Spelprogram - Tr.matcher Vä.Småland FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderstorps IF (3) Per Johansson 037091265 0706379151 Grön/Vit/Grön
Anderstorps IF (B) Anderstorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Bors SK (6) Anders Åkesson 0370610606 0702170736 Blå, Blå
Bosna IF (5) Bosniska Föreningen Gislaved(Föreningen) Svart/svart/svart
Bosna IF (B) Bosniska Föreningen Gislaved(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bredaryd Lanna IK (4) Anders Cederquist 0705986705 Röd, Blå, Röd
Bredaryd Lanna IK (B) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Bredaryd Lanna IK (P16) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Burseryds IF (5) Burseryds IF(Föreningen) gul/grön/gul
Burseryds IF (B) Burseryds IF(Föreningen) Gul/Grön/Gul
Dalstorps IF (2) Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dannäs/Hånger (6) Martin Mildaeus 037041272 Rödsvart/Svart/Svart
FC Dardania (6) Burim Rama Tröja: Röd . Byxa: Röd. Strumpa: Röd
FC Peking (6) FC Peking(Föreningen) Svart/Vit, Vita, Svarta
FK Liljan (5) FK Liljan(Föreningen) Blå/Blå/Blå
FK Älmeboda/Linneryd (2) FK Älmeboda/Linneryd(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Forsheda IF (4) Forsheda IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Forsheda IF (B) Forsheda IF(Föreningen) blåvitt/blå/blå
Gislaveds IS (4) Gislaveds IS(Föreningen) röd/röd/röd
Gislaveds IS (B) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gislaveds IS (P18) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF (3) Johan Lassus 0731514212 Gul, Svart, Svart
Gnosjö IF (B) Johan Lassus 0731514212 Gul, Svart, Svart
Gransholms IF (4) Eiler Runesson 0707421122 Grön, Vit, Grön
Hillerstorps GoIF (6) Alexander Eng 0761605333 grön/svart/grön
Horda AIK (5) Horda Allmänna IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Haga (4) Pontus Dorch 0707234055 Svart, Svart, svart
IFK Gislaved (6) David Meza Howes 0739130019 vit/blå/blå
IFK Grimslöv/V Torsås (3) Enes Ahmetovic 0737193971 vit blå vit
IFK Osby (U17) IFK Osby(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Osby (U19) IFK Osby(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Stockaryd (P16) IFK Stockaryd(Föreningen) vit, blå, blå
IFK Värnamo (1) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (U17) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (U19) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (U21) Tony Johansson 037116899 0702490962 Vit, Blå, Blå
IK Tord (3) Thomas Sahlin 0702661767 Lila/vit/vit
Jönköpings Södra IF (P19) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Kinna IF Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Klevshults SK (6) Klevshults SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kulltorps GoIF (4) Kulltorps GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kulltorps GoIF (B) Kulltorps GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kärda IF (5) Kärda IF(Föreningen) Lila/svart, Svart, Svarta
Kärda IF (B) Kärda IF(Föreningen) Lila/svart, Svart, Svarta
Lidhults GOIF (6) Lidhults GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Limmareds IF (4) Limmareds IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Moheda IF (4) Mikael Nilsson 047270903 0730669947 Gul, Svart, Gula
Nissafors/Hestra (6) Alfred Andersson 0730597069 Vit, Blå, Vit
Nissafors/Hestra (B) Nissafors IS(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Norrhults BK (5) Norrhults BK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Reftele GoIF (5) Milan Djordjevic 0703281264 Blå Blå Blå
Reftele GoIF (B) Reftele GOIF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Rydaholms GoIF (6) Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rydaholms GoIF (B) Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Råslätts SK (2) Simon Shahbaz 0362108125 0700786607 Röd, Röd, Röd
