Spelprogram - P 8-13

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF Röd 2 Juri Escobar 0767892175 Svart/Svart/Svart/Vit
Bromstens IK Svart Anders Livåg Svart/svart/svart
Hässelby SK FF svart 2 Mathias Högberg 0733772424 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 13 Fredrik Hellgren 0704200004 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 2 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 26 Fredrik Hellgren 0704200004 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Sepehr Shafai 0767600610 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IFK Viksjö 3 Henrik Bengtsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kungsängens IF 4 David Roos vit/blå/vit
Spånga IS FK 1 Nicklas Ström 0709479577 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 8 Susanne Arnetz Linder 0736555592 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Grön Daniel Johnsson 0739289112 Grön/Vit/Grön
Vällingby AIK 1 Peter Larsson 087611418 0737369590 Röd/Grön/Röd
Ängby IF Grön 1 Fredrik Klaar Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Bromstens IK Svart - Ängby IF Grön 1 Spånga IP 52
2019-04-27 11:00 Kungsängens IF 4 - Vällingby AIK 1 Kungsängens IP 216
2019-04-27 11:00 Hässelby SK FF svart 2 - IF Brommapojkarna 26 Hässelby IP 226
2019-04-27 14:00 Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 125
2019-04-28 09:00 IFK Viksjö 1 - Spånga IS FK 8 Viksjövallen 36
2019-04-28 16:00 IF Brommapojkarna 2 - Sundbybergs IK Grön Grimsta IP 36
2019-04-28 17:00 IF Brommapojkarna 13 - Bele Barkarby FF Röd 2 Grimsta IP 35
Maj
2019-05-04 13:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 13 Golfängarna 15
2019-05-04 15:00 Spånga IS FK 8 - Bromstens IK Svart Nälsta BP 125
2019-05-04 15:00 Vällingby AIK 1 - IFK Viksjö 1 Hässelby IP 225
2019-05-05 11:00 Ängby IF Grön 1 - Hässelby SK FF svart 2 Ängby IP 35
2019-05-05 13:00 Bele Barkarby FF Röd 2 - Spånga IS FK 1 Strömvallen 26
2019-05-05 14:00 IFK Viksjö 3 - Kungsängens IF 4 Viksjövallen 36
2019-05-05 17:00 IF Brommapojkarna 26 - IF Brommapojkarna 2 Grimsta IP 36
2019-05-10 16:30 IF Brommapojkarna 13 - IF Brommapojkarna 26 Stora Mossens IP 11
2019-05-11 09:00 Bromstens IK Svart - IFK Viksjö 1 Spånga IP 52
2019-05-11 11:00 Kungsängens IF 4 - Bele Barkarby FF Röd 2 Kungsängens IP 216
2019-05-11 11:00 Hässelby SK FF svart 2 - Spånga IS FK 8 Hässelby IP 226
2019-05-11 16:00 Spånga IS FK 1 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 125
2019-05-12 13:00 IFK Viksjö 3 - Vällingby AIK 1 Viksjövallen 36
2019-05-12 16:00 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF Grön 1 Grimsta IP 36
2019-05-18 13:00 Sundbybergs IK Grön - Kungsängens IF 4 Golfängarna 15
2019-05-18 15:00 Vällingby AIK 1 - Bromstens IK Svart Hässelby IP 225
2019-05-18 16:00 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 2 Nälsta BP 125
2019-05-19 12:00 Ängby IF Grön 1 - IF Brommapojkarna 13 Ängby IP 35
2019-05-19 13:00 IFK Viksjö 1 - Hässelby SK FF svart 2 Viksjövallen 36
2019-05-19 13:00 Bele Barkarby FF Röd 2 - IFK Viksjö 3 Strömvallen 26
2019-05-19 15:00 IF Brommapojkarna 26 - Spånga IS FK 1 Grimsta IP 36
2019-05-25 13:00 Spånga IS FK 1 - Ängby IF Grön 1 Nälsta BP 125
2019-05-25 14:00 Hässelby SK FF svart 2 - Bromstens IK Svart Hässelby IP 226
2019-05-26 11:00 Kungsängens IF 4 - IF Brommapojkarna 26 Kungsängens IP 216
2019-05-26 13:00 Bele Barkarby FF Röd 2 - Vällingby AIK 1 Strömvallen 26
2019-05-26 14:00 IF Brommapojkarna 2 - IFK Viksjö 1 Grimsta IP 36
2019-05-26 14:00 IFK Viksjö 3 - Sundbybergs IK Grön Viksjövallen 36
2019-05-26 17:00 IF Brommapojkarna 13 - Spånga IS FK 8 Grimsta IP 35
Juni
2019-06-01 11:00 Bromstens IK Svart - IF Brommapojkarna 2 Spånga IP 52
2019-06-01 13:00 Sundbybergs IK Grön - Bele Barkarby FF Röd 2 Golfängarna 15
2019-06-01 14:00 Spånga IS FK 8 - Spånga IS FK 1 Nälsta BP 125
2019-06-01 15:00 Vällingby AIK 1 - Hässelby SK FF svart 2 Hässelby IP 225
