Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Ale+Kungälv Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Ann-Sofi Råneby Johannesson 0739207401 Gul/Svart/Gula
Kareby IS Johanna Svensson 0733106877 Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kungälvs FF Grön Marcus Linde Grön/vit (Celtic)/Vit/Vit
Kungälvs FF Vit Marcus Linde Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Nol IK Micke Karlsson 0768720413 Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll Erica Madjarevic 0707523305 Blå/Blå/Blå
Romelanda UF Ola Linde 0732306055 Gul/Svart/Gul/Svarta
Vallens IF Anna Gårding 0303777020 0735201830 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS Blå Hanna Wennberg 0704241883 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Grön Hanna Wennberg 0704241883 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Röd Hanna Wennberg 0704241883 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Daniel Rivas 0732610988 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-09-01 10:00 Älvängens IK - Ytterby IS Grön Klövervallen 12
2019-09-01 10:00 Kungälvs FF Vit - Nol IK Klövervallen 12
2019-09-01 10:40 Kungälvs FF Grön - Nödinge SK Fotboll Klövervallen 12
2019-09-01 10:40 Älvängens IK - Kungälvs FF Vit Klövervallen 12
2019-09-01 11:20 Ytterby IS Grön - Kungälvs FF Grön Klövervallen 12
2019-09-01 11:20 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Klövervallen 12
2019-09-01 12:00 Nödinge SK Fotboll - Älvängens IK Klövervallen 12
2019-09-01 12:00 Kungälvs FF Vit - Ytterby IS Grön Klövervallen 12
2019-09-01 12:40 Kungälvs FF Grön - Nol IK Klövervallen 12
Omgång 2
2019-09-01 10:00 Ahlafors IF - Ytterby IS Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 10:00 Vallens IF - Ytterby IS Blå Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 10:40 Romelanda UF - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 10:40 Ytterby IS Röd - Vallens IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 11:40 Ytterby IS Blå - Romelanda UF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 11:40 Ahlafors IF - Vallens IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 12:20 Romelanda UF - Ytterby IS Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 12:20 Ytterby IS Blå - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 3
2019-09-14 10:00 Nol IK - Älvängens IK Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 10:00 Ytterby IS Grön - Kungälvs FF Grön Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 10:40 Kungälvs FF Vit - Nödinge SK Fotboll Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 10:40 Ytterby IS Grön - Nol IK Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 11:20 Nödinge SK Fotboll - Ytterby IS Grön Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 11:20 Älvängens IK - Kungälvs FF Grön Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Älvängens IK - Ytterby IS Grön Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Kungälvs FF Vit - Nol IK Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 12:40 Kungälvs FF Grön - Nödinge SK Fotboll Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-14 13:00 Älvängens IK - Kungälvs FF Vit Älvevi 22 Konstgräs
Omgång 4
2019-09-14 10:00 Romelanda UF - Vallens IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 10:00 Ytterby IS Röd - Ahlafors IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 10:40 Ytterby IS Blå - Kareby IS Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 10:40 Romelanda UF - Ytterby IS Röd Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 11:20 Vallens IF - Ytterby IS Blå Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 11:20 Ahlafors IF - Kareby IS Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 12:00 Kareby IS - Romelanda UF Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 12:00 Ytterby IS Röd - Vallens IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-14 12:40 Ytterby IS Blå - Ahlafors IF Svenska Stenhus Arena 32
Omgång 7
2019-09-29 10:00 Ytterby IS Röd - Kungälvs FF Vit Ytterns IP 32
2019-09-29 10:00 Nol IK - Ahlafors IF Ytterns IP 32
2019-09-29 10:40 Vallens IF - Kungälvs FF Grön Ytterns IP 32
2019-09-29 10:40 Ytterby IS Röd - Nol IK Ytterns IP 32
2019-09-29 11:20 Kungälvs FF Vit - Vallens IF Ytterns IP 32
2019-09-29 11:20 Ahlafors IF - Kungälvs FF Grön Ytterns IP 32
2019-09-29 12:00 Kungälvs FF Grön - Ytterby IS Röd Ytterns IP 32
2019-09-29 12:00 Vallens IF - Ahlafors IF Ytterns IP 32
2019-09-29 12:40 Nol IK - Kungälvs FF Vit Ytterns IP 32
2019-09-29 12:40 Ytterby IS Röd - Vallens IF Ytterns IP 32
2019-09-29 13:20 Nol IK - Kungälvs FF Grön Ytterns IP 32
2019-09-29 13:20 Kungälvs FF Vit - Ahlafors IF Ytterns IP 32
Omgång 8
2019-09-29 10:00 Nödinge SK Fotboll - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-09-29 10:00 Ytterby IS Grön - Älvängens IK Romevi 32 Konstgräs
2019-09-29 10:40 Ytterby IS Blå - Nödinge SK Fotboll Romevi 32 Konstgräs
2019-09-29 10:40 Romelanda UF - Ytterby IS Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-09-29 11:20 Älvängens IK - Ytterby IS Blå Romevi 32 Konstgräs
2019-09-29 11:20 Nödinge SK Fotboll - Ytterby IS Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Ytterby IS Blå - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Älvängens IK - Nödinge SK Fotboll Romevi 32 Konstgräs
Omgång 9
2019-10-05 10:00 Ahlafors IF - Ytterby IS Röd Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 10:00 Kungälvs FF Vit - Vallens IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 10:40 Kungälvs FF Grön - Nol IK Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 10:40 Ahlafors IF - Kungälvs FF Vit Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 11:20 Ytterby IS Röd - Kungälvs FF Grön Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 11:20 Vallens IF - Nol IK Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 12:00 Nol IK - Ahlafors IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 12:00 Kungälvs FF Grön - Vallens IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 12:40 Kungälvs FF Vit - Ytterby IS Röd Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 12:40 Ahlafors IF - Kungälvs FF Grön Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 13:20 Kungälvs FF Vit - Nol IK Svenska Stenhus Arena 32
2019-10-05 13:20 Ytterby IS Röd - Vallens IF Svenska Stenhus Arena 32
Omgång 10
2019-10-05 10:00 Nödinge SK Fotboll - Romelanda UF Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 10:00 Ytterby IS Grön - Älvängens IK Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 10:40 Ytterby IS Blå - Kareby IS Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 10:40 Nödinge SK Fotboll - Ytterby IS Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 11:20 Romelanda UF - Ytterby IS Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 11:20 Älvängens IK - Kareby IS Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Kareby IS - Nödinge SK Fotboll Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Ytterby IS Blå - Älvängens IK Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 12:40 Ytterby IS Grön - Romelanda UF Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 12:40 Nödinge SK Fotboll - Ytterby IS Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 13:20 Ytterby IS Grön - Kareby IS Vimmervi 22 Konstgräs
2019-10-05 13:20 Romelanda UF - Älvängens IK Vimmervi 22 Konstgräs