Räppe GOIF (2) Räppe GOIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skeppshults BK (6) Robin Hamic 0760408417 Vit, Röd, vit
Skeppshults BK (B) Robin Hamic 0760408417 Vit, Röd, vit
Skillingaryds IS (6) Skillingaryds IS(Föreningen) VITherr,ungdom,SVARTDam), Svart, Svart
Slätthögs BOIF (4) Slätthögs BOIF(Föreningen) grön/grön/grön
Smålandsstenars GOIF (5) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Smålandstenar GoIF (B) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Strömsnäsbruks IF (4) Strömsnäsbruks IF(Föreningen) svart/gul, Svart, Svart
SWEBIH IF (6) Haris Isakovic 0765954953 gul/svart/gul
Torpa IF (5) Torpa IF(Föreningen) Röd/Röd/Röd
Torup/Rydö FF (6) Torup/Rydö FF(Föreningen) röda, svarta, svarta
Waggeryds IK (P16) Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Värnamo S:a FF (4) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värnamo S:a FF (B) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värnamo Södra FF (P16) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Västboås GoIF (6) Västboås GOIF(Föreningen) Vit/röd/vit
Västboås GoIF (B) Västboås GOIF(Föreningen) Röd/vit/röd
Växjö Norra IF (3) Växjö Norra IF(Föreningen) Svart, Vit, svart
Växjö Norra IF (P18) Växjö Norra IF(Föreningen) Svart, Vit, svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-19 11:00 140988001 IFK Värnamo (1) - IFK Värnamo (1) 2 - 2 Ljusseveka konstgräs
2019-02-02 11:30 140988019 IFK Värnamo (U19) - IFK Osby (U19) 6 - 0 Ljusseveka konstgräs
2019-02-09 12:00 140988020 IFK Värnamo (U17) - IFK Osby (U17) 5 - 1 Ljusseveka konstgräs
2019-02-09 12:00 140988021 Gnosjö IF (3) - Strömsnäsbruks IF (4) 8 - 0 Töllshov
2019-02-10 13:00 140988028 Kärda IF (5) - Klevshults SK (6) 2 - 5 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-02-14 19:00 140988022 Gnosjö IF (3) - Kulltorps GoIF (4) 0 - 0 Töllshov
2019-02-16 11:00 140988029 Hillerstorps GoIF (6) - FC Peking (6) 4 - 2 Töllshov
2019-02-22 18:00 140988030 Hillerstorps GoIF (6) - Kärda IF (5) 0 - 1 Töllshov
2019-02-22 18:00 140988041 Reftele GoIF (B) - FC Peking (6) 2 - 4 Gisle IP, konstgräs
2019-02-22 19:00 140988026 Forsheda IF (4) - Reftele GoIF (5) Inst. Bollagården, konstgräs
2019-02-23 10:00 140988016 Kulltorps GoIF (4) - Bors SK (6) 5 - 1 Töllshov
2019-02-23 11:00 140988043 Bredaryd Lanna IK (4) - Limmareds IF (4) 2 - 7 Bollagården, konstgräs
2019-02-23 12:00 140988023 Gnosjö IF (3) - Råslätts SK (2) 4 - 1 Töllshov
2019-02-23 13:00 140988035 Bosna IF (5) - Slätthögs BOIF (4) 2 - 1 Gisle IP, konstgräs
2019-02-24 12:00 140988032 Kärda IF (5) - Horda AIK (5) 0 - 4 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-02-24 15:00 140988036 Värnamo Södra FF (P16) - Waggeryds IK (P16) WO (3 - 0) Gröndal Arena - Konstgräs
2019-02-26 18:00 140988002 IFK Värnamo (U21) - Räppe GOIF (2) 0 - 2 Ljusseveka konstgräs
2019-03-01 18:30 140988045 Reftele GoIF (5) - Bors SK (6) 3 - 1 Gisle IP, konstgräs
2019-03-02 11:00 140988033 Kärda IF (5) - Moheda IF (4) 2 - 0 Ljusseveka konstgräs
2019-03-02 11:00 140988037 Värnamo Södra FF (P16) - Bredaryd Lanna IK (P16) 6 - 1 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-02 13:00 140988044 Gnosjö IF (3) - IFK Grimslöv/V Torsås (3) 2 - 2 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-02 15:30 140988027 Gislaveds IS (P18) - Växjö Norra IF (P18) 2 - 1 Gisle IP, konstgräs
2019-03-03 10:30 140988046 Reftele GoIF (5) - Nissafors/Hestra (6) 4 - 5 Gisle IP, konstgräs
2019-03-03 13:00 140988034 Kärda IF (5) - FC Dardania (6) 1 - 4 Ljusseveka konstgräs
2019-03-03 13:30 140988012 Värnamo S:a FF (4) - Gransholms IF (4) Inst.
