Spelprogram - P 8-14

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 6 Tomas Hägg 0706828238 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF Grön 2 Carl Henrik Sjökvist 0735052929 Svart/Svart/Svart/Vit
Hässelby SK FF vit 1 Angelika Thor 0739293225 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 10 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 23 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 4 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 15 Marie Holmberg 0763194210 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 8 Mathias Åhlén 0737847151 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Spånga IS FK 11 Martin Magnevik 0707797591 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 4 Erik Hörnesten 0708885358 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Vit Johan Viking 0727068181 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 3 Daniel Högberg 087304009 0707927641 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Frös 1 Jonas Rydsheim Röda/Svarta/Röda
Ängby IF 1 Marcus Anders Åkerblom Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IF Brommapojkarna 4 - IFK Viksjö 8 Grimsta IP 36
2019-04-27 13:00 Sundbybergs IK Vit - IF Brommapojkarna 10 Golfängarna 16
2019-04-27 14:00 Hässelby SK FF vit 1 - Ursvik IK 3 Hässelby IP 226
2019-04-27 14:00 AIK FF 6 - Spånga IS FK 4 Läroverket 1
2019-04-27 16:00 Spånga IS FK 11 - Vasalunds IF Frös 1 Nälsta BP 125
2019-04-28 09:00 Bele Barkarby FF Grön 2 - IF Brommapojkarna 23 Strömvallen 26
2019-04-28 12:00 Ängby IF 1 - IFK Lidingö FK 15 Ängby IP 35
Maj
2019-05-04 11:00 Vasalunds IF Frös 1 - Bele Barkarby FF Grön 2 Läroverket 1
2019-05-04 12:00 Ursvik IK 3 - Spånga IS FK 11 Örvallen 25
2019-05-04 14:00 Spånga IS FK 4 - Hässelby SK FF vit 1 Nälsta BP 125
2019-05-04 16:00 IFK Lidingö FK 15 - AIK FF 6 Gångsätra BP 16
2019-05-05 15:00 IFK Viksjö 8 - Ängby IF 1 Viksjövallen 36
2019-05-05 16:00 IF Brommapojkarna 23 - Sundbybergs IK Vit Grimsta IP 35
2019-05-05 16:00 IF Brommapojkarna 10 - IF Brommapojkarna 4 Grimsta IP 36
2019-05-11 10:00 AIK FF 6 - IFK Viksjö 8 Läroverket 1
2019-05-11 13:00 Hässelby SK FF vit 1 - IFK Lidingö FK 15 Hässelby IP 226
2019-05-11 13:00 Sundbybergs IK Vit - Vasalunds IF Frös 1 Golfängarna 16
2019-05-11 13:00 Spånga IS FK 4 - Ursvik IK 3 Nälsta BP 125
2019-05-12 12:00 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 10 Ängby IP 35
2019-05-12 13:00 Bele Barkarby FF Grön 2 - Spånga IS FK 11 Strömvallen 26
2019-05-12 17:00 IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 23 Grimsta IP 36
2019-05-18 09:00 IF Brommapojkarna 10 - AIK FF 6 Grimsta IP 36
2019-05-18 11:00 Vasalunds IF Frös 1 - IF Brommapojkarna 4 Läroverket 1
2019-05-18 12:00 Ursvik IK 3 - Bele Barkarby FF Grön 2 Örvallen 25
2019-05-18 12:00 Spånga IS FK 11 - IFK Lidingö FK 15 Nälsta BP 125
2019-05-18 14:00 Spånga IS FK 11 - Sundbybergs IK Vit Nälsta BP 125
2019-05-19 14:00 IFK Viksjö 8 - Hässelby SK FF vit 1 Viksjövallen 36
2019-05-19 14:00 IFK Lidingö FK 15 - Spånga IS FK 4 Gångsätra BP 16
2019-05-19 16:00 IF Brommapojkarna 23 - Ängby IF 1 Grimsta IP 35
2019-05-24 18:00 Sundbybergs IK Vit - Bele Barkarby FF Grön 2 Golfängarna 16
2019-05-25 13:00 Hässelby SK FF vit 1 - IF Brommapojkarna 10 Hässelby IP 226
2019-05-25 14:00 Spånga IS FK 4 - IFK Viksjö 8 Nälsta BP 125
2019-05-25 16:00 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 23 Läroverket 1
2019-05-26 11:00 Ängby IF 1 - Vasalunds IF Frös 1 Ängby IP 35
2019-05-26 14:00 IFK Lidingö FK 15 - Ursvik IK 3 Gångsätra BP 16
2019-05-26 17:00 IF Brommapojkarna 4 - Spånga IS FK 11 Grimsta IP 36
Juni
2019-06-01 13:00 Spånga IS FK 11 - Ängby IF 1 Nälsta BP 125
2019-06-01 14:00 Vasalunds IF Frös 1 - AIK FF 6 Läroverket 1
