Spelprogram - P 8-16

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 7 Lars Taravosh Svart/Vit/Svart/Gul
Ekerö IK 1:Vit Linda Fogelström Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 3:Gul Kjell Arnebrant Bowie Blå/Blå/Blå
FK Bromma Svart Anett Grusser Pettersson Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF blå 2 Petra Kron Forsling 0707836322 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 11 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 16 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 20 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 20 Mathias Löwgren 0709883840 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Skå IK & Bygdegård Gul Skå IK & Bygdegård(Föreningen) vit/vit/vit
Spånga IS FK 2 Susanne Arnetz Linder 0736555592 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Blå Mikko Toivonen 0707561488 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 2 Anders Bergh 0734138558 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Grön 3 Fredrik Klaar Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 Sundbybergs IK Blå - AIK FF 7 Golfängarna 15
2019-04-27 09:00 Spånga IS FK 2 - Ängby IF Grön 3 Nälsta BP 125
2019-04-27 13:00 Ekerö IK 1:Vit - FK Bromma Svart Träkvistavallen 215
2019-04-27 15:00 Hässelby SK FF blå 2 - Skå IK & Bygdegård Gul Hässelby IP 226
2019-04-27 17:00 IF Brommapojkarna 16 - Ursvik IK 2 Grimsta IP 36
2019-04-27 17:00 IF Brommapojkarna 11 - Ekerö IK 3:Gul Grimsta IP 35
2019-04-28 17:00 IFK Lidingö FK 20 - IF Brommapojkarna 20 Gångsätra BP 16
Maj
2019-05-02 19:00 FK Bromma Svart - IFK Lidingö FK 20 Ängby Södra BP 125
2019-05-04 09:00 Ekerö IK 3:Gul - IF Brommapojkarna 16 Träkvistavallen 216
2019-05-04 14:00 AIK FF 7 - IF Brommapojkarna 11 Läroverket 1
2019-05-04 14:00 Ursvik IK 2 - Spånga IS FK 2 Örvallen 25
2019-05-04 17:00 IF Brommapojkarna 20 - Sundbybergs IK Blå Grimsta IP 36
2019-05-05 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Ekerö IK 1:Vit Svanängens IP 215
2019-05-05 12:00 Ängby IF Grön 3 - Hässelby SK FF blå 2 Ängby IP 35
2019-05-10 18:00 Sundbybergs IK Blå - FK Bromma Svart Golfängarna 15
2019-05-11 09:00 Spånga IS FK 2 - Ekerö IK 3:Gul Nälsta BP 125
2019-05-11 15:00 Hässelby SK FF blå 2 - Ursvik IK 2 Hässelby IP 226
2019-05-12 09:00 IF Brommapojkarna 16 - AIK FF 7 Grimsta IP 36
2019-05-12 09:00 IF Brommapojkarna 11 - IF Brommapojkarna 20 Grimsta IP 35
2019-05-12 13:00 Ängby IF Grön 3 - Skå IK & Bygdegård Gul Ängby IP 35
2019-05-12 15:00 IFK Lidingö FK 20 - Ekerö IK 1:Vit Gångsätra BP 16
2019-05-16 19:00 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 11 Ängby Södra BP 125
2019-05-18 09:00 Ekerö IK 1:Vit - Sundbybergs IK Blå Träkvistavallen 215
2019-05-18 09:00 AIK FF 7 - Spånga IS FK 2 Läroverket 1
2019-05-18 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Hässelby SK FF blå 2 Träkvistavallen 216
2019-05-18 14:00 Ursvik IK 2 - Ängby IF Grön 3 Örvallen 25
2019-05-19 09:00 IF Brommapojkarna 20 - IF Brommapojkarna 16 Grimsta IP 36
2019-05-19 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IFK Lidingö FK 20 Svanängens IP 215
2019-05-24 18:00 Sundbybergs IK Blå - IFK Lidingö FK 20 Golfängarna 15
2019-05-25 09:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 20 Nälsta BP 125
2019-05-25 11:00 Ursvik IK 2 - Skå IK & Bygdegård Gul Örvallen 25
2019-05-25 15:00 Hässelby SK FF blå 2 - AIK FF 7 Hässelby IP 226
2019-05-26 12:00 Ängby IF Grön 3 - Ekerö IK 3:Gul Ängby IP 35
2019-05-26 18:00 IF Brommapojkarna 11 - Ekerö IK 1:Vit Grimsta IP 35
Juni
2019-06-01 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Ursvik IK 2 Träkvistavallen 216
2019-06-01 13:00 Ekerö IK 1:Vit - IF Brommapojkarna 16 Träkvistavallen 215
2019-06-02 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Hässelby SK FF blå 2 Grimsta IP 36
2019-06-02 09:00 AIK FF 7 - Ängby IF Grön 3 Läroverket 1
2019-06-02 10:00 FK Bromma Svart - Spånga IS FK 2 Ängby Södra BP 125
