Spelprogram - P11-17

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 8 Antonio Castillo Osorio Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 2 Sofia Adolfi 0733141920 Svart/Svart/Svart/Vit
Djurgårdens IF FF 4 Suzanne Elisabeth Debong 0706090066 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 3:Gul Peder Warodell Dahlqvist 0856032588 0704963128 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF 1 Mats Danielsson +46733965161 +46733965161 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 24 Mikael Wendt 0735513264 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 9 blå Eva Örnhammar 0739641506 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Kungsängens IF 2 Mats Valger vit/blå/vit
Sollentuna FK 1 Mats Hovmöller Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 5 Claes Stenfeldt 0707131161 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 9 Daniel Persson 0706331592 Blå-vit/Blå/Blå
Stockholms IF Midia Baban Aziz 087527374 0709863638 Blå, Blå, Blå
Sundbybergs IK Grön Olga Isaakidou 0704933391 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Blå 1 Annika Halldén 0709119800 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK 9 Sundbybergs IP 21
2019-04-27 09:00 Djurgårdens IF FF 4 - Sollentuna FK 1 Helenelunds IP 125
2019-04-27 12:30 Ursvik IK Blå 1 - Ekerö IK 3:Gul Ursviks IP 11
2019-04-27 15:15 Spånga IS FK 5 - Stockholms IF Midia Nälsta BP 11
2019-04-27 16:15 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 24 Hässelby IP 21
2019-04-28 09:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Bele Barkarby FF 2 Bodal 1
2019-04-28 13:45 AIK FF 8 - Kungsängens IF 2 Huvudstafältet 11
Maj
2019-05-04 10:15 Ekerö IK 3:Gul - Hässelby SK FF 1 Träkvistavallen 226
2019-05-04 11:15 IF Brommapojkarna 24 - Djurgårdens IF FF 4 Hässelängens BP 1
2019-05-04 11:30 Sollentuna FK 1 - Sundbybergs IK Grön Helenelunds IP 125
2019-05-04 11:30 Kungsängens IF 2 - Ursvik IK Blå 1 Kungsängens IP 32
2019-05-04 12:45 Spånga IS FK 9 - Spånga IS FK 5 Nälsta BP 11
2019-05-04 15:00 Stockholms IF Midia - IFK Lidingö FK 9 blå Kvarnbacka BP 11
2019-05-05 16:45 Bele Barkarby FF 2 - AIK FF 8 Strömvallen 2
2019-05-11 09:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 24 Örvallen 11
2019-05-11 10:15 Kungsängens IF 2 - Ekerö IK 3:Gul Kungsängens IP 32
2019-05-11 12:30 Ursvik IK Blå 1 - Bele Barkarby FF 2 Ursviks IP 11
2019-05-11 12:45 Spånga IS FK 5 - Sollentuna FK 1 Nälsta BP 11
2019-05-11 14:00 Djurgårdens IF FF 4 - Hässelby SK FF 1 Hjorthagens IP 2
2019-05-12 10:15 IFK Lidingö FK 9 blå - Spånga IS FK 9 Bodal 1
2019-05-12 13:45 AIK FF 8 - Stockholms IF Midia Huvudstafältet 11
2019-05-18 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Djurgårdens IF FF 4 Träkvistavallen 226
2019-05-18 11:15 IF Brommapojkarna 24 - Spånga IS FK 5 Hässelängens BP 1
2019-05-18 11:30 Sollentuna FK 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Helenelunds IP 125
2019-05-18 15:00 Hässelby SK FF 1 - Sundbybergs IK Grön Hässelby IP 21
2019-05-18 15:00 Stockholms IF Midia - Ursvik IK Blå 1 Kvarnbacka BP 11
2019-05-18 15:15 Spånga IS FK 9 - AIK FF 8 Nälsta BP 11
2019-05-19 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Kungsängens IF 2 Strömvallen 2
2019-05-25 09:00 Sundbybergs IK Grön - Djurgårdens IF FF 4 Sundbybergs IP 21
2019-05-25 11:15 Ursvik IK Blå 1 - Spånga IS FK 9 Ursviks IP 11
2019-05-25 14:00 Spånga IS FK 5 - Hässelby SK FF 1 Nälsta BP 11
2019-05-25 15:15 Bele Barkarby FF 2 - Ekerö IK 3:Gul Strömvallen 2
2019-05-26 10:00 Kungsängens IF 2 - Stockholms IF Midia Kungsängens IP 32
2019-05-26 10:15 IFK Lidingö FK 9 blå - IF Brommapojkarna 24 Bodal 1
2019-05-26 13:45 AIK FF 8 - Sollentuna FK 1 Huvudstafältet 11
Juni
2019-06-01 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 226
2019-06-01 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - Spånga IS FK 5 Hjorthagens IP 2
2019-06-01 14:00 Spånga IS FK 9 - Kungsängens IF 2 Nälsta BP 11
2019-06-01 15:00 IF Brommapojkarna 24 - AIK FF 8 Hässelängens BP 1
