Spelprogram - P11- 7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Adam Becker 0709981155 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 3 Sofia Adolfi 0733141920 Svart/Svart/Svart/Vit
IF Brommapojkarna 11 Stefan Hultberg 0703505704 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 19 Ola Andersson 0705090101 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 78 Jens Gullfeldt 0708622885 Blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK 2 Massimiliano Sacco 0702916164 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM BLÅ Christer Bjerke Mörkblå/Svart/Mörkblå
Sollentuna FK 7 Viktor Barthelson 0733665728 Svart/vit/Svart/Svart
Som United Fotbollsförening 1 Mahamed Ali Ahmed Vit/blå/vit/ blå
Spånga IS FK 1 Daniel Persson 0706331592 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Svart Linda Westermark 0706774422 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF U Daniel Jansson Röda/Svarta/Röda
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - Spånga IS FK 1 Knutby BP 12
2019-04-27 11:30 IF Brommapojkarna 19 - Ursvik IK Svart Vällingby BP 12
2019-04-27 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Kvarnbacka BP 11
2019-04-27 15:15 IF Brommapojkarna 11 - Vasalunds IF U Stora Mossens IP 3
2019-04-28 16:15 AIK FF 4 - Sollentuna FK 7 Huvudstafältet 11
2019-04-28 17:45 Karlbergs BK 2 - IFK Lidingö FK 78 Kristinebergs IP 2
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 78 - Kista SC KFUM BLÅ Bodal 1
2019-05-04 09:00 Sollentuna FK 7 - IF Brommapojkarna 11 Norrvikens IP 115
2019-05-04 10:15 Spånga IS FK 1 - AIK FF 4 Nälsta BP 11
2019-05-04 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Som United Fotbollsförening 1 Knutby BP 12
2019-05-05 15:00 Vasalunds IF U - IF Brommapojkarna 19 Huvudstafältet 12
2019-05-05 15:30 Bele Barkarby FF 3 - Karlbergs BK 2 Strömvallen 2
2019-05-11 11:30 IF Brommapojkarna 19 - Sollentuna FK 7 Vällingby BP 12
2019-05-11 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Bele Barkarby FF 3 Kvarnbacka BP 11
2019-05-12 10:00 Som United Fotbollsförening 1 - IFK Lidingö FK 78 Knutby BP 12
2019-05-12 13:45 Vasalunds IF U - Ursvik IK Svart Huvudstafältet 12
2019-05-12 15:15 IF Brommapojkarna 11 - Spånga IS FK 1 Stora Mossens IP 3
2019-05-12 17:30 AIK FF 4 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Huvudstafältet 11
2019-05-18 09:00 Sollentuna FK 7 - Vasalunds IF U Norrvikens IP 115
2019-05-18 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IF Brommapojkarna 11 Knutby BP 12
2019-05-19 16:00 IFK Lidingö FK 78 - AIK FF 4 Bodal 1
2019-05-19 16:45 Bele Barkarby FF 3 - Som United Fotbollsförening 1 Strömvallen 2
2019-05-19 17:30 Ursvik IK Svart - Karlbergs BK 2 Örvallen 2
2019-05-25 12:30 Kista SC KFUM BLÅ - Karlbergs BK 2 Kvarnbacka BP 11
2019-05-25 12:45 IF Brommapojkarna 11 - IFK Lidingö FK 78 Stora Mossens IP 3
2019-05-26 15:00 Vasalunds IF U - Spånga IS FK 1 Huvudstafältet 12
2019-05-26 17:00 Sollentuna FK 7 - Ursvik IK Svart Örvallen 2
2019-05-26 17:30 AIK FF 4 - Bele Barkarby FF 3 Huvudstafältet 11
2019-05-29 18:30 Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 11 Veddestavallen 21
2019-05-29 19:30 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 19 Grimsta IP 3 Hall
Juni
2019-06-01 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Vasalunds IF U Knutby BP 12
2019-06-01 11:30 IFK Lidingö FK 78 - IF Brommapojkarna 19 Bodal 1
2019-06-01 12:30 Ursvik IK Svart - Kista SC KFUM BLÅ Ursviks IP 11