2019-06-01 14:00 Ursvik IK 3 - Sundbybergs IK Vit Örvallen 25
2019-06-01 17:00 IF Brommapojkarna 10 - Spånga IS FK 4 Grimsta IP 36
2019-06-02 12:00 Bele Barkarby FF Grön 2 - IF Brommapojkarna 4 Strömvallen 26
2019-06-02 12:00 IFK Viksjö 8 - IFK Lidingö FK 15 Viksjövallen 36
2019-06-02 17:00 IF Brommapojkarna 23 - Hässelby SK FF vit 1 Grimsta IP 35
2019-06-08 10:00 AIK FF 6 - Spånga IS FK 11 Läroverket 1
2019-06-08 12:00 Hässelby SK FF vit 1 - Vasalunds IF Frös 1 Hässelby IP 226
2019-06-08 15:00 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 23 Nälsta BP 125
2019-06-08 15:15 IFK Lidingö FK 15 - IF Brommapojkarna 10 Gångsätra BP 16
2019-06-09 11:00 Ängby IF 1 - Bele Barkarby FF Grön 2 Ängby IP 35
2019-06-09 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Sundbybergs IK Vit Grimsta IP 36
2019-06-09 14:00 IFK Viksjö 8 - Ursvik IK 3 Viksjövallen 36
Augusti
2019-08-24 13:00 Sundbybergs IK Vit - Ängby IF 1 Golfängarna 16
2019-08-24 13:00 Spånga IS FK 11 - Hässelby SK FF vit 1 Nälsta BP 125
2019-08-24 13:00 Ursvik IK 3 - IF Brommapojkarna 4 Örvallen 25
2019-08-25 12:00 Bele Barkarby FF Grön 2 - AIK FF 6 Strömvallen 26
2019-08-25 15:00 IF Brommapojkarna 10 - IFK Viksjö 8 Grimsta IP 36
2019-08-25 16:00 IF Brommapojkarna 23 - IFK Lidingö FK 15 Grimsta IP 35
2019-08-25 17:00 Vasalunds IF Frös 1 - Spånga IS FK 4 Läroverket 1
2019-08-31 12:00 Hässelby SK FF vit 1 - Bele Barkarby FF Grön 2 Hässelby IP 226
2019-08-31 12:00 AIK FF 6 - Sundbybergs IK Vit Läroverket 1
2019-08-31 13:00 Spånga IS FK 4 - Spånga IS FK 11 Nälsta BP 125
2019-08-31 17:15 IFK Lidingö FK 15 - Vasalunds IF Frös 1 Gångsätra BP 16
September
2019-09-01 11:00 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 4 Ängby IP 35
2019-09-01 13:00 IFK Viksjö 8 - IF Brommapojkarna 23 Viksjövallen 36
2019-09-01 17:00 IF Brommapojkarna 10 - Ursvik IK 3 Grimsta IP 36
2019-09-07 10:00 Vasalunds IF Frös 1 - IFK Viksjö 8 Läroverket 1
2019-09-07 13:00 Sundbybergs IK Vit - Hässelby SK FF vit 1 Golfängarna 16
2019-09-07 13:00 Ursvik IK 3 - Ängby IF 1 Örvallen 25
2019-09-08 12:00 Bele Barkarby FF Grön 2 - Spånga IS FK 4 Strömvallen 26
2019-09-08 16:00 IF Brommapojkarna 4 - AIK FF 6 Grimsta IP 36
2019-09-08 16:00 IF Brommapojkarna 23 - IF Brommapojkarna 10 Grimsta IP 35
2019-09-14 09:00 IF Brommapojkarna 10 - Vasalunds IF Frös 1 Grimsta IP 36
2019-09-14 11:00 Hässelby SK FF vit 1 - IF Brommapojkarna 4 Hässelby IP 226
2019-09-14 12:00 Spånga IS FK 4 - Sundbybergs IK Vit Nälsta BP 125
2019-09-14 17:15 IFK Lidingö FK 15 - Bele Barkarby FF Grön 2 Gångsätra BP 16
2019-09-15 12:00 AIK FF 6 - Ängby IF 1 Läroverket 1
2019-09-15 14:00 IFK Viksjö 8 - Spånga IS FK 11 Viksjövallen 36
2019-09-15 17:00 IF Brommapojkarna 23 - Ursvik IK 3 Grimsta IP 35
2019-09-21 12:00 Vasalunds IF Frös 1 - IF Brommapojkarna 23 Läroverket 1
2019-09-21 13:00 Sundbybergs IK Vit - IFK Lidingö FK 15 Golfängarna 16
2019-09-21 13:00 Ursvik IK 3 - AIK FF 6 Örvallen 25
2019-09-21 17:00 Spånga IS FK 11 - IF Brommapojkarna 10 Nälsta BP 125
2019-09-22 12:00 Ängby IF 1 - Hässelby SK FF vit 1 Ängby IP 35
2019-09-22 12:00 Bele Barkarby FF Grön 2 - IFK Viksjö 8 Strömvallen 26
2019-09-22 15:00 IF Brommapojkarna 4 - Spånga IS FK 4 Grimsta IP 36
2019-09-28 12:00 Hässelby SK FF vit 1 - AIK FF 6 Hässelby IP 226
2019-09-28 13:00 Spånga IS FK 4 - Ängby IF 1 Nälsta BP 125
2019-09-28 15:00 IFK Lidingö FK 15 - IF Brommapojkarna 4 Gångsätra BP 16
2019-09-29 13:00 IFK Viksjö 8 - Sundbybergs IK Vit Viksjövallen 36
2019-09-29 15:00 IF Brommapojkarna 23 - Spånga IS FK 11 Grimsta IP 35
2019-09-29 15:00 IF Brommapojkarna 10 - Bele Barkarby FF Grön 2 Grimsta IP 36
2019-09-29 17:00 Vasalunds IF Frös 1 - Ursvik IK 3 Läroverket 1