterby IS 3 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Ytterby IS 4 - Hermansby IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 12:45 Surte IS FK - Ahlafors IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 12:45 Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Röd Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 13:45 Ahlafors IF - Älvängens IK Vit Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 13:45 Nödinge SK Fotboll Röd - Surte IS FK Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 14:45 Ahlafors IF - Nödinge SK Fotboll Röd Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-28 14:45 Älvängens IK Vit - Surte IS FK Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 10
2019-10-06 10:00 Ahlafors IF - Kode IF Gul Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 10:00 Kode IF Svart - Ytterby IS 4 Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 10:40 Ytterby IS 3 - Surte IS FK Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 10:40 Kode IF Gul - Hermansby IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 11:20 Surte IS FK - Kode IF Svart Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 11:20 Ytterby IS 4 - Ahlafors IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 12:00 Kode IF Gul - Ytterby IS 3 Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 12:00 Hermansby IF - Ytterby IS 4 Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 12:40 Ahlafors IF - Surte IS FK Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 12:40 Kode IF Svart - Ytterby IS 3 Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-06 13:20 Ahlafors IF - Hermansby IF Svenska Stenhus Arena 32
Omgång 11
2019-10-06 10:00 Kareby IS Röd - Älvängens IK Grön Ytterns IP 32
2019-10-06 10:00 Vallens IF 2 - Ytterby IS 2 Ytterns IP 32
2019-10-06 10:40 Ytterby IS 1 - Vallens IF 1 Ytterns IP 32
2019-10-06 11:20 Vallens IF 2 - Kareby IS Blå Ytterns IP 32
2019-10-06 11:20 Ytterby IS 2 - Kareby IS Röd Ytterns IP 32
2019-10-06 12:00 Vallens IF 1 - Älvängens IK Grön Ytterns IP 32
2019-10-06 12:00 Kareby IS Blå - Ytterby IS 1 Ytterns IP 32
2019-10-06 12:40 Kareby IS Röd - Vallens IF 2 Ytterns IP 32
2019-10-06 12:40 Ytterby IS 2 - Vallens IF 1 Ytterns IP 32
2019-10-06 13:20 Ytterby IS 1 - Älvängens IK Grön Ytterns IP 32
2019-10-06 13:20 Vallens IF 1 - Kareby IS Blå Ytterns IP 32
Omgång 12
2019-10-06 10:00 Stenungsunds IF Röd - Nödinge SK Fotboll Blå Nya SIF gården
2019-10-06 10:00 IK Kongahälla Röd - Stenungsunds IF Svart Nya SIF gården
2019-10-06 10:40 IK Kongahälla Grön - Nödinge SK Fotboll Grön Nya SIF gården
2019-10-06 10:40 Stenungsunds IF Röd - IK Kongahälla Röd Nya SIF gården
2019-10-06 11:20 Nödinge SK Fotboll Blå - IK Kongahälla Grön Nya SIF gården
2019-10-06 11:20 Stenungsunds IF Svart - Nödinge SK Fotboll Grön Nya SIF gården
2019-10-06 12:00 Nödinge SK Fotboll Grön - Stenungsunds IF Röd Nya SIF gården
2019-10-06 12:00 IK Kongahälla Grön - Stenungsunds IF Svart Nya SIF gården
2019-10-06 12:40 IK Kongahälla Röd - Nödinge SK Fotboll Blå Nya SIF gården
2019-10-06 12:40 Stenungsunds IF Röd - IK Kongahälla Grön Nya SIF gården
2019-10-06 13:20 IK Kongahälla Röd - Nödinge SK Fotboll Grön Nya SIF gården
2019-10-06 13:20 Nödinge SK Fotboll Blå - Stenungsunds IF Svart Nya SIF gården
2019-10-06 14:00 Romelanda UF - Nol IK Nya SIF gården
2019-10-06 14:00 Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Röd Nya SIF gården
2019-10-06 15:00 Nol IK - Älvängens IK Vit Nya SIF gården
2019-10-06 15:00 Nödinge SK Fotboll Röd - Nol IK Nya SIF gården
2019-10-06 16:00 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Röd Nya SIF gården
2019-10-06 16:00 Älvängens IK Vit - Romelanda UF Nya SIF gården