Spelprogram - P11-18

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 10 Tiina Tikka 0705450404 Svart/Vit/Svart/Gul
Bromstens IK P08 Vit Johan Ingelskog +46705872769 Svart/svart/svart
Ekerö IK 1:Gul Per Berthels Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 3:Blå Peder Warodell Dahlqvist 0856032588 0704963128 Blå/Blå/Blå
FK Bromma Svart Markko Waas 0768789976 Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 3 Christina Dernelid 0702655636 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 16 Henrik Lundh Risinggård 0760466100 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Nockebyhovs IF Magnus Rogell Ljusblå/Svart/Blå
Skå IK & Bygdegård Grön Jens Nyström Gul/grön/gul
Spånga IS FK 6 Daniel Persson 0706331592 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Blå Robert Guenther 0707428200 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK P08Vit 1 Jonas Löfgren Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Solna Efrem Rhawi 019360960 0707310608 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 FK Bromma Svart - Ekerö IK 3:Blå Ängby Södra BP 12
2019-04-26 17:45 Sundbybergs IK Blå - Bromstens IK P08 Vit Sundbybergs IP 21
2019-04-27 10:15 Ekerö IK 1:Gul - Skå IK & Bygdegård Grön Träkvistavallen 226
2019-04-27 12:45 Spånga IS FK 6 - AIK FF 10 Nälsta BP 11
2019-04-28 10:15 Nockebyhovs IF - IF Brommapojkarna 16 Åkeshovs BP 11
2019-04-28 12:30 Vasalunds IF Solna - Hässelby SK FF 3 Huvudstafältet 12
Maj
2019-05-04 11:30 Ekerö IK 3:Blå - Ekerö IK 1:Gul Träkvistavallen 226
2019-05-04 13:45 Hässelby SK FF 3 - Ursvik IK P08Vit 1 Hässelby IP 21
2019-05-04 14:00 IF Brommapojkarna 16 - Vasalunds IF Solna Stora Mossens IP 2
2019-05-05 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Nockebyhovs IF Svanängens IP 22
2019-05-05 10:15 Bromstens IK P08 Vit - FK Bromma Svart Bromstens IP 22
2019-05-05 12:30 AIK FF 10 - Sundbybergs IK Blå Huvudstafältet 11
2019-05-10 17:30 FK Bromma Svart - AIK FF 10 Ängby Södra BP 12
2019-05-10 17:45 Sundbybergs IK Blå - Spånga IS FK 6 Sundbybergs IP 21
2019-05-11 11:15 Ursvik IK P08Vit 1 - IF Brommapojkarna 16 Ursviks IP 11
2019-05-11 11:30 Ekerö IK 1:Gul - Bromstens IK P08 Vit Träkvistavallen 226
2019-05-12 10:15 Nockebyhovs IF - Ekerö IK 3:Blå Åkeshovs BP 11
2019-05-18 10:15 Bromstens IK P08 Vit - Nockebyhovs IF Bromstens IP 22
2019-05-18 11:30 Ekerö IK 3:Blå - Vasalunds IF Solna Träkvistavallen 226
2019-05-18 12:45 Spånga IS FK 6 - FK Bromma Svart Nälsta BP 11
2019-05-18 14:30 Vasalunds IF Solna - Skå IK & Bygdegård Grön Svanängens IP 22
2019-05-18 15:15 IF Brommapojkarna 16 - Hässelby SK FF 3 Stora Mossens IP 2
2019-05-19 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ursvik IK P08Vit 1 Svanängens IP 22
2019-05-19 12:30 AIK FF 10 - Ekerö IK 1:Gul Huvudstafältet 11
2019-05-24 17:30 FK Bromma Svart - Sundbybergs IK Blå Ängby Södra BP 12
2019-05-25 12:30 Ursvik IK P08Vit 1 - Ekerö IK 3:Blå Ursviks IP 11
2019-05-25 12:45 Ekerö IK 1:Gul - Spånga IS FK 6 Träkvistavallen 226
2019-05-25 13:45 AIK FF 10 - Vasalunds IF Solna Huvudstafältet 12
2019-05-25 16:15 Hässelby SK FF 3 - Skå IK & Bygdegård Grön Hässelby IP 21
2019-05-26 10:15 Nockebyhovs IF - AIK FF 10 Åkeshovs BP 11
2019-05-26 12:30 Vasalunds IF Solna - Bromstens IK P08 Vit Huvudstafältet 12
Juni
2019-06-01 10:15 Sundbybergs IK Blå - Ekerö IK 1:Gul Sundbybergs IP 21
