Spelprogram - P12 Nordvästra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-09 18:30 Ramlösa Södra IF blå - Helsingborg City FC svart Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-04-13 11:00 Fortuna FF röd - Eslövs BK röd Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-04-13 13:00 Dösjöbro IF röd - Helsingborgs IF blå Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-04-14 13:00 Helsingborgs IF röd - Lunds BK blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-18 17:45 Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd Örbyvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-21 11:30 Helsingborg City FC svart - Dösjöbro IF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 14:30 Eslövs BK röd - Helsingborgs IF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-26 19:00 Helsingborgs IF röd - Fortuna FF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:30 Dösjöbro IF röd - Lunds BK blå Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-04-27 12:00 Ramlösa Södra IF blå - Eslövs BK röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Maj
2019-05-03 17:30 Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Fortuna FF röd - Helsingborg City FC svart Örbyvallen A-plan 7-manna 2
2019-05-04 11:15 Eslövs BK röd - Dösjöbro IF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 12:00 Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-12 10:00 Helsingborg City FC svart - Lunds BK blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Helsingborgs IF blå - Eslövs BK röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 14:00 Dösjöbro IF röd - Helsingborgs IF röd Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-05-15 18:45 Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-05-17 19:00 Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 13:00 Ramlösa Södra IF blå - Dösjöbro IF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-19 13:00 Fortuna FF röd - Lunds BK blå Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-05-19 14:30 Eslövs BK röd - Helsingborg City FC svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Dösjöbro IF röd - Fortuna FF röd Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2019-05-24 19:00 Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Lunds BK blå - Eslövs BK röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Juni
2019-06-01 12:00 Helsingborg City FC svart - Helsingborgs IF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:30 Helsingborg City FC svart - Ramlösa Södra IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 11:00 Lunds BK blå - Helsingborgs IF röd Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-06-09 13:00 Helsingborgs IF blå - Dösjöbro IF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 15:45 Eslövs BK röd - Fortuna FF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-06-11 19:15 Dösjöbro IF röd - Helsingborg City FC svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-14 18:00 Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-06-16 11:15 Helsingborgs IF röd - Eslövs BK röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:15 Ramlösa Södra IF blå - Lunds BK blå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-06-19 18:30 Lunds BK blå - Ramlösa Södra IF blå Klostergårdens IP plan 8