Spelprogram - DM Herrjunior slutspel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF (P19 div.1) Mikael Brandrup 0709380377 Röd /Blå/röd
BK Olympic (P19 div.1) Niyazi Sadullah 0721515198 Grön/Grön/Grön
Eskilsminne IF (P19 div.1) André Petersson 0739584375 Gul/blå/Blå/Gul
GIF Nike Sebastian Nilsson Röd/Röd/Röd
Hittarps IK Ulrik Johansson vit/svart/vit/vit
Hässleholms IF Tommy Hermansson 0709919801 grön/vit/grön
Högaborgs BK Joakim Hübner 0706189087 grönsvart/svart/Svart
IF Limhamn Bunkeflo (P19 div.1) Sebastian Jonsson 0704136014 Röd/Svart/Svart
IF Lödde (P19 div.1) Jonas Ivarsson 0733667572 Gul/Svart/Gula
IFK Hässleholm (P19 div.1) Fredrik Ulfvik 0733305440 gul-svart randig hel svart rygg/svart/svart
Ifö Bromölla IF Michael Nilsson 0708227431 vit/svart/vit
Kristianstad FC (P19 Div.1) Joakim Welander 044211481 0708411454 Orange/Orange/Orange
Kvarnby IK Lisa Appelgren 0736937205 blå/blå/blå
Landskrona BoIS (P19 div.1) Amir Jakirlic 0767129037 Svart/vit randig/Svart/Vit
Lunds BK (P19 div.1) Anders Persson 0761360026 Gul/Vit/Gul
Lunnarps BK Magnus Andersson 041714159 0730589881 röd/blå/röd
Råå IF Emil Karemo 0733661778 ljusblå/vit/ljusblå
Staffanstorp United FC Conny Håkansson 0708238854 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Södra Sandby IF David Jönsson 0705589749 blå/blå/blå
Torns IF Amir Darban-Khales 0709658120 orange/orange/orange
Trelleborgs FF (P19 Allsv) Jimmi Olsson 0708146425 blå/vit/vit
Trollenäs IF Magnus Holmqvist 0702756235 RÖD/RÖD/RÖD
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-31 14:00 130811001 Hittarps IK - Ifö Bromölla IF 5 - 0 Laröds IP plan 3 konstgräs
2019-03-31 14:00 130811002 Råå IF - Staffanstorp United FC 1 - 9 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-03-31 14:00 130811003 GIF Nike - Hässleholms IF 1 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
2019-03-31 14:00 130811004 Kvarnby IK - Södra Sandby IF 4 - 2 Bäckagårds IP plan 2
2019-03-31 14:00 130811005 Trollenäs IF - Högaborgs BK 3 - 0 Norrevångs IP, Eslöv A-plan
2019-03-31 17:15 130811006 Lunnarps BK - Torns IF 0 - 4 Kastanjeplan
Omgång 2
2019-04-17 17:45 130811007 Torns IF - IF Limhamn Bunkeflo (P19 div.1) 0 - 3 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-04-24 19:00 130811010 Landskrona BoIS (P19 div.1) - Trollenäs IF 3 - 1 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-05-01 12:00 130811009 Kristianstad FC (P19 Div.1) - Kvarnby IK 3 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-05-01 14:00 130811008 Lunds BK (P19 div.1) - Hittarps IK 6 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-01 14:00 130811011 Staffanstorp United FC - BK Olympic (P19 div.1) 6 - 3 Staffansvallen A-plan
2019-05-01 14:00 130811012 Hässleholms IF - Eskilsminne IF (P19 div.1) 6 - 5 e.s. Österås IP A-plan
2019-05-01 14:00 130811013 IF Lödde (P19 div.1) - Bjärreds IF (P19 div.1) 1 - 2 Tolvans IP A-plan
2019-05-02 19:00 130811014 IFK Hässleholm (P19 div.1) - Trelleborgs FF (P19 Allsv) 6 - 4 e.s. Österås IP B-plan
Omgång 3
2019-06-04 19:00 130811015 Landskrona BoIS (P19 div.1) - Kristianstad FC (P19 Div.1) 6 - 7 Landskrona IP B-plan
2019-06-04 19:00 130811016 IF Limhamn Bunkeflo (P19 div.1) - Hässleholms IF 2 - 4 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-06-05 19:00 130811017 Staffanstorp United FC - Lunds BK (P19 div.1) 0 - 2 Staffansvallen A-plan
2019-06-05 19:00 130811018 Bjärreds IF (P19 div.1) - IFK Hässleholm (P19 div.1) OW (0 - 3) Borgeby IP A-plan
Omgång 4
2019-08-14 19:00 130811019 Kristianstad FC (P19 Div.1) - Lunds BK (P19 div.1) Vilans IP A-plan
2019-08-14 19:00 130811020 IFK Hässleholm (P19 div.1) - Hässleholms IF Österås IP A-plan
Omgång 6
2019-09-18 19:00 130811021 Segr. av Kristianstad FC - Lunds BK - Segr. av IFK Hässleholm - Hässleholms IF