Spelprogram - P10-13

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 4:1 Dan Eriksson 0709206808 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 3:Blå Jakob Hultkvist 0709846161 Blå/Blå/Blå
FC Järfälla 3 Adis Zubcevic 0707524544 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF grå Pia Frodelius 0722258202 0722258202 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 12 Stefan Ekesiöö 0708263119 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 16 Erik Carlsson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 2 Sepehr Shafai 0767600610 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Blå Million Rezene Reda Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 1 Tomas Farhat vit/blå/vit
Spånga IS FK 4 Oskar Berg 0738075336 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 6 Maria Karlsson 0703703787 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Grön Åsa Bjällås 0706821757 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Gul 1 Fredrik Bergengren 0706877086 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IF Brommapojkarna 12 - Kallhälls FF Blå Åkeshovs BP 11
2019-04-27 10:00 Ursvik IK Gul 1 - Spånga IS FK 6 Ursviks IP 11
2019-04-27 11:30 Kungsängens IF 1 - Ekerö IK 3:Blå Kungsängens IP 31
2019-04-27 16:30 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 16 Viksjövallen 3
2019-04-28 12:15 Hässelby SK FF grå - FC Järfälla 3 Hässelby IP 22
2019-04-28 12:45 Spånga IS FK 4 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 11
Maj
2019-05-04 09:00 Bele Barkarby FF 4:1 - IF Brommapojkarna 12 Strömvallen 2
2019-05-04 09:00 Sundbybergs IK Grön - Hässelby SK FF grå Sundbybergs IP 21
2019-05-04 09:30 Kallhälls FF Blå - Ursvik IK Gul 1 Bolindervallen 22
2019-05-04 12:45 Ekerö IK 3:Blå - IFK Viksjö 2 Träkvistavallen 226
2019-05-05 11:30 Spånga IS FK 6 - Spånga IS FK 4 Nälsta BP 11
2019-05-05 12:00 FC Järfälla 3 - Kungsängens IF 1 Tallbohovs IP 12
2019-05-11 10:15 Kungsängens IF 1 - Sundbybergs IK Grön Kungsängens IP 31
2019-05-11 16:30 IFK Viksjö 2 - FC Järfälla 3 Viksjövallen 3
2019-05-12 10:15 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 16 Träkvistavallen 226
2019-05-12 11:00 Ursvik IK Gul 1 - Bele Barkarby FF 4:1 Ursviks IP 11
2019-05-12 12:15 Hässelby SK FF grå - Spånga IS FK 6 Hässelby IP 22
2019-05-12 14:00 Spånga IS FK 4 - Kallhälls FF Blå Nälsta BP 11
2019-05-17 18:15 Hässelby SK FF grå - Bele Barkarby FF 4:1 Hässelby IP 22
2019-05-18 09:00 Bele Barkarby FF 4:1 - Spånga IS FK 4 Strömvallen 2
2019-05-18 09:00 Sundbybergs IK Grön - IFK Viksjö 2 Sundbybergs IP 21
2019-05-18 09:00 IF Brommapojkarna 16 - IF Brommapojkarna 12 Ängby IP 2
2019-05-18 09:30 Kallhälls FF Blå - Hässelby SK FF grå Bolindervallen 22
2019-05-19 12:45 Spånga IS FK 6 - Kungsängens IF 1 Nälsta BP 11
2019-05-19 13:15 FC Järfälla 3 - Ekerö IK 3:Blå Järfällavallen 22
2019-05-25 14:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 6 Viksjövallen 3
2019-05-26 10:00 Kungsängens IF 1 - Kallhälls FF Blå Kungsängens IP 31
2019-05-26 11:30 Ekerö IK 3:Blå - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 226
2019-05-26 13:15 FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 16 Järfällavallen 22
2019-05-26 17:00 Ursvik IK Gul 1 - IF Brommapojkarna 12 Ursviks IP 11
Juni
2019-06-01 09:00 Bele Barkarby FF 4:1 - Kungsängens IF 1 Strömvallen 2
2019-06-01 09:00 Sundbybergs IK Grön - FC Järfälla 3 Sundbybergs IP 21
