Spelprogram - Flickor 2007(12 år) Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Lukas Jakobsson 0765433523 Rödsvart/Svart/Röd
Askims IK Svart Lukas Jakobsson 0765433523 Rödsvart/Svart/Röd
Bergums IF Johan Pheiffer 0706059666 Blå/Blå/Blåa
Hovås Billdal IF 1 Fredrik Elieson 0739025474 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 2 Fredrik Elieson 0739025474 Vit/vit/vit
Kungälvs FF Grön Mathias Forsman 0720797408 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kungälvs FF Vit Mathias Forsman 0720797408 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kärra KIF Blå Markus Mustakangas 0708206051 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Gul Markus Mustakangas 0708206051 Gul/Blå/Gula
Lerums IS Anders Holmberg +46739852991 lila/vit/vit
Qviding FIF Vinröd Johan Almqvist Vinröd/Vit/Vita
Qviding FIF Vit Johan Almqvist Vinröd, Vit, Vit
Stenkullen GoIK Åsa Remper 0709687540 Röd/Blå/Röd
Öckerö IF Kristine Dahlén 0702969963 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-25 18:30 Kärra KIF Gul - Stenkullen GoIK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-04-27 11:00 Öckerö IF - Hovås Billdal IF 2 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-04-27 11:30 Lerums IS - Kungälvs FF Grön Hulan
2019-04-27 12:00 Qviding FIF Vinröd - Askims IK Röd Skatås 22
2019-04-27 13:15 Qviding FIF Vit - Hovås Billdal IF 1 Skatås 22
2019-05-02 18:30 Kärra KIF Blå - Bergums IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-08 18:15 Askims IK Svart - Kungälvs FF Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 2
2019-05-04 12:00 Askims IK Röd - Kärra KIF Blå Kobbegården Övre 22
2019-05-05 10:00 Kungälvs FF Grön - Qviding FIF Vinröd Klövervallen 12
2019-05-05 11:15 Kungälvs FF Vit - Öckerö IF Klövervallen 12
2019-05-05 12:30 Bergums IF - Kärra KIF Gul Bergumsvallen 22
2019-05-06 18:15 Hovås Billdal IF 1 - Askims IK Svart Billdalsvallen 5
2019-05-07 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Lerums IS Billdalsvallen 5
2019-05-09 17:30 Stenkullen GoIK - Qviding FIF Vit Stenkullens IP 22 KG
Omgång 3
2019-05-12 11:30 Stenkullen GoIK - Hovås Billdal IF 1 Stenkullens IP 22 KG
2019-05-12 12:15 Öckerö IF - Askims IK Svart Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-05-12 13:15 Qviding FIF Vit - Bergums IF Skatås 22
2019-05-12 14:15 Kärra KIF Gul - Askims IK Röd Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2019-05-12 14:30 Kärra KIF Blå - Kungälvs FF Grön Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-06-10 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Qviding FIF Vinröd Billdalsvallen 5
2019-12-31 Lerums IS - Kungälvs FF Vit Hulan
Omgång 4
2019-05-18 09:15 Askims IK Röd - Qviding FIF Vit Kobbegården Övre 22
2019-05-19 10:00 Kungälvs FF Grön - Kärra KIF Gul Klövervallen 12
2019-05-19 11:15 Kungälvs FF Vit - Qviding FIF Vinröd Klövervallen 12
2019-05-19 12:00 Askims IK Svart - Lerums IS Kobbegården Övre 22
2019-05-19 12:30 Bergums IF - Stenkullen GoIK Bergumsvallen 22
2019-05-20 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Öckerö IF Billdalsvallen 5
2019-05-21 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Kärra KIF Blå Billdalsvallen 5
Omgång 5
2019-05-25 10:30 Lerums IS - Öckerö IF Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2019-05-26 11:30 Stenkullen GoIK - Askims IK Röd Stenkullens IP 22 KG
2019-05-26 12:00 Qviding FIF Vinröd - Askims IK Svart Skatås 22
2019-05-26 12:30 Bergums IF - Hovås Billdal IF 1 Bergumsvallen 22
2019-05-26 13:15 Qviding FIF Vit - Kungälvs FF Grön Skatås 22
2019-05-26 16:00 Kärra KIF Blå - Kungälvs FF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-06-19 18:30 Kärra KIF Gul - Hovås Billdal IF 2 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-06-04 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Qviding FIF Vit Billdalsvallen 5
2019-06-05 18:15 Askims IK Svart - Kärra KIF Blå Kobbegården Övre 22
2019-06-08 12:00 Kungälvs FF Vit - Kärra KIF Gul Klövervallen 12
2019-06-08 12:00 Askims IK Röd - Bergums IF Kobbegården Övre 22
2019-06-10 18:30 Kungälvs FF Grön - Stenkullen GoIK Klövervallen 12
2019-06-14 18:30 Öckerö IF - Qviding FIF Vinröd Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-06-23 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Lerums IS Billdalsvallen 5