2019-03-03 15:30 140988052 Bors SK (6) - Burseryds IF (5) 3 - 4 Bollagården, konstgräs
2019-03-04 20:00 140988006 Forsheda IF (4) - Bosna IF (5) 0 - 3 Bollagården, konstgräs
2019-03-09 10:00 140988025 Kulltorps GoIF (4) - Hillerstorps GoIF (6) 1 - 1 Töllshov
2019-03-09 11:00 140988038 Värnamo Södra FF (P16) - IFK Stockaryd (P16) 5 - 0 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-09 13:00 140988013 Värnamo S:a FF (4) - Smålandsstenars GOIF (5) 3 - 4 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-09 13:00 140988051 Kärda IF (B) - Reftele GoIF (B) 3 - 0 Bollagården, konstgräs
2019-03-10 13:30 140988014 Värnamo S:a FF (4) - Torpa IF (5) 7 - 0 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-11 20:00 140988007 Forsheda IF (4) - Gislaveds IS (4) 0 - 3 Bollagården, konstgräs
2019-03-15 18:30 140988047 Kulltorps GoIF (4) - Anderstorps IF (3) 0 - 5 Töllshov
2019-03-15 19:00 140988004 Bredaryd Lanna IK (B) - Kärda IF (B) 7 - 1 Bollagården, konstgräs
2019-03-16 10:45 140988039 FK Liljan (5) - IFK Grimslöv/V Torsås (3) 0 - 15 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-16 11:00 140988010 Forsheda IF (4) - Torpa IF (5) 1 - 0 Bollagården, konstgräs
2019-03-16 13:00 140988040 Värnamo S:a FF (4) - IF Haga (4) 1 - 2 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-16 15:00 140988054 Gnosjö IF (B) - Gislaveds IS (B) Inst. Töllshov
2019-03-17 13:15 140988055 IFK Värnamo (U19) - Jönköpings Södra IF (P19) 6 - 0 Ljusseveka konstgräs
2019-03-23 10:00 140988058 Kulltorps GoIF (4) - Bredaryd Lanna IK (4) 2 - 0 Töllshov
2019-03-23 13:00 140988011 IFK Värnamo (U19) - Gislaveds IS (4) 0 - 1 Ljusseveka konstgräs
2019-03-23 14:00 140988048 Torup/Rydö FF (6) - Lidhults GOIF (6) 5 - 0 Örnvallen konstgräs
2019-03-24 13:00 140988057 Kärda IF (B) - Nissafors/Hestra (B) 1 - 1 Gröndal Arena - Konstgräs
2019-03-26 18:00 140988003 IFK Värnamo (U21) - FK Älmeboda/Linneryd (2) Ljusseveka konstgräs
2019-03-29 18:00 140988008 Forsheda IF (4) - Bredaryd Lanna IK (4) Bollagården, konstgräs
2019-03-29 18:30 140988031 Kulltorps GoIF (4) - Kärda IF (5) Töllshov
2019-03-30 11:00 140988060 Bredaryd Lanna IK (4) - Hillerstorps GoIF (6) Bollagården, konstgräs
2019-03-31 13:00 140988042 Gislaveds IS (P18) - Kinna IF Gisle IP, konstgräs
2019-04-05 18:00 140988049 Västboås GoIF (6) - Kärda IF (5) Ryavallen
2019-04-05 19:00 140988005 Bredaryd Lanna IK (4) - Bors SK (6) Bollagården, konstgräs
2019-04-06 10:00 140988050 Hillerstorps GoIF (6) - IFK Värnamo (U17) Töllshov
2019-04-06 11:00 140988009 Forsheda IF (4) - Smålandsstenars GOIF (5) Bollagården, konstgräs
2019-04-06 13:00 140988018 Bredaryd Lanna IK (B) - Nissafors/Hestra (6) Bollagården, konstgräs
2019-04-06 14:00 140988024 Gnosjö IF (3) - Gislaveds IS (4) Töllshov
2019-04-06 14:00 140988056 Anderstorps IF (3) - Växjö Norra IF (3) Idrottsparken
2019-04-06 15:00 140988053 Skeppshults BK (6) - Skillingaryds IS (6) Idrottsparken
2019-04-07 16:30 140988059 Rydaholms GoIF (6) - Norrhults BK (5) Kungshall, Rydaholm
2019-04-14 15:00 140988017 Bredaryd Lanna IK (B) - FC Dardania (6) Bollagården, konstgräs