2019-06-01 10:15 Bromstens IK P08 Vit - Ursvik IK P08Vit 1 Bromstens IP 22
2019-06-01 15:15 Spånga IS FK 6 - Nockebyhovs IF Nälsta BP 11
2019-06-01 16:30 Ekerö IK 3:Blå - Hässelby SK FF 3 Träkvistavallen 226
2019-06-02 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 16 Svanängens IP 22
2019-06-08 10:15 Ekerö IK 1:Gul - FK Bromma Svart Träkvistavallen 226
2019-06-08 12:30 Ursvik IK P08Vit 1 - AIK FF 10 Ursviks IP 11
2019-06-08 14:00 IF Brommapojkarna 16 - Ekerö IK 3:Blå Stora Mossens IP 2
2019-06-08 15:00 Hässelby SK FF 3 - Bromstens IK P08 Vit Hässelby IP 21
2019-06-09 10:15 Nockebyhovs IF - Sundbybergs IK Blå Åkeshovs BP 11
2019-06-09 13:45 Vasalunds IF Solna - Spånga IS FK 6 Huvudstafältet 12
Augusti
2019-08-23 17:45 Sundbybergs IK Blå - Vasalunds IF Solna Sundbybergs IP 21
2019-08-23 18:45 FK Bromma Svart - Nockebyhovs IF Ängby Södra BP 12
2019-08-24 10:15 Bromstens IK P08 Vit - IF Brommapojkarna 16 Bromstens IP 22
2019-08-24 10:15 Ekerö IK 3:Blå - Skå IK & Bygdegård Grön Träkvistavallen 226
2019-08-24 14:00 Spånga IS FK 6 - Ursvik IK P08Vit 1 Nälsta BP 11
2019-08-25 13:45 AIK FF 10 - Hässelby SK FF 3 Huvudstafältet 11
2019-08-31 10:00 Ursvik IK P08Vit 1 - Sundbybergs IK Blå Ursviks IP 11
2019-08-31 15:00 Hässelby SK FF 3 - Spånga IS FK 6 Hässelby IP 21
2019-08-31 15:15 IF Brommapojkarna 16 - AIK FF 10 Stora Mossens IP 2
September
2019-09-01 10:15 Nockebyhovs IF - Ekerö IK 1:Gul Åkeshovs BP 11
2019-09-01 12:30 Vasalunds IF Solna - FK Bromma Svart Huvudstafältet 12
2019-09-01 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Bromstens IK P08 Vit Svanängens IP 22
2019-09-06 18:45 FK Bromma Svart - Ursvik IK P08Vit 1 Ängby Södra BP 12
2019-09-07 09:00 Sundbybergs IK Blå - Hässelby SK FF 3 Sundbybergs IP 21
2019-09-07 10:15 Ekerö IK 1:Gul - Vasalunds IF Solna Träkvistavallen 226
2019-09-07 10:15 Bromstens IK P08 Vit - Ekerö IK 3:Blå Bromstens IP 22
2019-09-07 14:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 16 Nälsta BP 11
2019-09-08 12:30 AIK FF 10 - Skå IK & Bygdegård Grön Huvudstafältet 11
2019-09-14 10:00 Ursvik IK P08Vit 1 - Ekerö IK 1:Gul Ursviks IP 11
2019-09-14 11:30 Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 10 Träkvistavallen 226
2019-09-14 15:15 IF Brommapojkarna 16 - Sundbybergs IK Blå Stora Mossens IP 2
2019-09-14 16:15 Hässelby SK FF 3 - FK Bromma Svart Hässelby IP 21
2019-09-15 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Spånga IS FK 6 Svanängens IP 22
2019-09-15 15:00 Vasalunds IF Solna - Nockebyhovs IF Huvudstafältet 12
2019-09-20 18:45 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 16 Ängby Södra BP 12
2019-09-21 09:00 Sundbybergs IK Blå - Skå IK & Bygdegård Grön Sundbybergs IP 21
2019-09-21 10:15 Ekerö IK 1:Gul - Hässelby SK FF 3 Träkvistavallen 226
2019-09-21 12:45 Spånga IS FK 6 - Ekerö IK 3:Blå Nälsta BP 11
2019-09-22 10:15 Nockebyhovs IF - Ursvik IK P08Vit 1 Åkeshovs BP 11
2019-09-22 13:45 AIK FF 10 - Bromstens IK P08 Vit Huvudstafältet 11
2019-09-28 10:15 Bromstens IK P08 Vit - Spånga IS FK 6 Bromstens IP 22
2019-09-28 10:15 Ekerö IK 3:Blå - Sundbybergs IK Blå Träkvistavallen 226
2019-09-28 11:15 Ursvik IK P08Vit 1 - Vasalunds IF Solna Ursviks IP 11
2019-09-28 13:45 Hässelby SK FF 3 - Nockebyhovs IF Hässelby IP 21
2019-09-28 14:00 IF Brommapojkarna 16 - Ekerö IK 1:Gul Stora Mossens IP 2
2019-09-29 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - FK Bromma Svart Svanängens IP 22