Spelprogram - F11 Sydvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 18:30 Sjöbo IF - Linero IF röd Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-04-13 13:00 Oxie SK svart - Södra Sandby IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 FC Staffanstorp vit - Blentarps BK Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-04-14 10:00 Dalby GIF - Askeröds IF Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2019-04-14 11:30 Anderslövs BoIK - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-16 19:00 Södra Sandby IF vit - Sjöbo IF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Blentarps BK - Dalby GIF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2019-04-22 11:30 Linero IF röd - Anderslövs BoIK Linero IP A-plan 7-manna B
2019-04-22 14:30 Askeröds IF - Oxie SK svart Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-04-26 18:30 Södra Sandby IF vit - Askeröds IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-04-26 19:00 Anderslövs BoIK - Sjöbo IF Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 FC Staffanstorp vit - Linero IF röd Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Dalby GIF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Dalby IP 7-manna väst
2019-04-28 11:30 Oxie SK svart - Blentarps BK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Maj
2019-05-02 18:30 Sjöbo IF - Askeröds IF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-04 10:00 Linero IF röd - Dalby GIF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-05-04 10:00 Anderslövs BoIK - FC Staffanstorp vit Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Blentarps BK - Södra Sandby IF vit Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Oxie SK svart Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-09 18:30 Askeröds IF - Blentarps BK Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-10 18:30 Oxie SK svart - Linero IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:00 FC Staffanstorp vit - Sjöbo IF Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-05-11 11:00 Södra Sandby IF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-05-12 10:00 Dalby GIF - Anderslövs BoIK Dalby IP 7-manna öst
2019-05-18 10:00 FC Staffanstorp vit - Dalby GIF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:15 Anderslövs BoIK - Oxie SK svart Anderslövs IP A-plan 7-manna 1
2019-05-18 11:30 Linero IF röd - Södra Sandby IF vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-18 14:00 Sjöbo IF - Blentarps BK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-19 13:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Askeröds IF Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Oxie SK svart - FC Staffanstorp vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Blentarps BK - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 2
2019-05-26 15:00 Dalby GIF - Sjöbo IF Dalby IP 7-manna öst
2019-05-26 15:00 Askeröds IF - Linero IF röd Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-26 16:00 Södra Sandby IF vit - Anderslövs BoIK Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Juni
2019-06-06 11:00 Sjöbo IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-06-08 11:30 Linero IF röd - Blentarps BK Linero IP A-plan 7-manna A
2019-06-08 13:00 Anderslövs BoIK - Askeröds IF Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:00 FC Staffanstorp vit - Södra Sandby IF vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Dalby GIF - Oxie SK svart Dalby IP 7-manna öst
2019-06-15 10:00 Södra Sandby IF vit - Dalby GIF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-06-16 10:00 Oxie SK svart - Sjöbo IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Blentarps BK - Anderslövs BoIK Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 2
2019-06-16 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Linero IF röd Hamondavallen 7-manna 2
2019-06-16 14:30 Askeröds IF - FC Staffanstorp vit Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-06-22 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - FC Staffanstorp vit Hamondavallen 7-manna 2