Spelprogram - P 9-22

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 7 Zoran Arsovski 0730699181 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 11 Jonas Lyman Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 3 Carl-Johan Thorsell 0702409146 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 21 Vasilios Vlachogiannis 0707916043 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 29 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Lidingö FK 11 röd Daniel Boström 0704226671 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 14 blå Mattias Gerner 0727351563 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 6 vit Karin Jarnehammar 0702387689 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK blå Anders Jansson 0856870659 0704133139 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK blå 3 Magnus Svensson Henryson 0709293272 Gul/Svart/Gul
Norrtulls SK vit 3 Esbjörn Wahlberg 0702313502 Gul/Svart/Gul
Stadshagen Vasalunds IF 1 Hans Lindén
Vasalunds IF Järvaröd Henrik Stadler Röda/Svarta/Röda
Värtans IK Blå Fredrik Elväng 0854137851 0733742632 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 IFK Lidingö FK 11 röd - IF Brommapojkarna 29 Lidingövallen 228
2019-04-27 11:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Djurgårdens IF FF 11 Lidingövallen 225
2019-04-27 12:00 Norrtulls SK blå 3 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Norra Real 15
2019-04-28 10:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 14 blå Hjorthagens IP 3
2019-04-28 11:00 IF Brommapojkarna 21 - Norrtulls SK vit 3 Grimsta IP 35
2019-04-28 11:00 Värtans IK Blå - Karlbergs BK blå Hjorthagens IP 3
2019-04-28 12:00 Vasalunds IF Järvaröd - AIK FF 7 Bergshamra IP 26
Maj
2019-05-04 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Norrtulls SK blå 3 Lidingövallen 229
2019-05-04 11:00 Karlbergs BK blå - Djurgårdens IF FF 3 Kristinebergs IP 25
2019-05-04 11:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IF Brommapojkarna 21 Kristinebergs IP 26
2019-05-04 15:00 Norrtulls SK vit 3 - Vasalunds IF Järvaröd Norra Real 15
2019-05-05 10:00 IF Brommapojkarna 29 - Värtans IK Blå Grimsta IP 36
2019-05-05 11:00 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Lidingö FK 11 röd Hjorthagens IP 3
2019-05-05 16:00 AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 6 vit Läroverket 1
2019-05-11 10:00 IFK Lidingö FK 11 röd - AIK FF 7 Lidingövallen 228
2019-05-11 11:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Vasalunds IF Järvaröd Lidingövallen 225
2019-05-11 11:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Norrtulls SK vit 3 Kristinebergs IP 26
2019-05-11 12:00 Norrtulls SK blå 3 - Karlbergs BK blå Norra Real 15
2019-05-12 10:00 IF Brommapojkarna 21 - IFK Lidingö FK 14 blå Grimsta IP 35
2019-05-12 12:00 Djurgårdens IF FF 3 - IF Brommapojkarna 29 Hjorthagens IP 3
2019-05-12 13:00 Värtans IK Blå - Djurgårdens IF FF 11 Hjorthagens IP 3
2019-05-18 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Stadshagen Vasalunds IF 1 Lidingövallen 229
2019-05-18 11:00 Karlbergs BK blå - IF Brommapojkarna 21 Kristinebergs IP 25
2019-05-18 14:00 Norrtulls SK vit 3 - IFK Lidingö FK 6 vit Norra Real 15
2019-05-18 16:00 IF Brommapojkarna 29 - Norrtulls SK blå 3 Grimsta IP 36
2019-05-19 11:00 Djurgårdens IF FF 11 - Djurgårdens IF FF 3 Hjorthagens IP 3
2019-05-19 13:00 Vasalunds IF Järvaröd - IFK Lidingö FK 11 röd Bergshamra IP 26
2019-05-19 13:00 AIK FF 7 - Värtans IK Blå Läroverket 1
2019-05-25 10:00 IFK Lidingö FK 11 röd - IFK Lidingö FK 6 vit Lidingövallen 228
2019-05-25 11:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Norrtulls SK vit 3 Lidingövallen 229
2019-05-25 12:00 Norrtulls SK blå 3 - Djurgårdens IF FF 11 Norra Real 15
2019-05-25 12:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Karlbergs BK blå Kristinebergs IP 26
2019-05-26 11:00 IF Brommapojkarna 21 - IF Brommapojkarna 29 Grimsta IP 35
2019-05-26 11:00 Värtans IK Blå - Vasalunds IF Järvaröd Hjorthagens IP 3
2019-05-26 13:00 Djurgårdens IF FF 3 - AIK FF 7 Hjorthagens IP 3
Juni
2019-06-01 10:00 Karlbergs BK blå - IFK Lidingö FK 14 blå Kristinebergs IP 25
2019-06-01 11:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Värtans IK Blå Lidingövallen 225
2019-06-01 12:00 Norrtulls SK vit 3 - IFK Lidingö FK 11 röd Norra Real 15