2019-06-01 09:00 IF Brommapojkarna 16 - Ursvik IK Gul 1 Ängby IP 2
2019-06-01 09:30 Kallhälls FF Blå - IFK Viksjö 2 Bolindervallen 22
2019-06-02 09:00 IF Brommapojkarna 12 - Spånga IS FK 4 Åkeshovs BP 11
2019-06-02 14:00 Spånga IS FK 6 - Ekerö IK 3:Blå Nälsta BP 11
2019-06-08 09:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 16 Sundbybergs IP 21
2019-06-08 14:00 IFK Viksjö 2 - Bele Barkarby FF 4:1 Viksjövallen 3
2019-06-09 10:15 Ekerö IK 3:Blå - Kallhälls FF Blå Träkvistavallen 226
2019-06-09 11:30 Spånga IS FK 4 - Ursvik IK Gul 1 Nälsta BP 11
2019-06-09 12:00 FC Järfälla 3 - Spånga IS FK 6 Järfällavallen 22
2019-06-09 12:15 Hässelby SK FF grå - IF Brommapojkarna 12 Hässelby IP 22
Augusti
2019-08-18 12:00 IF Brommapojkarna 16 - Hässelby SK FF grå Ängby IP 11
2019-08-24 09:00 Bele Barkarby FF 4:1 - Ekerö IK 3:Blå Strömvallen 2
2019-08-24 09:30 Kallhälls FF Blå - FC Järfälla 3 Bolindervallen 22
2019-08-24 15:00 Ursvik IK Gul 1 - Hässelby SK FF grå Ursviks IP 11
2019-08-25 09:00 IF Brommapojkarna 12 - Kungsängens IF 1 Åkeshovs BP 11
2019-08-25 11:30 IF Brommapojkarna 16 - Spånga IS FK 4 Ängby IP 2
2019-08-25 15:15 Spånga IS FK 6 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 11
2019-08-31 09:00 Sundbybergs IK Grön - Kallhälls FF Blå Sundbybergs IP 21
2019-08-31 11:30 Kungsängens IF 1 - Ursvik IK Gul 1 Kungsängens IP 31
2019-08-31 16:30 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 12 Viksjövallen 3
September
2019-09-01 12:00 FC Järfälla 3 - Bele Barkarby FF 4:1 Järfällavallen 22
2019-09-01 12:15 Hässelby SK FF grå - Spånga IS FK 4 Hässelby IP 22
2019-09-01 12:45 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 16 Nälsta BP 11
2019-09-07 09:30 Kallhälls FF Blå - Spånga IS FK 6 Bolindervallen 22
2019-09-08 09:00 IF Brommapojkarna 12 - Ekerö IK 3:Blå Åkeshovs BP 11
2019-09-08 11:00 Ursvik IK Gul 1 - IFK Viksjö 2 Ursviks IP 11
2019-09-08 11:30 Spånga IS FK 4 - Kungsängens IF 1 Nälsta BP 11
2019-09-08 18:00 Bele Barkarby FF 4:1 - Sundbybergs IK Grön Strömvallen 2
2019-09-14 09:30 Kallhälls FF Blå - IF Brommapojkarna 16 Bolindervallen 22
2019-09-14 11:30 Kungsängens IF 1 - Hässelby SK FF grå Kungsängens IP 31
2019-09-14 16:30 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 3
2019-09-15 10:15 Ekerö IK 3:Blå - Ursvik IK Gul 1 Träkvistavallen 226
2019-09-15 12:00 FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 12 Järfällavallen 22
2019-09-15 14:00 Spånga IS FK 6 - Bele Barkarby FF 4:1 Nälsta BP 11
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 12 - Sundbybergs IK Grön Åkeshovs BP 11
2019-09-21 09:00 Bele Barkarby FF 4:1 - Kallhälls FF Blå Strömvallen 2
2019-09-21 12:45 IF Brommapojkarna 16 - Kungsängens IF 1 Ängby IP 2
2019-09-22 11:00 Ursvik IK Gul 1 - FC Järfälla 3 Ursviks IP 11
2019-09-22 12:15 Hässelby SK FF grå - IFK Viksjö 2 Hässelby IP 22
2019-09-22 12:45 Spånga IS FK 4 - Ekerö IK 3:Blå Nälsta BP 11
2019-09-28 09:00 Sundbybergs IK Grön - Ursvik IK Gul 1 Sundbybergs IP 21
2019-09-28 15:15 IFK Viksjö 2 - Kungsängens IF 1 Viksjövallen 3
2019-09-29 09:00 Ekerö IK 3:Blå - Hässelby SK FF grå Träkvistavallen 226
2019-09-29 11:30 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 12 Nälsta BP 11
2019-09-29 12:00 FC Järfälla 3 - Spånga IS FK 4 Järfällavallen 22
2019-09-29 18:00 Bele Barkarby FF 4:1 - IF Brommapojkarna 16 Strömvallen 2