Spelprogram - P10-30

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 2 Svart Björn Henrik Ryttegård GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Blå Sanna Bellhammar 0736707163 Vita(Herr)Blå(Dam)/Blå (Herr & Dam)
Hässelby SK FF röd 2 Helena Stenberg 0702055194 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 6 Havva Nelik 0722503069 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 6 Tobias Lejnerborn 0763384866 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 6 Sepehr Shafai 0767600610 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Råsunda IS Vit Peter Lind Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 12 Christina Scherman 0769416942 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 23 Andreas Gustafsson 0733262699 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Maria Karlsson 0703703787 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 22 Johan Dovärn blå-svart/svart/blå
Ursvik IK Gul 2 Fredrik Bergengren 0706877086 Gult/Svart/Svart
Åkersberga BK Grön Mattias Stenby Grön-Svart/Svart/Svart
Ängby IF Grön 2 Mikael Wik Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Täby FK 22 Grimsta IP 21
2019-04-27 12:45 Ängby IF Grön 2 - Bro IK Blå Ängby IP 2
2019-04-27 16:15 Hässelby SK FF röd 2 - Sollentuna FK 23 Hässelby IP 22
2019-04-28 10:15 IFK Lidingö FK 6 - Råsunda IS Vit Killinge BP 1
2019-04-28 11:45 Bollstanäs SK 2 Svart - Ursvik IK Gul 2 Bollstanäs IP 21
2019-04-28 14:00 Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 12 Nälsta BP 11
2019-04-28 16:15 IFK Viksjö 6 - Åkersberga BK Grön Viksjövallen 3
Maj
2019-05-04 09:00 Åkersberga BK Grön - IFK Lidingö FK 6 Margretelunds IP 21
2019-05-04 10:00 Ursvik IK Gul 2 - IF Brommapojkarna 6 Ursviks IP 12
2019-05-04 11:15 Bro IK Blå - Bollstanäs SK 2 Svart Bro IP 21
2019-05-04 14:00 Sollentuna FK 12 - Ängby IF Grön 2 Helenelunds IP 125
2019-05-05 09:00 Täby FK 22 - Hässelby SK FF röd 2 Kryssarvallen 11
2019-05-05 10:00 Råsunda IS Vit - Spånga IS FK 3 Huvudstafältet 11
2019-05-05 11:30 Sollentuna FK 23 - IFK Viksjö 6 Edsbergs Sportfält 32
2019-05-11 09:00 IFK Viksjö 6 - Täby FK 22 Viksjövallen 3
2019-05-11 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Bro IK Blå Grimsta IP 22
2019-05-11 10:15 Ängby IF Grön 2 - Råsunda IS Vit Ängby IP 2
2019-05-11 16:00 Bollstanäs SK 2 Svart - Sollentuna FK 12 Bollstanäs IP 22
2019-05-11 16:15 Hässelby SK FF röd 2 - Ursvik IK Gul 2 Hässelby IP 22
2019-05-12 11:30 Sollentuna FK 23 - Åkersberga BK Grön Edsbergs Sportfält 32
2019-05-12 15:15 Spånga IS FK 3 - IFK Lidingö FK 6 Nälsta BP 11
2019-05-18 09:00 Åkersberga BK Grön - Spånga IS FK 3 Margretelunds IP 21
2019-05-18 10:00 Ursvik IK Gul 2 - IFK Viksjö 6 Ursviks IP 12
2019-05-18 11:15 Bro IK Blå - Hässelby SK FF röd 2 Bro IP 21
2019-05-18 15:15 Sollentuna FK 12 - IF Brommapojkarna 6 Helenelunds IP 125
2019-05-19 09:00 Täby FK 22 - Sollentuna FK 23 Kryssarvallen 11
2019-05-19 10:00 Råsunda IS Vit - Bollstanäs SK 2 Svart Huvudstafältet 11
2019-05-19 10:15 IFK Lidingö FK 6 - Ängby IF Grön 2 Killinge BP 1
2019-05-25 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Råsunda IS Vit Grimsta IP 21
2019-05-25 12:45 Ängby IF Grön 2 - Spånga IS FK 3 Ängby IP 2
2019-05-25 16:15 Hässelby SK FF röd 2 - Sollentuna FK 12 Hässelby IP 22
2019-05-25 16:30 IFK Viksjö 6 - Bro IK Blå Viksjövallen 3
2019-05-26 09:00 Täby FK 22 - Åkersberga BK Grön Kryssarvallen 11
2019-05-26 11:30 Sollentuna FK 23 - Ursvik IK Gul 2 Edsbergs Sportfält 32
2019-05-26 12:00 Bollstanäs SK 2 Svart - IFK Lidingö FK 6 Bollstanäs IP 21
Juni
2019-06-01 10:00 Råsunda IS Vit - Hässelby SK FF röd 2 Huvudstafältet 11
2019-06-01 11:15 Bro IK Blå - Sollentuna FK 23 Bro IP 21
2019-06-02 09:00 IFK Lidingö FK 6 - IF Brommapojkarna 6 Killinge BP 1
