Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC West Röd Ola Bladhammar Svart/Vinröd/Vinröd
FC West Svart Ola Bladhammar Svart/Vinröd/Vinröd
Fässbergs IF Lila Patrik Karlsson Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Vit Patrik Karlsson Lila/Vit/Lila
Hjuviks AIK Blå Fredrik Bremer +761918088 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Fredrik Bremer +761918088 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hönö IS Röd Ida Wilson Röd/Röd/Röd
Hönö IS Vit Ida Wilson Röd/Röd/Röd
IF Väster Orange Mikael Lind 0728803278 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Mikael Lind 0728803278 Orange/Svart/Orange
Kungsladugårds BK Klas Börjesson Vinröd/Vita/Vinröda
Masthuggets BK Nicholas Singleton 0709968496 Röd/Blå/Röda/blå
Sandarna BK 1 Lennart Hellsborn 0727144560 Röd/Svart, Svart, Röd
Sandarna BK 2 Lennart Hellsborn 0727144560 Röd/Svart, Svart, Röd
Slottsskogen/Godhem IF Anders Averby 0703414111 VIT, VIT, VIT
Torslanda IK Blå Johan Stenström 0766310616 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 09:00 IF Väster Svart - Fässbergs IF Lila Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-04-27 10:00 Hönö IS Vit - Torslanda IK Blå Hönö Arena 22
2019-04-27 10:15 IF Väster Orange - Fässbergs IF Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-04-27 11:15 Hönö IS Röd - Kungsladugårds BK Hönö Arena 22
2019-04-27 13:15 FC West Svart - Slottsskogen/Godhem IF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-04-27 14:30 Sandarna BK 2 - Hjuviks AIK Vit Sannaplan 2
2019-04-27 15:45 Sandarna BK 1 - Hjuviks AIK Blå Sannaplan 2
2019-05-11 12:00 FC West Röd - Masthuggets BK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 13:45 Fässbergs IF Lila - FC West Svart Rävekärrsplan
2019-05-04 14:00 Hjuviks AIK Vit - Slottsskogen/Godhem IF Hästevik 12
2019-05-04 15:00 Fässbergs IF Vit - FC West Röd Rävekärrsplan
2019-05-05 12:00 Sandarna BK 1 - Hönö IS Vit Sannaplan 2
2019-05-05 12:00 Kungsladugårds BK - IF Väster Svart Apelsinplan 21 Konstgräs
2019-05-05 13:15 Sandarna BK 2 - Hönö IS Röd Sannaplan 2
2019-05-05 13:30 Torslanda IK Blå - IF Väster Orange Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-18 14:00 Hjuviks AIK Blå - Masthuggets BK Hästevik 12
Omgång 3
2019-05-11 13:15 FC West Svart - Torslanda IK Blå Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-12 10:00 Hönö IS Röd - Hjuviks AIK Blå Hönö Arena 22
2019-05-12 11:15 Hönö IS Vit - Hjuviks AIK Vit Hönö Arena 22
2019-05-12 13:15 Slottsskogen/Godhem IF - Fässbergs IF Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-12 14:15 Masthuggets BK - Fässbergs IF Lila Gröna Vallen 12
2019-05-12 15:45 FC West Röd - Kungsladugårds BK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-06-02 17:15 IF Väster Orange - Sandarna BK 2 Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-06-02 18:30 IF Väster Svart - Sandarna BK 1 Önneredsplan 12 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-19 12:00 Sandarna BK 1 - FC West Röd Sannaplan 2
2019-05-19 12:00 Hönö IS Röd - IF Väster Orange Hönö Arena 22
2019-05-19 12:00 Kungsladugårds BK - Slottsskogen/Godhem IF Apelsinplan 21 Konstgräs
2019-05-19 12:00 Hjuviks AIK Blå - Fässbergs IF Lila Hästevik 12
2019-05-19 12:15 Torslanda IK Blå - Masthuggets BK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-19 13:15 Sandarna BK 2 - FC West Svart Sannaplan 2
2019-05-19 13:15 Hönö IS Vit - IF Väster Svart Hönö Arena 22
2019-05-19 13:15 Hjuviks AIK Vit - Fässbergs IF Vit Hästevik 12
Omgång 5
2019-05-25 12:00 FC West Svart - Hönö IS Röd Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-25 13:15 FC West Röd - Hönö IS Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-25 13:30 IF Väster Orange - Hjuviks AIK Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-05-25 13:45 Fässbergs IF Lila - Torslanda IK Blå Rävekärrsplan
2019-05-25 14:45 IF Väster Svart - Hjuviks AIK Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-05-25 15:00 Fässbergs IF Vit - Kungsladugårds BK Rävekärrsplan
2019-05-26 13:15 Slottsskogen/Godhem IF - Sandarna BK 1 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-26 15:00 Masthuggets BK - Sandarna BK 2 Heden 5 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-06-16 12:00 Sandarna BK 1 - Fässbergs IF Vit Sannaplan 2
2019-06-16 12:00 Hönö IS Röd - Masthuggets BK Hönö Arena 22
2019-06-16 12:00 Hjuviks AIK Blå - Torslanda IK Blå Hästevik 12
2019-06-16 13:15 Sandarna BK 2 - Fässbergs IF Lila Sannaplan 2
2019-06-16 13:15 Hönö IS Vit - Slottsskogen/Godhem IF Hönö Arena 22
2019-06-16 13:15 Hjuviks AIK Vit - Kungsladugårds BK Hästevik 12
2019-06-30 16:00 IF Väster Orange - FC West Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-06-30 17:15 IF Väster Svart - FC West Röd Önneredsplan 12 Konstgräs