2019-06-02 13:00 Ängby IF Grön 1 - Kungsängens IF 4 Ängby IP 35
2019-06-02 16:00 IF Brommapojkarna 26 - IFK Viksjö 3 Grimsta IP 36
2019-06-08 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Bromstens IK Svart Grimsta IP 35
2019-06-08 11:00 Kungsängens IF 4 - Spånga IS FK 8 Kungsängens IP 216
2019-06-08 13:00 Sundbybergs IK Grön - Vällingby AIK 1 Golfängarna 15
2019-06-08 14:00 Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 1 Nälsta BP 125
2019-06-09 12:00 Bele Barkarby FF Röd 2 - IF Brommapojkarna 26 Strömvallen 26
2019-06-09 13:00 IFK Viksjö 3 - Ängby IF Grön 1 Viksjövallen 36
2019-06-09 16:00 IF Brommapojkarna 2 - Hässelby SK FF svart 2 Grimsta IP 36
2019-06-12 17:00 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 13 Viksjövallen 21
Augusti
2019-08-24 10:00 Bromstens IK Svart - Spånga IS FK 1 Spånga IP 52
2019-08-24 12:00 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 125
2019-08-24 13:00 Hässelby SK FF svart 2 - IF Brommapojkarna 13 Hässelby IP 226
2019-08-24 15:00 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 2 Hässelby IP 225
2019-08-25 12:00 Ängby IF Grön 1 - Bele Barkarby FF Röd 2 Ängby IP 35
2019-08-25 13:00 IFK Viksjö 1 - Kungsängens IF 4 Viksjövallen 36
2019-08-25 16:00 IF Brommapojkarna 26 - Sundbybergs IK Grön Grimsta IP 36
2019-08-31 09:00 IF Brommapojkarna 26 - Vällingby AIK 1 Grimsta IP 36
2019-08-31 11:00 Kungsängens IF 4 - Bromstens IK Svart Kungsängens IP 216
2019-08-31 13:00 Sundbybergs IK Grön - Ängby IF Grön 1 Golfängarna 15
2019-08-31 16:00 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF svart 2 Nälsta BP 125
September
2019-09-01 09:00 Bele Barkarby FF Röd 2 - Spånga IS FK 8 Strömvallen 26
2019-09-01 14:00 IFK Viksjö 3 - IFK Viksjö 1 Viksjövallen 36
2019-09-01 15:00 IF Brommapojkarna 13 - IF Brommapojkarna 2 Grimsta IP 35
2019-09-07 10:00 Bromstens IK Svart - IFK Viksjö 3 Spånga IP 52
2019-09-07 12:00 Spånga IS FK 8 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 125
2019-09-07 14:00 Hässelby SK FF svart 2 - Kungsängens IF 4 Hässelby IP 226
2019-09-07 15:00 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 13 Hässelby IP 225
2019-09-08 13:00 Ängby IF Grön 1 - IF Brommapojkarna 26 Ängby IP 35
2019-09-08 14:00 IFK Viksjö 1 - Bele Barkarby FF Röd 2 Viksjövallen 36
2019-09-08 17:00 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 1 Grimsta IP 36
2019-09-14 11:00 Kungsängens IF 4 - IF Brommapojkarna 2 Kungsängens IP 216
2019-09-14 13:00 Sundbybergs IK Grön - IFK Viksjö 1 Golfängarna 15
2019-09-14 15:00 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 13 Nälsta BP 125
2019-09-15 11:00 Ängby IF Grön 1 - Vällingby AIK 1 Ängby IP 35
2019-09-15 12:00 Bele Barkarby FF Röd 2 - Bromstens IK Svart Strömvallen 26
2019-09-15 14:00 IF Brommapojkarna 26 - Spånga IS FK 8 Grimsta IP 36
2019-09-15 15:00 IFK Viksjö 3 - Hässelby SK FF svart 2 Viksjövallen 36
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 2 - IFK Viksjö 3 Grimsta IP 36
2019-09-21 11:00 Bromstens IK Svart - Sundbybergs IK Grön Spånga IP 52
2019-09-21 13:00 Hässelby SK FF svart 2 - Bele Barkarby FF Röd 2 Hässelby IP 226
2019-09-21 15:00 Spånga IS FK 8 - Ängby IF Grön 1 Nälsta BP 125
2019-09-21 15:00 Vällingby AIK 1 - Spånga IS FK 1 Hässelby IP 225
2019-09-22 14:00 IF Brommapojkarna 13 - Kungsängens IF 4 Grimsta IP 35
2019-09-22 15:00 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 26 Viksjövallen 36
2019-09-28 09:00 IF Brommapojkarna 26 - Bromstens IK Svart Grimsta IP 36
2019-09-28 11:00 Kungsängens IF 4 - Spånga IS FK 1 Kungsängens IP 216
2019-09-28 12:00 Spånga IS FK 8 - Vällingby AIK 1 Nälsta BP 125
2019-09-28 13:00 Sundbybergs IK Grön - Hässelby SK FF svart 2 Golfängarna 15
2019-09-29 11:00 Ängby IF Grön 1 - IFK Viksjö 1 Ängby IP 35
2019-09-29 13:00 Bele Barkarby FF Röd 2 - IF Brommapojkarna 2 Strömvallen 26
2019-09-29 14:00 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 13 Viksjövallen 36