2019-06-02 10:00 IF Brommapojkarna 19 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Knutby BP 12
2019-06-02 10:15 Karlbergs BK 2 - Som United Fotbollsförening 1 Kristinebergs IP 2
2019-06-05 18:15 IF Brommapojkarna 19 - Bele Barkarby FF 3 Veddestavallen 21
2019-06-08 09:00 Sollentuna FK 7 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Norrvikens IP 115
2019-06-08 11:15 Som United Fotbollsförening 1 - Kista SC KFUM BLÅ Knutby BP 12
2019-06-08 11:30 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK Svart Nälsta BP 11
2019-06-09 15:00 Vasalunds IF U - IFK Lidingö FK 78 Huvudstafältet 12
2019-06-09 16:15 AIK FF 4 - Karlbergs BK 2 Huvudstafältet 11
2019-06-12 17:45 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 7 Norrvikens IP 11
Augusti
2019-08-24 09:00 IFK Lidingö FK 78 - Sollentuna FK 7 Bodal 1
2019-08-24 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Spånga IS FK 1 Knutby BP 12
2019-08-24 12:30 Ursvik IK Svart - Som United Fotbollsförening 1 Ursviks IP 11
2019-08-24 15:00 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 4 Kvarnbacka BP 11
2019-08-24 15:15 Bele Barkarby FF 3 - Vasalunds IF U Strömvallen 2
2019-08-25 10:15 Karlbergs BK 2 - IF Brommapojkarna 11 Kristinebergs IP 2
2019-08-31 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Ursvik IK Svart Knutby BP 12
2019-08-31 11:30 Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK 78 Nälsta BP 11
2019-08-31 11:30 Sollentuna FK 7 - Bele Barkarby FF 3 Norrvikens IP 115
2019-08-31 12:45 IF Brommapojkarna 19 - Karlbergs BK 2 Vällingby BP 12
2019-08-31 15:15 IF Brommapojkarna 11 - Kista SC KFUM BLÅ Stora Mossens IP 3
September
2019-09-01 17:30 AIK FF 4 - Som United Fotbollsförening 1 Huvudstafältet 11
2019-09-06 17:30 Ursvik IK Svart - AIK FF 4 Ursviks IP 11
2019-09-07 11:15 Som United Fotbollsförening 1 - IF Brommapojkarna 11 Knutby BP 12
2019-09-07 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - IF Brommapojkarna 19 Kvarnbacka BP 11
2019-09-07 14:00 Bele Barkarby FF 3 - Spånga IS FK 1 Strömvallen 2
2019-09-08 10:15 Karlbergs BK 2 - Vasalunds IF U Kristinebergs IP 2
2019-09-08 16:00 IFK Lidingö FK 78 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Bodal 1
2019-09-14 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Bele Barkarby FF 3 Knutby BP 12
2019-09-14 11:30 IF Brommapojkarna 11 - AIK FF 4 Stora Mossens IP 3
2019-09-14 11:30 Sollentuna FK 7 - Karlbergs BK 2 Norrvikens IP 115
2019-09-15 11:30 IF Brommapojkarna 19 - Som United Fotbollsförening 1 Knutby BP 11
2019-09-15 11:30 IFK Lidingö FK 78 - Ursvik IK Svart Bodal 1
2019-09-15 16:15 Vasalunds IF U - Kista SC KFUM BLÅ Huvudstafältet 12
2019-09-21 10:15 Bele Barkarby FF 3 - IFK Lidingö FK 78 Strömvallen 2
2019-09-21 11:15 Som United Fotbollsförening 1 - Vasalunds IF U Knutby BP 12
2019-09-21 12:30 Ursvik IK Svart - IF Brommapojkarna 11 Ursviks IP 11
2019-09-21 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Sollentuna FK 7 Kvarnbacka BP 11
2019-09-22 10:15 Karlbergs BK 2 - Spånga IS FK 1 Kristinebergs IP 2
2019-09-22 16:15 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 19 Huvudstafältet 11
2019-09-28 09:00 Sollentuna FK 7 - Som United Fotbollsförening 1 Norrvikens IP 115
2019-09-28 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Karlbergs BK 2 Knutby BP 12
2019-09-28 11:30 Spånga IS FK 1 - Kista SC KFUM BLÅ Nälsta BP 11
2019-09-28 12:45 IF Brommapojkarna 19 - IF Brommapojkarna 11 Vällingby BP 12
2019-09-28 15:00 Bele Barkarby FF 3 - Ursvik IK Svart Ursviks IP 12
2019-09-29 10:00 Vasalunds IF U - AIK FF 4 Huvudstafältet 11