2019-06-02 11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Sundbybergs IK Blå Svanängens IP 215
2019-06-02 15:00 IFK Lidingö FK 20 - IF Brommapojkarna 11 Gångsätra BP 16
2019-06-08 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Skå IK & Bygdegård Gul Träkvistavallen 216
2019-06-08 11:00 Ursvik IK 2 - AIK FF 7 Örvallen 25
2019-06-08 15:00 Hässelby SK FF blå 2 - FK Bromma Svart Hässelby IP 226
2019-06-08 17:00 Spånga IS FK 2 - Ekerö IK 1:Vit Nälsta BP 125
2019-06-08 17:00 IF Brommapojkarna 16 - IFK Lidingö FK 20 Grimsta IP 36
2019-06-09 12:00 Ängby IF Grön 3 - IF Brommapojkarna 20 Ängby IP 35
2019-06-09 18:00 IF Brommapojkarna 11 - Sundbybergs IK Blå Grimsta IP 35
2019-06-16 10:00 IF Brommapojkarna 16 - FK Bromma Svart Maltesholmsskolans BP 15
Augusti
2019-08-22 19:00 FK Bromma Svart - Ängby IF Grön 3 Ängby Södra BP 125
2019-08-23 18:00 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 16 Golfängarna 15
2019-08-24 12:00 Ekerö IK 1:Vit - Hässelby SK FF blå 2 Träkvistavallen 215
2019-08-24 13:00 AIK FF 7 - Ekerö IK 3:Gul Läroverket 1
2019-08-24 17:00 IF Brommapojkarna 20 - Ursvik IK 2 Grimsta IP 36
2019-08-25 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 11 Svanängens IP 215
2019-08-25 16:00 IFK Lidingö FK 20 - Spånga IS FK 2 Gångsätra BP 16
2019-08-31 09:00 Spånga IS FK 2 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 125
2019-08-31 09:00 Ekerö IK 3:Gul - IF Brommapojkarna 20 Träkvistavallen 216
2019-08-31 12:00 Ursvik IK 2 - FK Bromma Svart Örvallen 25
2019-08-31 15:00 Hässelby SK FF blå 2 - IFK Lidingö FK 20 Hässelby IP 226
2019-08-31 16:00 AIK FF 7 - Skå IK & Bygdegård Gul Läroverket 1
September
2019-09-01 12:00 Ängby IF Grön 3 - Ekerö IK 1:Vit Ängby IP 35
2019-09-01 18:00 IF Brommapojkarna 16 - IF Brommapojkarna 11 Grimsta IP 36
2019-09-05 19:00 FK Bromma Svart - Ekerö IK 3:Gul Ängby Södra BP 125
2019-09-06 18:00 Sundbybergs IK Blå - Hässelby SK FF blå 2 Golfängarna 15
2019-09-07 13:00 Ekerö IK 1:Vit - Ursvik IK 2 Träkvistavallen 215
2019-09-08 09:00 IF Brommapojkarna 11 - Spånga IS FK 2 Grimsta IP 35
2019-09-08 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 16 Svanängens IP 215
2019-09-08 15:00 IFK Lidingö FK 20 - Ängby IF Grön 3 Gångsätra BP 16
2019-09-08 18:00 IF Brommapojkarna 20 - AIK FF 7 Grimsta IP 36
2019-09-14 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Ekerö IK 1:Vit Träkvistavallen 216
2019-09-14 11:00 Ursvik IK 2 - IFK Lidingö FK 20 Örvallen 25
2019-09-14 15:00 Hässelby SK FF blå 2 - IF Brommapojkarna 11 Hässelby IP 226
2019-09-14 15:00 AIK FF 7 - FK Bromma Svart Läroverket 1
2019-09-14 17:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 16 Nälsta BP 125
2019-09-14 17:00 IF Brommapojkarna 20 - Skå IK & Bygdegård Gul Grimsta IP 36
2019-09-15 12:00 Ängby IF Grön 3 - Sundbybergs IK Blå Ängby IP 35
2019-09-19 18:00 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 20 Ängby Södra BP 125
2019-09-20 18:00 Sundbybergs IK Blå - Ursvik IK 2 Golfängarna 15
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 11 - Ängby IF Grön 3 Grimsta IP 35
2019-09-21 13:00 Ekerö IK 1:Vit - AIK FF 7 Träkvistavallen 215
2019-09-22 09:00 IF Brommapojkarna 16 - Hässelby SK FF blå 2 Grimsta IP 36
2019-09-22 10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Spånga IS FK 2 Svanängens IP 215
2019-09-22 17:00 IFK Lidingö FK 20 - Ekerö IK 3:Gul Gångsätra BP 16
2019-09-26 19:00 FK Bromma Svart - Skå IK & Bygdegård Gul Ängby Södra BP 115
2019-09-28 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Sundbybergs IK Blå Träkvistavallen 216
2019-09-28 11:00 Ursvik IK 2 - IF Brommapojkarna 11 Örvallen 25
2019-09-28 15:00 Hässelby SK FF blå 2 - Spånga IS FK 2 Hässelby IP 226
2019-09-29 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Ekerö IK 1:Vit Grimsta IP 36
2019-09-29 09:00 AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 20 Läroverket 1
2019-09-29 12:00 Ängby IF Grön 3 - IF Brommapojkarna 16 Ängby IP 35