2019-06-02 11:00 IF Brommapojkarna 29 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Grimsta IP 36
2019-06-02 12:00 Vasalunds IF Järvaröd - Djurgårdens IF FF 3 Bergshamra IP 26
2019-06-02 12:00 Djurgårdens IF FF 11 - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 3
2019-06-02 14:00 AIK FF 7 - Norrtulls SK blå 3 Läroverket 1
2019-06-08 11:00 Karlbergs BK blå - Norrtulls SK vit 3 Kristinebergs IP 25
2019-06-08 11:00 IFK Lidingö FK 14 blå - IF Brommapojkarna 29 Lidingövallen 229
2019-06-08 12:00 Norrtulls SK blå 3 - Vasalunds IF Järvaröd Norra Real 15
2019-06-08 12:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Djurgårdens IF FF 11 Kristinebergs IP 26
2019-06-09 10:00 IF Brommapojkarna 21 - AIK FF 7 Grimsta IP 35
2019-06-09 11:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 6 vit Hjorthagens IP 3
2019-06-09 13:00 Värtans IK Blå - IFK Lidingö FK 11 röd Hjorthagens IP 3
Augusti
2019-08-24 11:00 IFK Lidingö FK 11 röd - Djurgårdens IF FF 3 Lidingövallen 228
2019-08-24 11:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Norrtulls SK blå 3 Lidingövallen 225
2019-08-24 14:00 Norrtulls SK vit 3 - Värtans IK Blå Norra Real 15
2019-08-24 16:00 IF Brommapojkarna 29 - Karlbergs BK blå Grimsta IP 36
2019-08-25 10:00 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Lidingö FK 14 blå Hjorthagens IP 3
2019-08-25 11:00 AIK FF 7 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Läroverket 1
2019-08-25 12:00 Vasalunds IF Järvaröd - IF Brommapojkarna 21 Bergshamra IP 26
2019-08-31 10:00 Norrtulls SK blå 3 - IFK Lidingö FK 11 röd Norra Real 15
2019-08-31 11:00 Karlbergs BK blå - Djurgårdens IF FF 11 Kristinebergs IP 25
2019-08-31 11:00 IFK Lidingö FK 14 blå - AIK FF 7 Lidingövallen 229
2019-08-31 11:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Vasalunds IF Järvaröd Kristinebergs IP 26
September
2019-09-01 11:00 IF Brommapojkarna 21 - IFK Lidingö FK 6 vit Grimsta IP 35
2019-09-01 12:00 Djurgårdens IF FF 3 - Värtans IK Blå Hjorthagens IP 3
2019-09-01 12:00 IF Brommapojkarna 29 - Norrtulls SK vit 3 Grimsta IP 36
2019-09-05 19:00 AIK FF 7 - Karlbergs BK blå Läroverket 1
2019-09-07 10:00 IFK Lidingö FK 11 röd - IF Brommapojkarna 21 Lidingövallen 228
2019-09-07 11:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Stadshagen Vasalunds IF 1 Lidingövallen 225
2019-09-07 15:00 Norrtulls SK vit 3 - Djurgårdens IF FF 3 Norra Real 15
2019-09-07 16:00 Djurgårdens IF FF 11 - IF Brommapojkarna 29 Hjorthagens IP 3
2019-09-08 11:00 Värtans IK Blå - Norrtulls SK blå 3 Hjorthagens IP 3
2019-09-08 12:00 Vasalunds IF Järvaröd - IFK Lidingö FK 14 blå Bergshamra IP 26
2019-09-14 10:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IFK Lidingö FK 11 röd Kristinebergs IP 26
2019-09-14 11:00 Norrtulls SK blå 3 - Djurgårdens IF FF 3 Norra Real 15
2019-09-14 11:00 Karlbergs BK blå - Vasalunds IF Järvaröd Kristinebergs IP 25
2019-09-14 11:00 IFK Lidingö FK 14 blå - IFK Lidingö FK 6 vit Lidingövallen 229
2019-09-15 10:00 IF Brommapojkarna 21 - Värtans IK Blå Grimsta IP 35
2019-09-15 11:00 IF Brommapojkarna 29 - AIK FF 7 Grimsta IP 36
2019-09-15 12:00 Djurgårdens IF FF 11 - Norrtulls SK vit 3 Hjorthagens IP 3
2019-09-20 18:00 AIK FF 7 - Djurgårdens IF FF 11 Läroverket 1
2019-09-21 10:00 IFK Lidingö FK 11 röd - IFK Lidingö FK 14 blå Lidingövallen 228
2019-09-21 11:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Karlbergs BK blå Lidingövallen 225
2019-09-21 13:00 Norrtulls SK vit 3 - Norrtulls SK blå 3 Norra Real 15
2019-09-21 16:00 Djurgårdens IF FF 3 - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 3
2019-09-22 11:00 Värtans IK Blå - Stadshagen Vasalunds IF 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-22 13:00 Vasalunds IF Järvaröd - IF Brommapojkarna 29 Bergshamra IP 26
2019-09-27 19:00 AIK FF 7 - Norrtulls SK vit 3 Läroverket 1
2019-09-28 09:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Djurgårdens IF FF 3 Kristinebergs IP 26
2019-09-28 11:00 Karlbergs BK blå - IFK Lidingö FK 11 röd Kristinebergs IP 25
2019-09-28 16:00 IF Brommapojkarna 21 - Norrtulls SK blå 3 Grimsta IP 35
2019-09-28 16:00 IF Brommapojkarna 29 - IFK Lidingö FK 6 vit Grimsta IP 36
2019-09-29 11:00 Djurgårdens IF FF 11 - Vasalunds IF Järvaröd Hjorthagens IP 3
2019-09-29 14:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Värtans IK Blå Killinge BP 16