Spelprogram - F11 Nordvästra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 Råå IF vit - Råå IF ljusblå Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-13 11:00 Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 12:00 Allerums GIF - Jonstorps IF FK blå Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-14 12:00 Hittarps IK svart - Ekets GoIF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-14 12:30 Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF blå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-17 17:45 Eskilsminne IF - Råå IF vit Västergårds IP 6, 7-manna
2019-04-17 18:30 Ängelholms FF blå - Ängelholms FF gul Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-19 10:00 Råå IF ljusblå - Allerums GIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-20 11:00 Ekets GoIF - Jonstorps IF FK vit Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-04-21 13:00 Jonstorps IF FK blå - Hittarps IK svart Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Eskilsminne IF - Ängelholms FF blå Västergårds IP 6, 7-manna
2019-04-27 12:00 Jonstorps IF FK vit - Jonstorps IF FK blå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-27 13:00 Allerums GIF - Råå IF vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 12:00 Hittarps IK svart - Råå IF ljusblå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-28 13:00 Ängelholms FF gul - Ekets GoIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-03 17:45 Råå IF vit - Ängelholms FF blå Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-03 18:30 Ekets GoIF - Eskilsminne IF Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-03 19:00 Råå IF ljusblå - Jonstorps IF FK vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-04 11:00 Allerums GIF - Hittarps IK svart Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-05 13:00 Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF gul Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Ängelholms FF gul - Råå IF ljusblå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 14:00 Eskilsminne IF - Jonstorps IF FK blå Västergårds IP 2, 7-manna
2019-05-12 12:00 Hittarps IK svart - Råå IF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-12 12:30 Jonstorps IF FK vit - Allerums GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Ängelholms FF blå - Ekets GoIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-17 17:45 Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-17 19:00 Råå IF vit - Ekets GoIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-18 11:00 Allerums GIF - Ängelholms FF gul Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF blå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-19 09:30 Hittarps IK svart - Jonstorps IF FK vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-25 10:00 Ekets GoIF - Jonstorps IF FK blå Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 14:00 Eskilsminne IF - Allerums GIF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-26 11:00 Jonstorps IF FK vit - Råå IF vit Kullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-05-26 14:00 Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-07 17:45 Råå IF vit - Jonstorps IF FK blå Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-07 19:00 Råå IF ljusblå - Ekets GoIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-08 11:00 Allerums GIF - Ängelholms FF blå Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-09 13:00 Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF gul Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-09 14:00 Hittarps IK svart - Eskilsminne IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-06-15 10:00 Ekets GoIF - Allerums GIF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-06-15 11:00 Eskilsminne IF - Jonstorps IF FK vit Västergårds IP 6, 7-manna
2019-06-15 13:30 Ängelholms FF gul - Råå IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 12:30 Jonstorps IF FK blå - Råå IF ljusblå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-16 14:00 Ängelholms FF blå - Hittarps IK svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2