2019-06-01 15:00 Stockholms IF Midia - Bele Barkarby FF 2 Kvarnbacka BP 11
2019-06-08 09:45 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Hässelby Gårds BP 11
2019-06-08 11:15 Ursvik IK Blå 1 - IF Brommapojkarna 24 Ursviks IP 11
2019-06-08 11:30 Kungsängens IF 2 - Sollentuna FK 1 Kungsängens IP 32
2019-06-08 12:45 Spånga IS FK 5 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 11
2019-06-09 12:30 AIK FF 8 - Hässelby SK FF 1 Huvudstafältet 11
2019-06-09 12:45 IFK Lidingö FK 9 blå - Djurgårdens IF FF 4 Bodal 1
2019-06-09 15:00 Sollentuna FK 1 - Ursvik IK Blå 1 Helenelunds IP 125
2019-06-09 16:45 Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 9 Strömvallen 2
2019-06-16 16:00 Stockholms IF Midia - Ekerö IK 3:Gul Kvarnbacka BP 11
Augusti
2019-08-24 09:00 Ekerö IK 3:Gul - Spånga IS FK 5 Träkvistavallen 226
2019-08-24 10:15 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 2 Helenelunds IP 125
2019-08-24 11:15 IF Brommapojkarna 24 - Kungsängens IF 2 Hässelängens BP 1
2019-08-24 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - AIK FF 8 Hjorthagens IP 2
2019-08-24 12:45 Spånga IS FK 9 - Stockholms IF Midia Nälsta BP 11
2019-08-24 15:00 Hässelby SK FF 1 - Ursvik IK Blå 1 Hässelby IP 21
2019-08-25 11:30 Sundbybergs IK Grön - IFK Lidingö FK 9 blå Sundbybergs IP 21
2019-08-31 11:15 Ursvik IK Blå 1 - Djurgårdens IF FF 4 Ursviks IP 11
2019-08-31 11:30 Kungsängens IF 2 - Hässelby SK FF 1 Kungsängens IP 32
2019-08-31 12:45 IFK Lidingö FK 9 blå - Spånga IS FK 5 Bodal 1
2019-08-31 15:00 Stockholms IF Midia - Sollentuna FK 1 Kvarnbacka BP 11
2019-08-31 15:15 Spånga IS FK 9 - Ekerö IK 3:Gul Nälsta BP 11
September
2019-09-01 12:30 AIK FF 8 - Sundbybergs IK Grön Huvudstafältet 11
2019-09-01 15:30 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 24 Strömvallen 2
2019-09-06 17:45 Sundbybergs IK Grön - Ursvik IK Blå 1 Sundbybergs IP 21
2019-09-07 09:00 Ekerö IK 3:Gul - IFK Lidingö FK 9 blå Träkvistavallen 226
2019-09-07 10:15 IF Brommapojkarna 24 - Stockholms IF Midia Hässelängens BP 1
2019-09-07 10:15 Sollentuna FK 1 - Spånga IS FK 9 Helenelunds IP 125
2019-09-07 11:30 Spånga IS FK 5 - AIK FF 8 Nälsta BP 11
2019-09-07 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - Kungsängens IF 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-07 15:00 Hässelby SK FF 1 - Bele Barkarby FF 2 Hässelby IP 21
2019-09-14 11:15 Ursvik IK Blå 1 - Spånga IS FK 5 Ursviks IP 11
2019-09-14 11:30 Sollentuna FK 1 - Ekerö IK 3:Gul Helenelunds IP 125
2019-09-14 11:30 Kungsängens IF 2 - Sundbybergs IK Grön Kungsängens IP 32
2019-09-14 14:00 Spånga IS FK 9 - IF Brommapojkarna 24 Nälsta BP 11
2019-09-14 15:00 Stockholms IF Midia - Hässelby SK FF 1 Kvarnbacka BP 11
2019-09-15 11:15 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 9 blå Huvudstafältet 11
2019-09-15 15:30 Bele Barkarby FF 2 - Djurgårdens IF FF 4 Strömvallen 2
2019-09-20 17:45 Sundbybergs IK Grön - Bele Barkarby FF 2 Sundbybergs IP 21
2019-09-21 09:00 Ekerö IK 3:Gul - AIK FF 8 Träkvistavallen 226
2019-09-21 11:15 IF Brommapojkarna 24 - Sollentuna FK 1 Hässelängens BP 1
2019-09-21 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - Stockholms IF Midia Hjorthagens IP 2
2019-09-21 15:00 Hässelby SK FF 1 - Spånga IS FK 9 Hässelby IP 21
2019-09-21 15:15 Spånga IS FK 5 - Kungsängens IF 2 Nälsta BP 11
2019-09-22 10:15 IFK Lidingö FK 9 blå - Ursvik IK Blå 1 Bodal 1
2019-09-28 10:00 Ursvik IK Blå 1 - AIK FF 8 Ursviks IP 11
2019-09-28 11:15 IF Brommapojkarna 24 - Ekerö IK 3:Gul Hässelängens BP 1
2019-09-28 11:30 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF 1 Helenelunds IP 125
2019-09-28 11:30 Kungsängens IF 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Kungsängens IP 32
2019-09-28 15:00 Stockholms IF Midia - Sundbybergs IK Grön Kvarnbacka BP 11
2019-09-28 15:15 Spånga IS FK 9 - Djurgårdens IF FF 4 Nälsta BP 11
2019-09-29 15:30 Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 5 Strömvallen 2