2019-06-02 09:00 Åkersberga BK Grön - Ängby IF Grön 2 Margretelunds IP 21
2019-06-02 11:00 Ursvik IK Gul 2 - Täby FK 22 Ursviks IP 12
2019-06-02 15:30 Sollentuna FK 12 - IFK Viksjö 6 Helenelunds IP 125
2019-06-02 16:30 Spånga IS FK 3 - Bollstanäs SK 2 Svart Nälsta BP 11
2019-06-08 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS FK 3 Grimsta IP 22
2019-06-08 11:15 Ursvik IK Gul 2 - Åkersberga BK Grön Ursviks IP 12
2019-06-08 15:15 IFK Viksjö 6 - Råsunda IS Vit Viksjövallen 3
2019-06-08 16:15 Hässelby SK FF röd 2 - IFK Lidingö FK 6 Hässelby IP 22
2019-06-09 09:00 Täby FK 22 - Bro IK Blå Kryssarvallen 11
2019-06-09 10:30 Bollstanäs SK 2 Svart - Ängby IF Grön 2 Bollstanäs IP 22
2019-06-09 11:30 Sollentuna FK 23 - Sollentuna FK 12 Edsbergs Sportfält 22
Augusti
2019-08-24 09:00 Åkersberga BK Grön - Bollstanäs SK 2 Svart Margretelunds IP 21
2019-08-24 10:00 Bro IK Blå - Ursvik IK Gul 2 Bro IP 21
2019-08-24 11:15 Råsunda IS Vit - Sollentuna FK 23 Huvudstafältet 11
2019-08-24 11:30 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 6 Ängby IP 2
2019-08-24 15:15 Sollentuna FK 12 - Täby FK 22 Helenelunds IP 125
2019-08-25 10:15 IFK Lidingö FK 6 - IFK Viksjö 6 Killinge BP 1
2019-08-25 16:00 Bro IK Blå - Åkersberga BK Grön Bro IP 21
2019-08-25 16:30 Spånga IS FK 3 - Hässelby SK FF röd 2 Nälsta BP 11
2019-08-31 09:00 IFK Viksjö 6 - Spånga IS FK 3 Viksjövallen 3
2019-08-31 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Bollstanäs SK 2 Svart Grimsta IP 21
2019-08-31 12:30 Ursvik IK Gul 2 - Sollentuna FK 12 Ursviks IP 12
2019-08-31 16:15 Hässelby SK FF röd 2 - Ängby IF Grön 2 Hässelby IP 22
September
2019-09-01 09:00 Täby FK 22 - Råsunda IS Vit Kryssarvallen 11
2019-09-01 12:45 Sollentuna FK 23 - IFK Lidingö FK 6 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-07 09:00 Ängby IF Grön 2 - IFK Viksjö 6 Ängby IP 2
2019-09-07 09:00 Åkersberga BK Grön - IF Brommapojkarna 6 Margretelunds IP 21
2019-09-07 10:00 Råsunda IS Vit - Ursvik IK Gul 2 Huvudstafältet 11
2019-09-07 15:15 Sollentuna FK 12 - Bro IK Blå Helenelunds IP 125
2019-09-07 16:00 Bollstanäs SK 2 Svart - Hässelby SK FF röd 2 Bollstanäs IP 22
2019-09-08 10:15 IFK Lidingö FK 6 - Täby FK 22 Killinge BP 1
2019-09-08 14:00 Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 23 Nälsta BP 11
2019-09-14 09:00 IFK Viksjö 6 - Bollstanäs SK 2 Svart Viksjövallen 3
2019-09-14 09:00 Täby FK 22 - Spånga IS FK 3 Kryssarvallen 11
2019-09-14 10:00 Bro IK Blå - Råsunda IS Vit Bro IP 21
2019-09-14 11:15 Ursvik IK Gul 2 - IFK Lidingö FK 6 Ursviks IP 12
2019-09-14 14:00 Sollentuna FK 12 - Åkersberga BK Grön Helenelunds IP 125
2019-09-14 16:15 Hässelby SK FF röd 2 - IF Brommapojkarna 6 Hässelby IP 22
2019-09-15 12:45 Sollentuna FK 23 - Ängby IF Grön 2 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Viksjö 6 Grimsta IP 21
2019-09-21 10:00 Råsunda IS Vit - Sollentuna FK 12 Huvudstafältet 11
2019-09-21 11:30 Ängby IF Grön 2 - Täby FK 22 Ängby IP 2
2019-09-22 09:00 Åkersberga BK Grön - Hässelby SK FF röd 2 Margretelunds IP 21
2019-09-22 15:15 Spånga IS FK 3 - Ursvik IK Gul 2 Nälsta BP 11
2019-09-22 15:30 Bollstanäs SK 2 Svart - Sollentuna FK 23 Södervik 11
2019-09-28 10:00 Bro IK Blå - Spånga IS FK 3 Bro IP 21
2019-09-28 11:15 Råsunda IS Vit - Åkersberga BK Grön Huvudstafältet 11
2019-09-28 12:45 Sollentuna FK 12 - IFK Lidingö FK 6 Helenelunds IP 125
2019-09-28 16:30 IFK Viksjö 6 - Hässelby SK FF röd 2 Viksjövallen 3
2019-09-29 09:00 Täby FK 22 - Bollstanäs SK 2 Svart Kryssarvallen 11
2019-09-29 09:00 Sollentuna FK 23 - IF Brommapojkarna 6 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-29 17:00 Ursvik IK Gul 2 - Ängby IF Grön 2 Ursviks IP 12
Oktober
2019-10-06 12:30 IFK Lidingö FK 6 - Bro IK Blå Killinge BP 1